Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ЦЪК :)

..макар че аз я знам по малко по-различен начин-там след предпоследния куплет е следното:

Черна Волга с бял волан

ще ти купя аз,

тъй като те гледам,

радостчице моя

с тоя счупен Заз... :woot  :woot

 

Наистина няма никъде стари градски :(

Благодаря,но как по-точно да я сваля :D

Link to comment
Share on other sites

Има ги в дата.бг

Едната на светозар христов е тази, другата е на Лора Владова - сън. А за другите не мога да се сетя как се казваха. Ако се сещаш, все пак провери в дата.бг

Link to comment
Share on other sites

Да ама май вече ги няма, защото не ми го отваря. Или са премесатени или изтрити. Има ги тук, ама не всичките. за повече може да се използва и Search :P

Link to comment
Share on other sites

Да ама май вече ги няма, защото не ми го отваря. Или са премесатени или изтрити. Има ги тук, ама не всичките. за повече може да се използва и Search  :P

Еми аз ги бях качил всички ама явно са изтрити,имаше даже и новите песни от стил ПОП :D

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен в нея се пее.

Искам да пия и да се напия,

ти подигра се с мен жестоко....

Edit : Намерих си песента ако някой се интересува има я тук.

Edited by iv_laz
Link to comment
Share on other sites

nqkoi se6ta li se za pesenta koqto se pee v na4aloto na scary movie 2 na piqnoto deto popa pee ne6to ot sorta na "shaked your ass whatch your self shaked ass show me ...." blagodarq predvalirelno ili pone nqkoi da kaje kak se kazva

По текста мисля ,че е Mystical - Shake.100% я има в дата.бг

Link to comment
Share on other sites

nikoi li ne q znae???? :(

 

Kaзва се "Shake Ya Ass".Като свърши филма най-накрая като почнат да дават актьорите...гледаш песните-тя е втората песничка.Само че не можах да ти я намеря.

 

Molq pomognete mi da namerq pesenta koqto e svurzana s Европеиското пъренство.Molq pomognete

Тази?

 

awe koia e pesenta deto q vartat po rasoito mnogo - ne e bulgarska ama bie malko na 4alga (ima niakvi elementi na div kiu4ek) ako niakoi q znae pls. confused.gif

Taзи да не е?Ако не е подскажи малко повече!

Edited by WriteR4e
Link to comment
Share on other sites

Kaзва се "Shake Ya Ass".Като свърши филма най-накрая като почнат да дават актьорите...гледаш песните-тя е втората песничка.Само че не можах да ти я намеря.

 

mersi mnogo namerix si q pesenta e na mystikal

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...