Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Някой може ли да сподели как се казва песента дето се пее "Shake the culooooo" щото явно това не и е името или нищо не намирам (ест. без многото "о"-та)....? някфи идеи??

 

K7 - Shake Then Culio цък

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Песента се казва "Седем дни напред", но не мога да я намеря.Не знам изпълнители, нищо.Знам само, че е химн на НРС.

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен която често пускат в Планета пайнер. Припева и представлява само "на на нанана" Трудно ми е да го обесня. Доста бях налят всичките пъти които я чух не мога да си спомня на какъв език беше :confused :nugget:

 

пее се от мъж

Edited by Белов
Link to comment
Share on other sites

...

...You've got the sweetest ass in the world

ass in the world

ass in the world

ass in the world

ass in the world

Не съм 100% сигурен, може и да е "eyes"...

Някакво хаусче е, но по Flesh не щат да кажат как се казва..

Link to comment
Share on other sites

Не съм 100% сигурен, може и да е "eyes"...

Някакво хаусче е, но по Flesh не щат да кажат как се казва..

 

 

Alex C feat. Y-Ass - You've Got The Sweetest Ass In The World :)

Link to comment
Share on other sites

Търся една гръцка песен (поне така ми звучи като пее припева :) ) Песента не е нова, пускат е по радио вероник, пее се ...

The first time then i saw you i dont know what to do.....

Припева се пее нещо Efeno efeno, i wanna know ... why cant be you and me forever and ever...

Това е което съм запомнил ще се радвам някой ако ми хелпне да е намеря

Link to comment
Share on other sites

Търся една гръцка песен (поне така ми звучи като пее припева :) ) Песента не е нова, пускат е по радио вероник, пее се ...

The first time then i saw you i dont know what to do.....

Припева се пее нещо Efeno efeno, i wanna know ... why cant be you and me forever and ever...

Това е което съм запомнил ще се радвам някой ако ми хелпне да е намеря

 

Antique - Se Thello

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!!!

 

Доста тарся една песен но ще ви затрудня доста защото нито знам името на песента нито кои я пее.... единстветото което знам е че се пее от ЖЕНА

песента се води ретро и не е мн барза даже бих казал че е бавна

на припева се чува нещо от рода на " аааааааааааааааа ...оооооо секто или кето" нещо такова ...

доста прелича на тези 2 песни :

Madona - Frozen.mp3

Roxette - Listen To Your Heart.mp3

 

Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Песента за Патето яки или така наречения Патешки марш, дали я знае, къде може да се намери? И то не инструменталния вариант.

Струва ми се, че с тая музика имаше песен но с друг текст и я пееше едно малко момиченце, беше нещо за любовта. Миналата година я чух мисля в Нонсенса. Да знае, как се казва и дали я има някъде? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Песента за Патето яки или така наречения Патешки марш, дали я знае, къде може да се намери? И то не инструменталния вариант.

Струва ми се, че с тая музика имаше песен но с друг текст и я пееше едно малко момиченце, беше нещо за любовта. Миналата година я чух мисля в Нонсенса. Да знае, как се казва и дали я има някъде? :blink:

Имам инструментала и варианта в който пее Йорданка Христова. Ако за това става въпрос... :ghost

Link to comment
Share on other sites

Момци търся песента дето пее един пич(с доста странна прическа)в рекламата на някво шоу"Пей с мен"по Нова тв,да знае някой коя е,класика е,ама... :lol: :punk

Mungo Jerry - In The Summer Time :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам инструментала и варианта в който пее Йорданка Христова. Ако за това става въпрос... :ghost

варианта в който пее Йорданка Христова ако го споделиш по форумите :) ще зарадваш много майки с малки деца ;) само направи google search

 

инструменталът се намира в датата.

Link to comment
Share on other sites

варианта в който пее Йорданка Христова ако го споделиш по форумите :) ще зарадваш много майки с малки деца ;) само направи google search

Йорданка Христова - Патето Яки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...