Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Търся една песен от радио 1. Една жена пее с много странна мелодия(ама яка). По едно време пее нещо strange... и после продължава да пее на френски и така няколко пъти. Отличителното е наистина странна мелодия :). Ако някой има идея да помага

 

 

Grace Jones - I've Seen That Face Before (Libertango) ???

 

Здравейте!

 

Аз търся имената на две песнички, за които ще ви дам линк, но с ОТВРАТИТЕЛНО качество, но това се получава, при запис от радио на GSM, докато караш кола ;)

Все пак се разбира за какво стата въпрос!

Мерси, предварително!

 

http://web.pu.acad.bg/iliyan/mix/sounds/Recording_3.wav

 

http://web.pu.acad.bg/iliyan/mix/sounds/Recording_5.wav

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Днес в Сафари слушах един микс от песни от 90-те имаше доста парчета, имам ги всичките, но ми хареса начина по който е направен и искам да си го намеря.. та ако някой се сеща за нещо такова вътре имаше

 

La Bouche - Be My Lover

Tad Robinson - Party Children

Amber - This is your night

Gina G - Ti Amo

 

хмм одеве се сещах повече :(

Link to comment
Share on other sites

ima 2 pesni deto mi trqbvat

 

1-vata e slu6ah po radioto i e podobna na morandi - beijo samo4e e kato indiiska

 

a drugata e techno i se peee "over and over again.............over and over again...."

Nelly - Over and over ?

 

TECHNO ??!

Ooooopss :blush:

Edited by Дочо
Link to comment
Share on other sites

Който е гледал филма " Another Gay Movie " .. на сцената с негъра-танциор дето танцуват заедно с ония русия в залата .. текста е нещо от сорта " All this bump and grind makes everyone freak.. so baby lose your crew and run away with me .. Turn down the lights and light up the party .. I got the ride and you got the naughty .. Leave your boys with my girls tonight come home with me, asap " ...

Link to comment
Share on other sites

ima 2 pesni deto mi trqbvat

 

1-vata e slu6ah po radioto i e podobna na morandi - beijo samo4e e kato indiiska

 

a drugata e techno i se peee "over and over again.............over and over again...."

за тая дет са пее over and over пробвай captain hollywood project-over and over

Link to comment
Share on other sites

И сега, въпрос с повишена трудност. Интересува ме от кое произведение е мотив който съм сложил по-долу. (съмнява ме да е на Redman). Откъса е от началото на песента на Redman и Adam F - Smash sumthin. Чух я вчера и на Гранд При-то по фигурно пързаляне. Българите завършиха програмата си на този откъс, но "вокалите" ( :lol: :lol: ), които присъстват в дадения от мен откъс ги нямаше. Два дена търся, но без успех. Някой ако знае, нека помогне :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

@jop4423 , redmadman

 

mersi mnogo tq e ;) :punk :music

 

едит:а сега имало няква нова песен в която някаква жена изреждала столици и градове по света пак в стил техно някой знае ли я ?

също и една която е с мелодията на моранди и се пее за ана курникова и за други извесни личности :confused

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

И сега, въпрос с повишена трудност. Интересува ме от кое произведение е мотив който съм сложил по-долу. (съмнява ме да е на Redman). Откъса е от началото на песента на Redman и Adam F - Smash sumthin. Чух я вчера и на Гранд При-то по фигурно пързаляне. Българите завършиха програмата си на този откъс, но "вокалите" ( :lol: :lol: ), които присъстват в дадения от мен откъс ги нямаше. Два дена търся, но без успех. Някой ако знае, нека помогне :)

 

"O Verona" (Craig Armstrong, Nellee Hooper, Marius DeVries)

Link to comment
Share on other sites

ima 2 pesni deto mi trqbvat

 

1-vata e slu6ah po radioto i e podobna na morandi - beijo samo4e e kato indiiska

 

a drugata e techno i se peee "over and over again.............over and over again...."

 

zan4i na 1-vata pesen e Morandi - A La Lujeba

 

 

a za 2-rata ne e captain hollywood project ! pesenta se pee ne6to over and over over again slu6ah e v famingoto na pe6tersko i si be6e tehno i to dosta dinami4no !

Link to comment
Share on other sites

Ся чух една песен.Пее са нещо от сорта'I've been watching,i've been waitinggg,from the shadows"оли нещо от сорта.Знам че обяснението не стува ама ако някой са сети ша го черпа една бира :P.

 

Не не е тфа.Клипа е там някфи фреерънъри скачат наляво надясно.По радио Сити я пускат чат пат.Та клипа почва на едно баскетболно игрище(май беше) и едни пичове цъкат.По едно време минават две мадами и едната се заглежда в единия.Знам че е некадърно ама :D

Edited by asd
Link to comment
Share on other sites

Търся песен със същата мелодия като на Chamillionaire - Ridin'.Звучеше като някаква пародия.Не че помогнах нещо с обяснението ама някой да се сеща? :P

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песничката, дето я пускат в предаването "Сделка или не" по Нова телевизия. Песента я пее сякаш малко момиче и цялата песен е нещо от сорта на нон-стоп повторение на едни и същи срички от рода на "пам парам тарарирарам....".

Edited by tracker
Link to comment
Share on other sites

Търся песен със същата мелодия като на Chamillionaire - Ridin'.Звучеше като някаква пародия.Не че помогнах нещо с обяснението ама някой да се сеща? :P

 

Weird Al - White and nerdy

 

http://www.data.bg/f.php?fid=19707020

S klip4e e po vesela.

Link to comment
Share on other sites

Как се казва песничката, дето я пускат в предаването "Сделка или не" по Нова телевизия. Песента я пее сякаш малко момиче и цялата песен е нещо от сорта на нон-стоп повторение на едни и същи срички от рода на "пам парам тарарирарам....".

Не съм гледал "Сделка или не", но да не би да е -

Holly Dolly - Dolly Song

Link to comment
Share on other sites

Днес в Сафари слушах един микс от песни от 90-те имаше доста парчета, имам ги всичките, но ми хареса начина по който е направен и искам да си го намеря.. та ако някой се сеща за нещо такова вътре имаше

 

La Bouche - Be My Lover

Tad Robinson - Party Children

Amber - This is your night

Gina G - Ti Amo

 

хмм одеве се сещах повече :(

 

vinyl_master ти ми беше надеждата :(

 

Става дума за сет като песните са забързанки с хаус звучене. Да добавя към списъка и

 

Haddaway - What is love и Quad City Dj's - Space Jam

Edited by Lud_Canar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...