Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Преди малко по радиото чух една песен.. Мисля, че не е нова, но е много свежа, денс, поп - нещо такова. Женски вокал пееше "easy come, easy go my boy.." Ще помоля ако някой се сети да ми драсне едно ЛС, просто нямам възможност постоянно да проверявам тази тема. Мерси предварително!!

 

П.С.

Песента може да е искана и преди, но като я пуснах в търсачката на форума ми излезе някаква грешка..

Link to comment
Share on other sites

Преди малко по радиото чух една песен.. Мисля, че не е нова, но е много свежа, денс, поп - нещо такова. Женски вокал пееше "easy come, easy go my boy.." Ще помоля ако някой се сети да ми драсне едно ЛС, просто нямам възможност постоянно да проверявам тази тема. Мерси предварително!!

 

П.С.

Песента може да е искана и преди, но като я пуснах в търсачката на форума ми излезе някаква грешка..

 

Hepsi - A bad penny ?

Link to comment
Share on other sites

някой дали знае за една песен,която я пускаха в папараци преди.Гръцка и един пееше с един дебел глас и бие на хаус? :)

нещо ми звучеше като " трелено ме, телено ме"

Edited by mureto
Link to comment
Share on other sites

някой дали знае за една песен,която я пускаха в папараци преди.Гръцка и един пееше с един дебел глас и бие на хаус? :)

нещо ми звучеше като " трелено ме, телено ме"

 

Пробвай да потърсиш "Treleno me" като заглавие на песен ;) Съществува, само че не мога да се сетя сега за заглавието на изпълнителя :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

някой дали знае за една песен,която я пускаха в папараци преди.Гръцка и един пееше с един дебел глас и бие на хаус? :)

нещо ми звучеше като " трелено ме, телено ме"

 

(Giorgos Alkaios - Pali Monos Mou Milao)

Pi4 slu4aino da si ot s. Trud ??? , samo pitam , moje da byrkam .....

Link to comment
Share on other sites

Danny Saucedo feat Therese - If Only You

Със здраве да си я слушаш!

 

 

 

 

 

 

ПС: И аз търся едно парче! Единственото което знам е, че има хаус звучене и една жена пее "Runaway", което се повтаря в песента!!!

Edited by [OMERTA]Italiano
Link to comment
Share on other sites

Italiano' date='Jan 14 2008, 00:56' post='1495111341']

Danny Saucedo feat Therese - If Only You

Със здраве да си я слушаш!

ПС: И аз търся едно парче! Единственото което знам е, че има хаус звучене и една жена пее "Runaway", което се повтаря в песента!!!

 

The Salsoul Orchestra & Loleatta Holloway - Runaway .mp3 ( remix)

 

Loleatta Holloway Runaway.mp3

 

Bon Jovi - 01 - Runaway.mp3

 

avril_lavigne-runaway.mp3

 

Петя - Runaway - mp3

 

the_house_keepers-runaway.mp3

 

Ne mislq 4e mnogo gti pomognah , no tova sa nai izvestnite pesni4ki v koito se pee "Runaway",

Link to comment
Share on other sites

The Salsoul Orchestra & Loleatta Holloway - Runaway .mp3 ( remix)

 

Loleatta Holloway Runaway.mp3

 

Bon Jovi - 01 - Runaway.mp3

 

avril_lavigne-runaway.mp3

 

Петя - Runaway - mp3

 

the_house_keepers-runaway.mp3

 

Ne mislq 4e mnogo gti pomognah , no tova sa nai izvestnite pesni4ki v koito se pee "Runaway",

Мерси много но всичките ги слушах и нито една не съвпада с търсената :D

Link to comment
Share on other sites

Italiano' date='Jan 13 2008, 22:56' post='1495111341']

ПС: И аз търся едно парче! Единственото което знам е, че има хаус звучене и една жена пее "Runaway", което се повтаря в песента!!!

 

Rachel Starr - Crash ?

Link to comment
Share on other sites

Ve4erta bqh v Budha kafeto , i pusnaha edno mnogo qko haus4e , sre6to men ima6e nekvi sme6ni haus maniq4ki , mnogo sme6ni i te vikaha zataq pesni4ka , " Pusni ni Kambankite , kAmbankite ni pusni ........... " , mnogo 6te se radvam nqkoi dase seti za neq ............

 

Ve4erta bqh v Budha kafeto , i pusnaha edno mnogo qko haus4e , sre6to men ima6e nekvi sme6ni haus maniq4ki , mnogo sme6ni i te vikaha zataq pesni4ka , " Pusni ni Kambankite , kAmbankite ni pusni ........... " , mnogo 6te se radvam nqkoi dase seti za neq ............

Link to comment
Share on other sites

Ve4erta bqh v Budha kafeto , i pusnaha edno mnogo qko haus4e , sre6to men ima6e nekvi sme6ni haus maniq4ki , mnogo sme6ni i te vikaha zataq pesni4ka , " Pusni ni Kambankite , kAmbankite ni pusni ........... " , mnogo 6te se radvam nqkoi dase seti za neq ............

Nqkoi see6ta li se , nqmali LUDI maiqci na HOUSE ??? :cry :cry :cry :cry :cry ( mai 4e e na Marcelo Castelli )

Edited by L!GL!OtO n@ m@H@LAtA
Link to comment
Share on other sites

Търся един хаус постоянно налива някаф пич "Кфо стаа' брат" Някакви идеи в ОЛИМП я пускат

Link to comment
Share on other sites

Такааам, търся една гръцка песен, която много въртят по радио Вероника. Пее се "Den boro na sagapo" - само това хващам от текста. Търся и една румънска песен, която също много се върти по Вероника. Бързо парче, в което се пее нещо като "Шинанай, шинанай..." :lol: Някой ако се сеща да обади. Мерси предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Такааам, търся една гръцка песен, която много въртят по радио Вероника. Пее се "Den boro na sagapo" - само това хващам от текста. Търся и една румънска песен, която също много се върти по Вероника. Бързо парче, в което се пее нещо като "Шинанай, шинанай..." :lol: Някой ако се сеща да обади. Мерси предварително :D

я чуй да не е Nikos Kourkoulis - Den Mporo :music :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да сподели как се казва песента дето се пее "Shake the culooooo" щото явно това не и е името или нищо не намирам (ест. без многото "о"-та)....? някфи идеи??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...