Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
Ами Нет-а ?

Ами точно заради нет-а стоя към ЕК, но вече не се търпи. Да давам 14лв. за нещо което не гледам :blink: Ще трябва да се примиря и да си пусна нет от другите доставчици. Най вероятно ГигаБит за да имам warez.ru :rolleyes:

 

ама искам НВО безплатно
Така и аз съм съгласен, но едва ли ще стане. Btw OHAHucm от къде разбра, че кабелната ще се увеличава :confused
Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе! 14 лева и за какво? Разбирам да пуснат някакви нови супер програми.. Не стигнало, че за гледане стават само няколко канала ами и увеличение на всичкото отгоре. От всякъде гледат да ти съдерат кожата, майка му стара!

Link to comment
Share on other sites

Това за увеличението аз го чух като слух преди поне един - два месеца.

Link to comment
Share on other sites

И аз го бях чул преди 1-2 месеца :) Миналата седмица отидох и си предплатих за 6 месеца, даже и отстъпка ми направиха :D

Link to comment
Share on other sites

Ami vijte nie niama da se otkajem ot kabelna i net ama shte se otkajat hora koito imat samo kabelna,a te sa mnogo,strashno mnogo.Tva e naistina svinshtina.Ako ne izmislat variant da imash samo internet Evrocom shte zagubiat mnogo klienti.

Link to comment
Share on other sites

Това наистина сериозно ще ме накара да си помисля дали да остана към ЕК :angry:

Аз телевизия НЕ гледам! Т.е. реално ми излиза 42 (после 44) лв за D+ тарифа!

Link to comment
Share on other sites

Е това вече си е пълно безобразие! За каква инфлация става дума - тия не са в час. Това се казва пладнешки обир на един МОНОПОЛИСТ. Така като се напъна малко трудно мога се сетя да гледам повече от 5-6 програми и то предимно вечер за 2-3 часа. Все пак сега като се сетя вече има доста алтернативи при това с доста по-добро качество на вече същата цена като тази. За мен ще бъде удоволствие да отрежа квитанциите на поредния МОНОПОЛИСТ!

:devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

как може такова нещо за да си избутат загувите ша увели4ават май май ша играй дарвото :angry1

БТ: доколкото знам в пловдив няма друг кабелен достав4ик на ТВ нали :confused

Link to comment
Share on other sites

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

как може такова нещо за да си избутат загувите ша увели4ават май май ша играй дарвото :angry1

БТ: доколкото знам в пловдив няма друг кабелен достав4ик на ТВ нали :confused

Кабелен няма , но има други - БулСАТ Ком май бяха ако се не лъжа

 

http://www.bulsat.com/prices.php

Link to comment
Share on other sites

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ

как може такова нещо за да си избутат загувите ша увели4ават май май ша играй дарвото :angry1

БТ: доколкото знам в пловдив няма друг кабелен достав4ик на ТВ нали :confused

Do edna godina shte ima s internet kabelna i telefon.Pomni mi dumata.HBO -to e edin mnogo tap kanal.To Veli i Dreamer ti vkarvat novi filmi mnogo predi da se poiavat na tapoto HBO :sick

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм със вашите мнения.. във една друга тема направих малко списъче на полезните програми :D

 

Едвам се сетих за 5 такива.

 

Започва да става нечовешко... да им изсъхнат ръчъчките дано! :angry1 :evil :devil

 

Все едно са подобрили качеството на сигнала?! На телевизора верно не се забелязва но със TV Tuner-а веднага се появяват гърчавините. Налага се да се пускат блър филтри за подобряване на картината...

 

Относно интернета... Проблема е че съществува фирмена политика състояща се от безкрайната лакомия на определена група хора... (имена не е нужно да се споменават). Всичко това води до простотиите на които Вие сами сте свидетели!! Според мен технически не е невъзможно да се спре възможноста internet-only потребител да гледа телевизия... Просто трябва да се прояви малко желание :)

 

Докато дебелоглавите ръководители на Евроком не престанат да ни карат да се чувстваме все още във ориенталска България, не виждам нищо друго освен да се бяга към конкуренцията.. а такава има... и не спи ;)

 

Лично аз не мога да приема за чиста монета думите на някои от съфорумниците, че еврокомския интернет е най-добрия вариант. Зависи от гледната точка... а когато се опре до парите... такава винаги има ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз гледам Диема1,2, ринг, BBT=4 канала. Гледам ги когато има някакви мачове т.е. Събота и Неделя. Не ми се струва много изгодно да давам 14лв на месец за да гледам 4 канала. А алтернативи наистина вече има како каза Black Knight Булсат и itvpartner така, че ЕК вече не са единствените в града :lol:

Link to comment
Share on other sites

mnoo qsno pi4ove EVROCOM sa palni monopolisti....oveli4avat si mese4nata taksa kogato si poiskat..aa i estestfeno nemoge6 da inat net ako nqma6 kabelna....tova spored men e naru6enie na zakona za potrebitelq...koga li v balgariq nai setne 6te se mahne kapitalisti4eskiq na4in na upravlenie...edva li skoro za6toto seki si mal4i,ako bqhme po razumni :sick nqma6e da tarpim tova :angry:

Link to comment
Share on other sites

е 14 лв ся пак.Разбирам да стане 14 ако към interneta има +безплатна кабелна.поне само да си плащаме нета.Ся ни става много скъпо нет и кабелна 14 лв т.е минимално плащане 32 лв

Link to comment
Share on other sites

Do edna godina shte ima s internet kabelna i telefon.Pomni mi dumata.HBO -to e edin mnogo tap kanal.To Veli i Dreamer ti vkarvat novi filmi mnogo predi da se poiavat na tapoto HBO :sick

Напълно подкрепям! Дори и когато го давах без пари гледaх филми там от преди година, които бяха врътнати от "добри" хора на www.warez.ru

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...