Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една рок или метъл песен,не съм много сигурен кое от двете е,но по средата има една част със бас който много напомня на рекламата от з-рок когато се изреждат всички честоти.Слушах я скоро но не мога да си спомня името :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

оффф.. мъча се да се сетя 100 часа и ми е на езика и не мога, мислех, че беше нещо на culture beat, ама май не е.. и бтв е talk the same way ако е същата за която си мисля, но не можах да е намеря по текст.. :blink:

таз песен ме тормози от година и нещо...

Link to comment
Share on other sites

И как се казва и на кой е?

Link to comment
Share on other sites

Току що чух края на една песен по Z-рок.

 

"...

не ме третирай като куче

моето гърло всичко смуче

не ме поглеждай из отзад

живота ти ще стане ад

...

"

 

Търсих по текст, нищо не намерих. На черно фередже ми мирише, но не ми се рови из "творчеството" им.

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, наполседък я мускат по радио NRJ - Пее се My Angel и може би Desire ама не съм много сигурен, Като си я поръчват и викат само My Angel обаче нема такова животно в нета .

Link to comment
Share on other sites

Слушах една песен по радиото стил R&B, блус, нещо подобно...единственото което помня от текста е нещо за Night Train, май имаше и припев на италиански (за това не съм сигурен). Напомня ми на мека версия на Slow Ride.

Link to comment
Share on other sites

Тьрся 2 песни , често ги пускат по радио Energy , в едната мисля че се пее - you'v got the power can you feel the beat доста е ритмична и зарибяваща ако някой знае изпьлнителя или името не песента нека даде инфо

 

2-рата песен мисля че е ретро и в припева се пее - Do what you want you think by the ocean .... и тя е ритмична ако някои има идея за изпьлнител или заглавие нека сподели .

 

tnx

Link to comment
Share on other sites

Такааа търся една гръцка песен, която много въртят по радио Веселина. Пее се нещо от сорта на Pes mou den mou milas, но нещо не мога да я намеря никъде, нито като текст, нито като мп3... Някой ако се сеща, да даде жокерче. Песента е балада, много мелодична. Прилича на гласа на Dimitris Mpasis, но нищо не откривам... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Такааа търся една гръцка песен, която много въртят по радио Веселина. Пее се нещо от сорта на Pes mou den mou milas, но нещо не мога да я намеря никъде, нито като текст, нито като мп3... Някой ако се сеща, да даде жокерче. Песента е балада, много мелодична. Прилича на гласа на Dimitris Mpasis, но нищо не откривам... :unsure:

Da ne e remix na STAVROS LIVYKOS - Skase? V neq se pee Poli milas, polla rotas, kati den pai kala me mas, poli milas ke me halas

Sushto se seshtam i za Gia Sena na Pethano, tq e na Giasemis Giorgos. Ima podoben red - Πες μου τι θέλεις και αμέσως θα το κάνω

Link to comment
Share on other sites

airis, за върпос в темата се натиска бутона t_reply.gif, който се намира долу в дясно във всяка тема, а не се натиска бутона p_report.gif

 

airis

 

Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми каже, къде да намеря една стара немска диско-хит песен, която в момента я чувам на рекламата на сериала Коломбо, така мисля, че беше. Тази песен беше хит 1980-1984 г. изпълнява се от немска група и припева и е - да да да. Чух я последно по горепосочената реклама. Моля за вашето съдействие. Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

Ще ви бъда много благодарна, ако някой ми каже, къде да намеря една стара немска диско-хит песен, която в момента я чувам на рекламата на сериала Коломбо, така мисля, че беше. Тази песен беше хит 1980-1984 г. изпълнява се от немска група и припева и е - да да да. Чух я последно по горепосочената реклама. Моля за вашето съдействие. Благодаря предварително!

Не успях да намеря тази реклама, но имам предположение:

Boney M - Ma Baker?

 

А ето и един рикуест от мен:

http://www.vbox7.com/play:581682a1

все пак няма нито една думичка да се пее и не мога да се хвана за нищо

Link to comment
Share on other sites

Търся една песничка ,много я въртят по радио фреш ... бързичка такава и жена пее на италиански (май) ... нищо не разбирам от тоя език , за тва и не мога да кажа кво се пее :lol:

 

ПП. Припева започва с 2-3 женски вокала дето припяват .. папапа ... папапапарапапапа па .. :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Чух едно парче, на което успях да препиша част от името, защото монитора беше явно зле свързан и сигнала беше ужасен. Успях да препиша "like a flapper". Поразрових се стабилно във нета и не можах да постигна резултат. Стила е електронен. House, Techno или и нещо от рода. Може би това не е името на песента, а някаква част от заглавието на файла, но само това съм успял да препиша. Ако на някой му говори нещо ще се радвам да ми помогне. :)

Link to comment
Share on other sites

От коя песен е тва: "Майка вика: Да не си забраиш чехлити!" ? Май е на Ъпсурт някоя обаче не мога да открия коя е. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...