Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една песен в Час Пик 2 в началот дето негъра пее на нея, песента омазва много ретро е такава, известна е и не мога да се сетя :(

Link to comment
Share on other sites

Вчера бях с едно гадже в OLIMP(кафето на центъра) ,и както нижехме мо'абета пуснаха някаф трак(хаус) и постоянно се пееше "Кфо стааа брат" "Ей брат кфо стааа" супер уникален беше ахахахах ! Та възможно ли е да ми кажете името и евентуално от каде да го изтегля...? Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Сега фледах FOXLIFE и там говореха, за изпълнителя на 1 песен от френският саунд трак на Prison break, но не можах дфа разбера нито как се казва той нито как се казва песента :( Песента е в стил рап, а тоя бил ч от най старите хип-хоп изпълнители във Франция

 

 

Faf Larage - Pas le temps :D

Edited by thea
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Red Hot Chili Peppers. помня че в клипа бяха на едно като сцена ,барабанища хвърли едната си палка в тавана и я заби там . А един от китаристите се беше качил на някакакв усилвател май и свиреше като главата му беше в тавана.Накрая идват много хора и се събират заедно с групата на сцената.Тъпо ми е описанието ама за последно съм гледал клипа преди 3 години някъде.... благодаря предварително

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Търся една песен на Red Hot Chili Peppers. помня че в клипа бяха на едно като сцена ,барабанища хвърли едната си палка в тавана и я заби там . А един от китаристите се беше качил на някакакв усилвател май и свиреше като главата му беше в тавана.Накрая идват много хора и се събират заедно с групата на сцената.Тъпо ми е описанието ама за последно съм гледал клипа преди 3 години някъде.... благодаря предварително

 

 

Red Hot Chili Peppers- Tell me baby трябва да е тази

Link to comment
Share on other sites

Коя е песничката, която върви в 1-вия епизод на 4-тия сезорн "Квартала на Богатите" (сега го дават по БТВ) Става въпрос за тази в по драматичните моменти.

Edited by nx11
Link to comment
Share on other sites

Коя е песничката, която върви в 1-вия епизод на 4-тия сезорн "Квартала на Богатите" (сега го дават по БТВ) Става въпрос за тази в по драматичните моменти.

Placebo - Running up that hill

Link to comment
Share on other sites

някой да знае имената на песните от филма Bring It On In It To Win It там дето танцуват ония 2-мата (момчето от джетс и момичото от акулите) и ако знаете и някоя от тия песни дет накрая се състезеваха на тях

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

някой да знае имената на песните от филма Bring It On In It To Win It там дето танцуват ония 2-мата (момчето от джетс и момичото от акулите) и ако знаете и някоя от тия песни дет накрая се състезеваха на тях

 

 

Ето ти заглавията от саундтрака на филма

 

 

"Get Me Bodied" by Beyoncé

"Don't You Think I'm Hot" by Jennifer Tisdale

"Division" by Aly & AJ

"Never Stop" by Hilary Duff

"I'm That Chick" by Jada

"Find Yourself In You" by Everlife

"Girlfriend" by Avril Lavigne

"Spaces' By Daniel Telo

"Hot" by Soulja Boy

"Coming For You" by JoJo

"Get Up" by Superchick

"Conga" by Gloria Estefan

Link to comment
Share on other sites

търся една песничка чух я във Варна по радио Сити една жена пее с нежен глас бавно "But you you`re not in love you`re under..." някой ако знае нещо...
Тази?

Тази беше първата, която се сетих.

Link to comment
Share on other sites

търся една песничка чух я във Варна по радио Сити една жена пее с нежен глас бавно "But you you`re not in love you`re under..." някой ако знае нещо...

Freemasons - Uninvited ?

Link to comment
Share on other sites

Търся една песен, то в същност е инструментал, едва ли някой ще може да ми помогне, но все пак съм длъжен да пробвам. Става въпрос за музиката, с която започваше Студио Х на времето. Слави прави кавър със "Студио Хъ". Ако някой помогне ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Tursq si edna pesen peqt q muj i jena i ima po nqkoe vreme ot pesenta you make me better ...drugo ne moga da se setq,no q vurtqt po nrj,ako ne se luja :)

Fabolous ft Ne-Yo - Make Me Better ??? Ама май тук жена не пее... Ето линк => My Webpage

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...