Jump to content
BulForum.com

14 лв. за кабелна


OHAHucm

Recommended Posts

Ех чета чета и се дивя.

Абе момченца и момиченца и аз съм Юзер като вас, ама не рева нали. Я първо вижте как е в другите градове. Няма кабелна телевизия от една година насам, която да е под 15 лева. За пример София всички са на 18 лева. Бургас - 10 програми - 14 лева. Варна - 26 канала - 15 лева. А вие гледате 60 канала - за 12 лева година и нещо след като другите вдигнаха цените.

Ех защо не са тук Мсат да ви бръснат по 15 лева за 26 канала, да ви вида тогава какво ще кажете.

Огледайте се първо как е по другите градове, пък тогава плюйте. И се замислете колко време след като навсякъде кабелната е вдигната, Евроком държи старата цена.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply
Ех чета чета и се дивя.

Абе момченца и момиченца и аз съм Юзер като вас, ама не рева нали. Я първо вижте как е в другите градове. Няма кабелна телевизия от една година насам, която да е под 15 лева. За пример София всички са на 18 лева. Бургас - 10 програми - 14 лева. Варна - 26 канала - 15 лева. А вие гледате 60 канала - за 12 лева година и нещо след като другите вдигнаха цените.

Ех защо не са тук Мсат да ви бръснат по 15 лева за 26 канала, да ви вида тогава какво ще кажете.

Огледайте се първо как е по другите градове, пък тогава плюйте. И се замислете колко време след като навсякъде кабелната е вдигната, Евроком държи старата цена.

 

Priqtelu bratov4edka mi e v burgas na SKAT i pla6tat 12lv za 79 programi :punk ne6to ti e gre6na infoto. :punk Kato ot tezi kanali samo 2-3 sa s lo6o ka4estvo, 6toto sa nakraq na decimetroviq(trudno se usilvat), no i tova 6te se opravi, 6toto skoro minavat na podzemna optika.I n e me kontrirai, 4e i te 6te dignat cenata po toq povod, 6toto tq jivee v ku6ta na centura i samo ku6tite minavat posledni kum opticata ina4e vsi4ki vartali s blokove ve4e sa na optica i pak si pla6tat po 12lv.Samo za sravnenie 6te ti kaja 4e imat 12 muzikalni kanala(kak e tuka, a?)

Link to comment
Share on other sites

Ех чета чета и се дивя.

Абе момченца и момиченца и аз съм Юзер като вас, ама не рева нали. Я първо вижте как е в другите градове. Няма кабелна телевизия от една година насам, която да е под 15 лева. За пример София всички са на 18 лева. Бургас - 10 програми - 14 лева. Варна - 26 канала - 15 лева. А вие гледате 60 канала - за 12 лева година и нещо след като другите вдигнаха цените.

Ех защо не са тук Мсат да ви бръснат по 15 лева за 26 канала, да ви вида тогава какво ще кажете.

Огледайте се първо как е по другите градове, пък тогава плюйте. И се замислете колко време след като навсякъде кабелната е вдигната, Евроком държи старата цена.

ми нас ни интересува само столицата на България(Плодвив), а не некви села като София или Варна...а ония селяни като са такива овце да плащат...

НИЕ няма да плащаме повече :angry1

Link to comment
Share on other sites

Po vaprosa za gigabit i ek, az dokolkoto znam nqmat ni6to ob6to, ami prosto i dvete firmi kupuvat ot ITD net i zatva imame ob6t forum(koeto e super :punk ) i drugite ob6ti problemi!Ina4e az sum na gigabit i sum gore-dolu dovolen-za 18lv imam bg 12-13k, local 350-380k(kato za localen se broi i mp3-bg.com) samo malko int im kuca- 8k :( Ina4e do sq otkakto sum kum tqah za 2-3 meseca nito vednuj ne mi e prekusval net-a(ili pone kogato na men mi e trqal vinagi e imalo), taka 4e ima i dr na4in.Peace :punk

Оооо имат много повече общо от колкото си мислиш ;) Като любовници са, да знеш :bgrin: Поне вадтят вътрешен за тея пари (18лв.) от Гигабита.

Link to comment
Share on other sites

Оооо имат много повече общо от колкото си мислиш ;) Като любовници са, да знеш  :bgrin: Поне вадтят вътрешен за тея пари (18лв.) от Гигабита.

 

 

Az znam drugo.Ama ne mi i puka!Za 18lv teq skorosti me ustroivat.Ako iskam po burzo ima tarifa 28 i 36, koito pak biqt otsqkade EK.

Link to comment
Share on other sites

ми нас ни интересува само столицата на България(Плодвив), а не некви села като София или Варна...а ония селяни като са такива овце да плащат...

НИЕ няма да плащаме повече :angry1

 

 

Tva za selata mi haresa! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

4eta postovite i mi stava stra6no . naistina balgarina e mazohist

 

vse o6te ima hora koito kazvat kakvo mrankate be samo 2 leva , demek kvo mrankate be samo glavi4kata sa vi vkarali radvayte se 4e ne e tseliq ami az si mislq drugo taka se po4na ot tsena 10 lv. posle + 2 sega o6te + 2 .............

 

pitam se dokoga taka , dokoga po 2 sm. po 2 sm. 6te ni go zabivat ....... taka vnimatelno 6tot poleka da ne ni zaboli mnogo i da ne kre6tim mnogo

 

6toto te mnogo dobre poznavat psihologiqta na balgarina i znaqt 4e ako mu go zabiqt ot raz balgarina 6te izbqga , a taka poleka balgarina si tarpi da go 6ibat

i daje e dovolen 4e go 6ibat poleki4ka 6toto balgarina e bezprintsipen nego ne go drazni samiq fakt 4e go 6ibat a go drazni kogato go 6ibat grubo ... a taka poleka mooooje

 

sory za ostrite dumi am ne6tata stoqt to4no taka

Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano ползвай бутончето Edit, намира се отдолу. И се ползва когато искаш да добавиш нещо към поста си.

Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano ползвай бутончето Edit, намира се отдолу. И се ползва когато искаш да добавиш нещо към поста си.

 

 

Mnoo dobre znam kade se namira!Prosto taka sum re6il da go napi6a i ne vijdam etb kvo ta gree az kolko posta sum napisal!

Link to comment
Share on other sites

4eta postovite i mi stava stra6no . naistina balgarina e mazohist

 

vse o6te ima hora koito kazvat kakvo mrankate be samo 2 leva , demek kvo mrankate be samo glavi4kata sa vi vkarali radvayte se 4e ne e tseliq ami az si mislq drugo taka se po4na ot tsena 10 lv. posle + 2 sega o6te + 2 .............

 

pitam se dokoga taka , dokoga po 2 sm. po 2 sm. 6te ni go zabivat ....... taka vnimatelno 6tot poleka da ne ni zaboli mnogo i da ne kre6tim mnogo

 

6toto te mnogo dobre poznavat psihologiqta na balgarina i znaqt 4e ako mu go zabiqt ot raz balgarina 6te izbqga , a taka poleka balgarina si tarpi da go 6ibat

i daje e dovolen 4e go 6ibat poleki4ka 6toto balgarina e bezprintsipen nego ne go drazni samiq fakt 4e go 6ibat a go drazni kogato go 6ibat grubo ... a taka poleka mooooje

 

sory za ostrite dumi am ne6tata stoqt to4no taka

Много си прав!Напълно те подкрепям в казаното.

Не мисля обаче, че има начин да се обединим ВСИЧКИ или почти всички

User-и и да спрем да ползваме услугите на ЕК...Все пак аз съм навит и нека тва прозвучи като предложение! :punk

Link to comment
Share on other sites

Пичове, понеже нямах друг изход и най-вече заради нет-а, днеска отидох и предплатих за 6 месеца кабелната ТВ и ми излезе 42 лева общо, т.е. по 7 лева на месец. Знам, че не са малко пари за много от нас, но друго не можах да измисля. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Както виждате никои не ви е спрял да си обсъждате темата за цените, но все пак го правете без подобни издънки.

То пък биваше и това да направите! Вярно е че този форум няма нищо с кабелната на ЕК , но нали всички вие там работите! Друг е въпроса е, че това което се пише едва ли отива до ушите на тези които трябва.

Мисля че е редно по Инфо канала да пуснатат няколко ред в които да кажат с думи прости за какво става дума, а не тука да си изливане гнева за безобразното им отношение за пореден път! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хм аз пък миналия ден си смених и тарифата даже.... абее напрао неам думи!

 

Едно време бяхме към АРМО кабел шибанка телевизия ама ЕК дойдоха и прас отрязаха кабела. Казаха вии ще сте към евроком. И ние ми ок. Пуснаха Интернет

кво стана и там се закачихме ( малко по-късно) Междувременно те вдигаха цените на кабелната ( което е разбираемо от една страна) . Но ние си викаме е кво е 1 или 2 лв и плащаме после пак и пак и пак и после кой е е*ан ? Ми ние кой!

Аре аман от наглото им държание.

Значи пускам си 2-ри телевизор легално 10лв ли беше еднократно. Както и Интернет. След извесно време си прехвърлям договора, на фирма ( щото е по ДДС , нали се сещате) ЕК казаха ОК първия месец ОК 2-рия ОК, на третия викат охоооооо ела батко ти имаш 2-ри телевизора още 14лв на месец , викам и на оная , че до сега не сме плащали , а тя вика ами до сега беше в промоция - АЙ СИКАНА! Прикипя ми викам абе аз 1 тв ли немога да вържа и подадох молба за изключване на ТВто ама не дойдоха 1 м , 2ри месец и най накрая за да не набия някой от офиса на ЕК се наложи пак да мина на договор на часно лице. АМАН от тях казвам ви.!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Много ми харесва мнението на Lyv4o, дето ни сравнява с други фирми и градове. Ето на това аз викам железен довод. Ама аз обичам да правя по-глобални сравнения, дето надхвърлят територията на България. Да видим какви услуги предлагат ТАМ, колко струват и пр. И, накрая, като за десерт, можем да си премерим и заплатите с техните. Ей тази картинка, би оформила окончателната ми преценка за ситуацията.

Нещо подобно бих казал и на mobo, чиито разсъждения са правилни и с тях съм 100% съгласен, ама се отнасят за други географски ширини. съгласен съм и с инфлацията, и с това, че и служителите на ЕК и те са хора, и че тая работа струва пари! Ама това, всичкото, важи и за мен, и за другите потребители, на които доходите не растат с подобни аргументи! Не е съвсем същата логиката и е малко директно изразено, ама на мен доходите не са ми порастнали с 2 лева, за да ги дам на друг, чиито доходи трябва да порастнат с толкова, по същите причини!

EDIT: И, още нещо! Когато, навремето, окабеляваха масово блоковете, първата работа на тези от ЕК беше, да съберат от покрива на блока всички антени и да ги натрошат на ситно в един ъгъл! Така беше и по съседните блокове! Мисля, че още си седят там парчетата. Наистина са №1, няма що!

Link to comment
Share on other sites

...................

Нещо подобно бих казал и на mobo, чиито разсъждения са правилни и с тях съм 100% съгласен, ама се отнасят за други географски ширини. съгласен съм и с инфлацията, и с това, че и служителите на ЕК и те са хора, и че тая работа струва пари! Ама това, всичкото, важи и за мен, и за другите потребители, на които доходите не растат с подобни аргументи! Не е съвсем същата логиката и е малко директно изразено, ама на мен доходите не са ми порастнали с 2 лева, за да ги дам на друг, чиито доходи трябва да порастнат с толкова, по същите причини!

EDIT: И, още нещо! Когато, навремето, окабеляваха масово блоковете, първата работа на тези от ЕК беше, да съберат от покрива на блока всички антени и да ги натрошат на ситно в един ъгъл! Така беше и по съседните блокове! Мисля, че още си седят там парчетата. Наистина са №1, няма що!

добре бе човек. ти сам си правиш сметката. не я плащай кабелната щом ти е скъпо. в крайна сметка според мен наличието на една камара програми на телевизора е категория лукс, а не първа необходимост, за да говорим за изнудване и спекулации. Хайде откажете се. като се откажете достатъчен брой хора ще намалят пак цените и аз пак ще съм на далавера.

а относно едита и разрушаването на антени и рязане на кабели - къде си бил тогава и що не си ги осъдил за разрушаването на собствеността ти? а другите оператори защо не са ги осъдили за рязаните кабели, щом сте сигурни че са направени от евроком? или просто и тяхната инсталация е била незаконна и ги е било страх да ходят в съда........

Link to comment
Share on other sites

ah mobo , moboooo ;-) e tva e tipi4no za edna mnogo 4esto sre6tana poroda hora "Хайде откажете се. като се откажете достатъчен брой хора ще намалят пак цените и аз пак ще съм на далавера"

 

nqma da spomenavam koq kategoriq imam predvid mislq 4e ne e nujno

 

 

P.S. mobo az ve4e se otkazah predi 20-tina min si pusnah zaqvka za net ot drugade do dove4era 6te sam smenil i kabelnata , 4akay da svetne slantse i na tvoqta ulitsa ;-)

Link to comment
Share on other sites

а относно едита и разрушаването на антени и рязане на кабели - къде си бил тогава и що не си ги осъдил за разрушаването на собствеността ти? а другите оператори защо не са ги осъдили за рязаните кабели, щом сте сигурни че са направени от евроком? или просто и тяхната инсталация е била незаконна и ги е било страх да ходят в съда........

mobo, братко по онова време всичко беше незаконно.. Всички си пускаха кабели между блоковете и си правиха мръсотии. Кой кого ще ти съди.. Евроком "съдиха" с ножовете тъй да се каже - затова няма конкуренция в момента.

Link to comment
Share on other sites

Евроком да не са фанали господ за таш***те ? :angry1

С голямо нетърпение очаквам BulSat или еди кой си да изградят ново поколение кабелна тв. Тогава ще ги вида тея нещасници!

 

 

 

P.S. Тогава к'во антени ли ще ходат да чупат ?! :angry1

Link to comment
Share on other sites

mobo, човече, на кой свят живееш? Кво съдене, ква конкуренция, кви закони, бе? Ти само книжки с теория ли четеш? Пак даваш неприложими решения! А, що се отнася до 2-та лева, никъде не съм казвал, че ми е скъпо! А, че е неоправдано взимането им! Не става въпрос, че нямам пари, а че искам да ги давам, за нещо, което си заслужава!

Link to comment
Share on other sites

mobo, човече, на кой свят живееш? Кво съдене, ква конкуренция, кви закони, бе? Ти само книжки с теория ли четеш? Пак даваш неприложими решения! А, що се отнася до 2-та лева, никъде не съм казвал, че ми е скъпо! А, че е неоправдано взимането им! Не става въпрос, че нямам пари, а че искам да ги давам, за нещо, което си заслужава!

 

Дет се вика : Въпроса е принципен.

И то си е така! ;)

Link to comment
Share on other sites

mobo, братко по онова време всичко беше незаконно.. Всички си пускаха кабели между блоковете и си правиха мръсотии. Кой кого ще ти съди.. Евроком "съдиха" с ножовете тъй да се каже - затова няма конкуренция в момента.

точно тва имах предвид. помните как еврокомци за чупили антени, но не помите как на тях са им чупени. как са им крадени кабели и т.н. ама сега ги мразите щото те са в момента на пазара и нямат добра конкуренция.

и други да бяха и тях щяхте да мразите и тях щахте да псувате. и пак ще си плащате.

 

@overclocker: не ме и интересува коя категория. то не че можеш да я дефинираш де. едва ли ме познаваш достатъчно че да ме категоризираш толкоз лесно. а аз просто се шегувах. старая се да погледна на всичко откъм добрата му страна и да се оправям както мога. дори и да не светне слънце на мойта улица, аз или ще си направя слънце или ще си запаля силна електрическа крушка за да ми е светло.......

 

@marvin: чета и теория живея с практика. съденето беше просто термин. ставаше дума като сте толкоз убедени във виновността на Евроком, що още сте ги осставили да съществуват/ нали и вие сте част от това общество. Щом са толкоз виновни и черни и нищо не са свършили - накажете ги.

За 2-та лева. когато се увеличаваше цената на тока през изминалите две години, абонаментната такса не бе увеличена, защото в нея бе предивден запас. когато тока се увеличи още повече от предвиденото според спогодбите с ЕС и т.н. таксата пак не се вдигна. цените на горивата също се увеличиха значително. цената не беше пипана досега. сега се вдигна с 2 лева и това е неоправдано?! а това са само два от основните консумативи за тази индустрия. има толкоз много други. не можете да отричате наличието на инфлация и да наричате увеличението неоправдано. не съм аз този който ще ви прави подробен разбор на разходите, включени в абонамента. за такива подробности се обръщайте към съпорта например, или към касиерките, или към шефовете или към който искате. аз мога да ви посоча само най-очевидните.

Link to comment
Share on other sites

Мен не ме дразни толкова това,че са дигнали цената с 2лева,притеснява ме това още колко пъти по 2лева ще я увеличат :excl:

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Ле ле, толкова глупости прочетох че май затъпях леко. То е ясно че никой не харесва увеличенията ама просто няма какво да се направи... то и тока, парното, телефона и не знам си още какво се увеличават, ама като не може човек без тях си плаща.

Link to comment
Share on other sites

mobo prosto ne ti se izka da te preteglqt tolkova lesno am dumite ti govorqt sami za sebesi i az teb za6toto ti gi izri4a6 vse pak ne nqkoy drug

 

apak ne te oharakterizirah s konkretni dumi za6toto nqma6e da sa nikak krasivi oba4e ti daje ne go razbira6 a se samozalagva6 4e si tolkova slojen 4e horata ne mogat da te preteglqt a samo ti moje6 da pretegli6 sam sebe si oba4e toq fakt e ve4e diagnoza brat4e ne harakteristika i ne i e tuka mqstoto zatova ot men tokova

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...