Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

emi, qvno e nastypil chasa i az da se sboguvam s evrocom... stiga sme pylnili gushki i sme stroqli infrastruktura na firma, deto daje nehae za klientite si...

---edit

ne znam koe se e povishilo prez poslednite godini, che da se vdiga cenata na televiziqta, no vseki sluchai, ne i moita zaplata...

---/edit

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
някъде в темата се каза че като си с гигабнет можело да използваш вареза?верно ли сущия варез?или само форума ?

syvsem syshtiq

daje nqkyde chetoh che shteli da ima i tehen si

Link to comment
Share on other sites

аз по принцип трудно се решавам на промени, но изглежда ще започна да се "оглеждам" за алтернативи :\

все пак интересът клати феса ..... та така и моя ;)

Link to comment
Share on other sites

...аз пък сега ще чакам да видя, колко от тея дето "от другия месец се махам" ще се махнат B)

Link to comment
Share on other sites

...аз пък сега ще чакам да видя, колко от тея дето "от другия месец се махам" ще се махнат  B)

И аз.Всички са сателитни от 1 ноември.Съксес :D

Link to comment
Share on other sites

гигабит на кой мислиш е :confused

 

Аааа моля ти се.Гигабит ползват моментно сърварите на Евроком.Тоест нашия warez.ru ... Иначе аз питах те ся правят нов сървър ( warez.tv) и там за тарифите ми обясниха.Но за това дето го каза напълни грешиш.Цялата игра ми е обяснена.Споко и аз съм решил да минавам на Гигабит.Просто изчаквам момента да имам свободни 36 лв за инсталация.Колкото до Кабеланта аз писах и преди.Абсолютно глупаво е за 5 програми 14 лв да плащаш.Скоро нашите си говориха за CableTel ( office SPS 4 етаж ). Но те за жалост нямали намерение да идват в Кършиака.Иначе те са с 10 лв, но определено е по-тънко. А пък и в Баба ми Качеството е просто картинка.Докато тук да се чудиш и да се маеш кога да отрежиш кабела.Поне да не се ядосфаш !!!

Link to comment
Share on other sites

Чакайте малко, вие тези, които защитавате повишението...

На мен лично не ми пука много, защото 2 лева наистина не са кой знае колко. Но и кабелната не срува милиони - повишението е със 16.7 процента - един немалък скок. Защото като подписвахме договор с Евроком през 96-та пишеше, че ще се плаща по 3.6 долара. Тогава имаше хиперинфлация и заплатите бяха към 5 долара, така че Евроком взимаха доста по-малко. Но този договор за какво ни беше - за да си избършем задните части с него ли? Евроком могат да си променят договора едностранно и да вдигат цените - нормално е да не сме съгласни. Майната им на 2-та лева... ако се ебават така с нас и си траем за всичко накъде? Моето семейство мина на Евроком след саботажи на Пълдин кабел, към които бяхме - през последните 2 месеца, през които бяхме към Пълдин, кабелна имахме само около 30 дни - благодарение на отрязани кабели и откраднати сплитери от страна на Евроком, нашият велик монополист... No Comment

Link to comment
Share on other sites

То не беше крадене то не беше рязане преди години... Прав е mobo за структурата на пазара. Има какво да научим от него :)

 

Несъмнено качеството на услугата е също толкова важно колкото и цената й. Затова мисля че е време страстите да поутихнат. Просто се надявам на преференции към потребителите на интернет.

 

И все пак за една съвестна фирма, клиентът трябва да е на първо място, дано някои се вслуша в коментарите ни и да си извади съответните изводи. Единствено можем да се надяваме на това...

 

P.S. Какво да направим друго?! Показно да изгорим модемите си пред Гладстон 1?? Едва ли...

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, 2лв = кутия цигари и кафе :)

Честно казано, предпочитам да пия кафе и да си пуша цигарки...

Честно казано, Гигабит и Евроком са като дупе и гащи. Работят си заедно, копаят си заедно :)

Честно казано, стелитите са доста на сметка....

Честно казано, има тунери, дето правят чудеса от храброст с подходящия софтуер ;)

Честно казано, продвам Моторола СБ 4200..... познайте защо??

Честно казано, не ви трябва жокер :)

Честно казано, I quit след 20 месеца безотказен интернет, заради наглостта и лакомията на ЕК. Който иска, да остава....

Честно казано, аз ще направя врътката Гигабит+Сателитка+сериозен тунер. Инвестицията не е малка, но пък е free forever :)

Честно казано, лека нощ :)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано, 2лв = кутия цигари и кафе :)

Честно казано, предпочитам да пия кафе и да си пуша цигарки...

Честно казано, Гигабит и Евроком са като дупе и гащи. Работят си заедно, копаят си заедно :)

Честно казано, стелитите са доста на сметка....

Честно казано, има тунери, дето правят чудеса от храброст с подходящия софтуер ;)

Честно казано, продвам Моторола СБ 4200..... познайте защо??

Честно казано, не ви трябва жокер :)

Честно казано, I quit след 20 месеца безотказен интернет, заради наглостта и лакомията на ЕК. Който иска, да остава....

Честно казано, аз ще направя врътката Гигабит+Сателитка+сериозен тунер. Инвестицията не е малка, но пък е free forever :)

Честно казано, лека нощ :)

 

Ами така ще стане...

 

P.S. Само за кафето не съм съгласен :)

Link to comment
Share on other sites

Е те тва е поредното осиране на монополиста в разпространението на кабелна телевизия в Пловдив. Поне да бяха направили малка отстъпка за пакета "кабелна телевизия + кабелен интернет", щото то си е точно пакет, не можеш да си пуснеш интернет, без да имаш кабелна и съвестно да си кихаш за нея всеки месец. :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Po vaprosa za gigabit i ek, az dokolkoto znam nqmat ni6to ob6to, ami prosto i dvete firmi kupuvat ot ITD net i zatva imame ob6t forum(koeto e super :punk ) i drugite ob6ti problemi!Ina4e az sum na gigabit i sum gore-dolu dovolen-za 18lv imam bg 12-13k, local 350-380k(kato za localen se broi i mp3-bg.com) samo malko int im kuca- 8k :( Ina4e do sq otkakto sum kum tqah za 2-3 meseca nito vednuj ne mi e prekusval net-a(ili pone kogato na men mi e trqal vinagi e imalo), taka 4e ima i dr na4in.Peace :punk

Link to comment
Share on other sites

Znachi kato cialo razuchih che e po dobre da si ostanem vremenno kam evrokoma a do godina i polovina shte doide operator s kabelna,internet i telefon na izgodni ceni i togava se prehvarliame ;) Otpredi Sky Sports i Premiere gi imashe bez nikvi dekoderi sega kodirano ai siktir ve na kvi sa praite.Vijda vi se kraia.

Link to comment
Share on other sites

Tazi kabelna, za koqto govori6 predpolagam e CableTel.Koito "puskat" Internet ot godina i polovina!Tazi kabelna nqma mnoo prihodi(nqmat zali, videoteki i sqkfi drugi havi)Za polojenieto na tazi firma donqkade pak imat prust EK.CableTel to4no bqha po4nali da se opravqt malko po malko i misleha za opti4en prusten v grada, kogato na6ite priqteli predi okolko 6 meseca re6iha da im podleqt voda(tipi4no v tehen stil)Trugnaha po blokovete v trakiq i sadiiskiqt kvartal(samo tam CableTel imat mreja)i kadeto vidqt, 4e ima abonat na CableTel zvunqt na vratata i s tipi4nata im maznost zapo4vat da obqsnqvat:"Dobar den!nie sme ot EK i predlagame mnogo dobra oferta-vsi4ki abonati na CableTel, koito minat kum na6ata mreja pla6tat ednokratno 10lv i gledat 6 meseca na6ite programi!pri tova bez instalacionna taksa i koito ima 2 ili pove4e televizora v ku6tata gi vklu4vame bezplatno!"I taka, kato se ima predviv finansovoto polojenie na po-golqmata 4ast ot bulgarite i kak te si pravqt smetka za vseki lev, si kazvat:"6to da davam 60lv naq CableTel za 6 meseca, kato moga da dam 10 na EK?"I po tozi na4in CableTel pak sa na nulata i tva blagodarenie na koi...E tva ako ne e podlivane na voda i neloqlna konkurenciq neznam.Taka 4e na CableTel ostava samo tova, 4e e 4ast ot edna ot nai-golemite mreji v stranata i se nqdqva na finansova pomo6t ot po-golemite si bratq v sofiq i dr gradove, za da moje da se razvie naistina.Az li4no iskreno im jelaq tova da stane skoro!Neka togava da vidim kvo 6a izmislqt ot EK!

Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano ne pomnia koia kabelna beshe no na skoro davaha intervu po televiziata a i moi priatel slujitel na evrokom mi go kaza.

 

 

CableTel 6te e maina nqma koq dr da e.Prosto v pld sa samo 2.Plus tova poznavam 6efa na CableTel i toi predi dosta vreme mi be6e kazal, 4e iskat to4no tva da pravqt ama o6te nqmat dostatu4no kinti.A i ne vqrvam na pazara da se poqvi dr operator, koito tepurva da izgrajda nanovo mreja, da kupuva tehnika i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Legion получи warn заради нарушаването на правилата. Ето и кои по - точно:

 

1. Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

 

 

Както виждате никои не ви е спрял да си обсъждате темата за цените, но все пак го правете без подобни издънки.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...