Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

На мен пък ми трябват най-известните коледни ангийски песнички на английски естествено :) .Ако някой ми каже от къде да ги дръпна ще съм му много благодарен :)

 

 

Edit:Малииии извинявам се,че съм збъркал темите.Много сори нещо съм се заплеснал.Все пак,за да не пиша два поста с един и същи рикуест ще помоля да ми ги дадете тук.Пак много сори за грешката

 

Edit2:Ей Fibamane.Мини някой ден към 28 кабинет да идем да та черпа една бира :).Мн благодаря :)

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми трябват най-известните коледни ангийски песнички на английски естествено :)

Jingle Bells ; O Christmas Tree ; Last Christmas ; Jingle Bells Rock ; We Wish You A Marry Christmas ; All I Want For Christmas Is You ; Let It Snow ; Silent Night ; ... ... ... :)

Link to comment
Share on other sites

a drugata e techno i se peee "over and over again.............over and over again...."

 

Ето ти Sample, кажи дали е тя, ако е тя ще се разберем дали да ти е дам?Ще разбереш,защо първо виж дали е тя?

 

И ако е това, какво техно те годи ?

 

една песен в стил "плазма"

въртят я по радио фреш значи пее се нещо от сорта на "put your hands up in the air , put your... " и се повтавя няколко пъти с много зарибена мелодиика

 

Виж и за тоя микс :)

Fedde Le Grande - 'Put Your Hands Up For Detroit' (Claude Vonstroke Remix)

Link to comment
Share on other sites

vinyl_master ти ми беше надеждата :(

 

Става дума за сет като песните са забързанки с хаус звучене. Да добавя към списъка и

 

Haddaway - What is love и Quad City Dj's - Space Jam

При мен имам 90'S Dance Remixes.mp3

Дълго е 77 минути. Ето и приблизителния списък на песните :

 

Lil Suzy - take me in your arms

Snap - Rhythm is a dancer

Haddaway - What is love

Salt 'n Peppa - Push it

Technotronic - ????

Real McCoy - Another Night

??? - ???

No Mercy/La Bouche - Where do you go

Culture Beat - Mr. Vain

......

La Bouche - Be my lover

 

и т.н. Обаче сега като го прослушвам Spaje Jam няма :(

Link to comment
Share on other sites

При мен имам 90'S Dance Remixes.mp3

Дълго е 77 минути. Ето и приблизителния списък на песните :

 

Lil Suzy - take me in your arms

Snap - Rhythm is a dancer

Haddaway - What is love

Salt 'n Peppa - Push it

Technotronic - ????

Real McCoy - Another Night

??? - ???

No Mercy/La Bouche - Where do you go

Culture Beat - Mr. Vain

......

La Bouche - Be my lover

 

и т.н. Обаче сега като го прослушвам Spaje Jam няма :(

 

 

А това сетче дали можеш да го споделиш с нас ?

Link to comment
Share on other sites

vinyl_master ти ми беше надеждата :(

 

Става дума за сет като песните са забързанки с хаус звучене. Да добавя към списъка и

 

Haddaway - What is love и Quad City Dj's - Space Jam

Лично аз имам бая мегамикси на хитове от 90'те но с такава последователност на микса неам, но из нета има милиони такива микси, съжалявам.

Link to comment
Share on other sites

Търся името на една много популярна песен.В момента се върти много по телевизията и радиото клипа е с едно момче коте се превръща в изпалнител на различни песни.доста често се повтаря фразата let's go.даже тази вечер тия от биг брадър трябваше да танцуват на него.

Link to comment
Share on other sites

Търся името на една много популярна песен.В момента се върти много по телевизията и радиото клипа е с едно момче коте се превръща в изпалнител на различни песни.доста често се повтаря фразата let's go.даже тази вечер тия от биг брадър трябваше да танцуват на него.

 

Bob Sinclair - Rock this party

Ееее... сефте и аз да се разпиша :D!

Link to comment
Share on other sites

Издирвам една песничка от преди 4-5 години.Dance парче е и единствено си спомням как една жена пееше на няколко пъти "Say U , La La ....".Дано някой се сети :)

Link to comment
Share on other sites

Издирвам една песничка от преди 4-5 години.Dance парче е и единствено си спомням как една жена пееше на няколко пъти "Say U , La La ....".Дано някой се сети :)

Alexia - Oh la la la

Link to comment
Share on other sites

Издирвам една песничка от преди 4-5 години.Dance парче е и единствено си спомням как една жена пееше на няколко пъти "Say U , La La ....".Дано някой се сети :)

Не е на Alexia!! Това,което съм написал,че пее жената не ми е е сторило така,а тя точно това си казва: "Say 'U' , La La.." И запетайка съм сложил,защото има много малка пауза след 'U'-то :)

Link to comment
Share on other sites

Търся песен от филма Frankie Wilde - Its all gone pete tong песента е в началото и е някаф стар рок пее се - I use to drink , i use to smoke , no mather dance компресирах малка част от него в мп4 и го качих тук . Благодарности на всеки , който може да помогне големината на файла е около 1.10 мб

Link to comment
Share on other sites

1. Не е на NWA, второ е "Fuck you, ICE CUBE" ... a не "Fuck the police"

Ако не знаеш Айс Кюб рапираше в N.W.A. от там почна . И във всяка негова песен , която се сещам пее Fuck you...

В тая явно пее Fuck you и почва да нарежда ... Айс Кюб еди к'во си , както в... бе оправяй се ... :wir

 

Гънито по начина, който я описваш тая песен няма коя друга да е , ако беше Р&Б щях да ти кажа Refugees - Uh la la la , може и да е Cool and the gang - Oh la la la , като цяло има много У ла ла ла

И тая прословута пауза между У и ЛА ЛА ЛА я има и в денс песничката на Алексия ... Ти направи ли си изобщо труда да я свалиш ?

 

@Dunata Добре де , не във всяка ,а във 3-4 , А КЮБе го написах по енерция при преминаването от латиница на кирилица ... И аз знам ,че е Кюб спокс :D

Колкото за "Fuck The police" Просто тази песен ми изскочи 1-ва в акъла , когато прочетох поста ти . Все пак си мисля ,че не очакваш да ти кажат от първият път песента с толкова изчерпателнaта информация,която ти си дал...

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

Ако не знаеш Айс Кюбе рапираше в N.W.A. от там почна . И във всяка негова песен , която се сещам пее Fuck you...

В тая явно пее Fuck you и почва да нарежда ... Айс Кюбе еди к'во си , както в... бе оправяй се ... :wir

Да, знам :). А и не е "КюбЕ" ако не знаеш ;). И не е във всяка негова песен, явно се сещаш за 1-2 негови песни. И като не знаеш за коя песен говоря ... няма нужда да казваш 'бе оправяй се' ...

Всъщност очаквах, но ...

Edited by dunata
Link to comment
Share on other sites

търся песента от рекламата на глобул дет я въртят сега по телевизията ... по З-рок я пускат често

Chris Cornell - You know my name

Edited by MyH4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...