Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А тези от снощи има ли ги някъде? Имам предвид песните на Ку-ку академията!

В момента ги свалям и най-вероятно утре ще ги кача на warez-а защото днес няма да мога.Иначе ги има в data.bg

 

П.С.тук има песните,но без народните

Link to comment
Share on other sites

По-добре поговори с някой от модераторите, за да не ти изтрият и тези. Поне да знаеш къде е проблема

Link to comment
Share on other sites

Търся песента от филма Съседка за секс когата влизат в лимузината (това е към края и са само двамата)не можах да я намеря в soundtrack-a към филма :P :D 10x in advance

Link to comment
Share on other sites

Търся една японска песен. Изпълнителя преди известно време беше гост в шоуто на слави. Мисля че песента носи послание за мир. За съжаление не знам кой я изпулнява. Ако може някой да ми помогне много благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Търся една японска песен. Изпълнителя преди известно време беше гост в шоуто на слави. Мисля че песента носи послание за мир. За съжаление не знам кой я изпулнява. Ако може някой да ми помогне много благодаря.

Незнам къде точно е, но си спомням че някой беше дал линк за нея по-назад в темата. Търси някъде от Януари месец. Нали тогава му беше на гости.

Link to comment
Share on other sites

Търся един мн зарибен кючек.Въртят го често из детските в Гладиатори.Няма текст. Мерси предварително.

Да не би да е този? това е един нов румънски хит - страшно парче е :D

 

А за японската песен -> заповядай

Link to comment
Share on other sites

Търся един мн зарибен кючек.Въртят го често из детските в Гладиатори.Няма текст. Мерси предварително.

А да не е този.

 

@LOKOMOTIVcho този дето си го дал има текст. ;)

Edited by iv_laz
Link to comment
Share on other sites

Търся песента от филма Съседка за секс когата влизат в лимузината (това е към края и са само двамата)не можах да я намеря в soundtrack-a към филма    :P  :D 10x in advance

 

Нямам го сега филма (и не ми се сваля - на Д съм) но и аз търсих една песен от същия филм и свалих половината от траковете които ги нямаше в саундтрака. Кажи за какво се пее в нея, може и нея да съм я дръпнал тогава :)

Link to comment
Share on other sites

Awe hora, nqkoi znae li kak se kazva gruckiq variant na pesenta na Maq i Magapasa - Ne Iskam? Mnogo mi trqbva 6tot e super zaribeno tva par4e. Te pesnite ne se to4no 1 kum 1 no sa super podobni. Mnogo mi trqbva gruckata versiq.

[/quote

Terzis & Theodoridoy - Den thelo tetoioys filos <Ето под такова заглавие я има тук във вареза :)

Link to comment
Share on other sites

Помогнете ми да намеря ена песен,мисля че е от 70те години но е много яка

женски вокал започва:

 

You love my ?

 

и после мъжкия вокал:

 

I love you........

...yes i do

 

и понататък:

 

You need my?

 

I need you......

...yes i do

 

Много ще съм благодарен ако някой ми помогне :punk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...