Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

ох и аз търся една песен слушах я по радиото не е много нова но не е и чак толкова стара гласа ми прилича на Kylie Minogue но може и да не я изпълнява барза е и повечето е ууууууу дори след всяко изречение се повтаря ууууу ууууу уууууу и целия припев е уууууууууууууууууууу никой ли не се сеща парчето е денс ако има ниакой супер меломан да си остави скайп или телефон да му я запея че нещо не мога да кача файла с мелодията а ми е в главата само че не се сещам думите една дума да се сетя ще я намеря вднага ама...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има една нова песен пускат я по радиата пее се "why you leave me , why why you leave me, baby tell me , ba ba baby tell me" , с един такъв афро акцент

Link to comment
Share on other sites

Има една нова песен пускат я по радиата пее се "why you leave me , why why you leave me, baby tell me , ba ba baby tell me" , с един такъв афро акцент

Sean Kingston - Me Love

Искам да питам как да търся песни на руски в гуугъл?

ПС: За тези който искат сами да ти търсят песните ходете в гуугъл и пишете - " текста на песента " Lyrics

Edited by Bruss
Link to comment
Share on other sites

ох и аз търся една песен слушах я по радиото не е много нова но не е и чак толкова стара гласа ми прилича на Kylie Minogue но може и да не я изпълнява барза е и повечето е ууууууу дори след всяко изречение се повтаря ууууу ууууу уууууу и целия припев е уууууууууууууууууууу никой ли не се сеща парчето е денс ако има ниакой супер меломан да си остави скайп или телефон да му я запея че нещо не мога да кача файла с мелодията а ми е в главата само че не се сещам думите една дума да се сетя ще я намеря вднага ама...:(

мии да не е тази- http://youtube.com/watch?v=NWt7JlRCVes :tongue

Link to comment
Share on other sites

Има една песен, която много я пускат по RADIO 1. Нещо се пее "all of my live...", ако някой се сеща нека да ми каже състава който я изпълнява и името й.

Мисля , че е Sunrise Avenue - Fairytale gone bad

Link to comment
Share on other sites

Има една песен която много е пускат по радиото.Малко техно е и в припева има мммм ммммм ммммм.Не моа да е обясна по по-лесен начин :laughing: .Който може нека да помогне :)

Link to comment
Share on other sites

Песента, която търся е нещо като хаус. Няма вокал. Чуват се звуци от природата, някви маймуни, такива работи.

Благодаря предварително.

 

Намерих я. Samim - Heater, ако някой се интересува.

Edited by Corp
Link to comment
Share on other sites

ima edna pesen na aneliq mai e nova nqkaf stil e kato na preslava - 5 promila lubov ne pomnq to4no kvo se pee6e ama mai ima6e ne6to az i ti mn ritmi4na ne e remixa na zavinagi ima sa6to i nqkva stranno peene kato na preslava moq nov lubovnik

Edited by LuDaTa_BaBy
Link to comment
Share on other sites

ima edna pesen na aneliq mai e nova nqkaf stil e kato na preslava - 5 promila lubov ne pomnq to4no kvo se pee6e ama mai ima6e ne6to az i ti mn ritmi4na ne e remixa na zavinagi ima sa6to i nqkva stranno peene kato na preslava moq nov lubovnik

Анелия - 'Дъх' ?

Link to comment
Share on other sites

Търся една чалгия, ама имам доста оскъдно инфо... все пак ако някой може да помогне - давайте :Р Значи изпълнителката е, или прилича на, Софи Маринова, а по време на припева има супер луд бас - няколко (2-3) яки избумтявания, от които почти не се чува текста, съответно затва и не мога да пиша част от него. Т'ва е... Дано има маниаци, че тряя си маниак по такова "описание" да се сетиш за коя песен става дума :D

Link to comment
Share on other sites

Една песничка, която я пускат по радиата. Аз лично мисля, че я чух по NRJ. Музиката е от един сет, който съм слушал. Пее някфа жена малко лигаво такова и се пее нещо break on the floor или нещо от рода...

Link to comment
Share on other sites

Една песничка, която я пускат по радиата. Аз лично мисля, че я чух по NRJ. Музиката е от един сет, който съм слушал. Пее някфа жена малко лигаво такова и се пее нещо break on the floor или нещо от рода...

SeSa - Like This Like That ?

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми помогне и да ме насочи към някакви изпълнители или информация за стила "Hardstyle Trance" ще му бъда много благодарен. :rolleyes:

 

Като започнат с тея поджанрови глупости и ми става лошо...

http://en.wikipedia.org/wiki/Hardstyle

Link to comment
Share on other sites

nqkoi dali ima ili moje da mi nameri muzikata ot reklamata ( Surva vesela godina , stariqt mi telefon zamina . surva vesela godina , da napravi6 100 beli , bez BABA da te zalovi ) ...????/

Mnogo 6te sym blagodaren , ....

VE4e po cql den samo tva si povtarqm ... " Surva vesela godina .. "

Link to comment
Share on other sites

alex c - du hast den schonsten arsch der welt имала английска версия, ама никъде не мога да я намеря. Името ли е друго или просто я е хванала липсата :)

Link to comment
Share on other sites

alex c - du hast den schonsten arsch der welt имала английска версия, ама никъде не мога да я намеря. Името ли е друго или просто я е хванала липсата :)

Radio English Version

Extended English Version

Edited by MyH4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...