Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Преди време слушах една песничка,която има същия саунд,като на P.Diddy & R.Kelly - Satisfy You,но изпълнителя е друг,старичка е...Моля,ако някой се сети да пише!Благодаря! :blink: :huh: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой може ли да ми каже как се казва една песен на Snoop Dog.Пее са-Run nega,run nega....run mother fucker run.В някой моменти от песента някфи мексиканци си говореха нещо ма такова забързано едно :blink: .

run nigga run...duck nigga duck...run motherfcuker run..run motherfcuker run..

Snoop dogg ft b-real - vato! /видях че са ти я написали вече ама как да не се запиша и аз.. =] /

snoop%20dogg.jpg

Някой може ли са каже как се казва песента на Pacho B дет се пее нещо I got a package for you ...... I got a package for you....

Да не е .. Moth ft Engeline - Jade.mp3 ... i got a jade in my pocket for you.. ?

 

Преди време слушах една песничка,която има същия саунд,като на P.Diddy & R.Kelly - Satisfy You,но изпълнителя е друг,старичка е...Моля,ако някой се сети да пише!Благодаря! :blink: :huh: :unsure:

Да не е на LiL Kim Remix-ът?

Edited by SnoopDogg
Link to comment
Share on other sites

Преди време слушах една песничка,която има същия саунд,като на P.Diddy & R.Kelly - Satisfy You,но изпълнителя е друг,старичка е...Моля,ако някой се сети да пише!Благодаря! :blink: :huh: :unsure:

 

 

Luniz-I Got 5 On It класика

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми каже как се казва песента , в която се пее "девет дена девет нощти чакам тебе чакам още.." нещо такова беше май :D

Песента е Гергана-Гасна по теб :)

Link to comment
Share on other sites

ае как се казва онази песен дето се пее"дими дими ах дими дими" стара но яка !!!

 

такам намерих я ама помагайте за друга пее се сервитьорката Иванка с пушени гърди!! и нещо Дамаджани дамаджани

Edited by mortal_dreams
Link to comment
Share on other sites

За нищо

 

Търся една песенот този филм http://movies.co.jp/info.php?id=1908 почва точно на 17 тата минута и 16 сек и се пее нещо от сорта на "if I die befor I wake at lees in haven I can skate " не съм сигурен дали думите се пишата така ;)

 

Оправих се :)))))))))) Съжалявам ако съм занимавал някой

Edited by redmadman
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си идеа как се казва новата песен на Nelly Furtado, вчера гледах клипа по MTV hits , но сега нещо не мога да го засека :confused ???

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли си идеа как се казва новата песен на Nelly Furtado, вчера гледах клипа по MTV hits , но сега нещо не мога да го засека :confused ???

Nelly Furtado feat. Timbaland - Promiscuous ?

Link to comment
Share on other sites

Разправят че имало 1 песен, която водела до голям брой самоубийства и депресии icon_bduh.gif :D Не че искам да се самоубия, само да я чуя какво представлява щото е интересно :blink: :D

Единствената такава, за която съм чувал е

Murat Kekeli - Bu Aksam Olorum

Link to comment
Share on other sites

Разправят че имало 1 песен, която водела до голям брой самоубийства и депресии icon_bduh.gif :D Не че искам да се самоубия, само да я чуя какво представлява щото е интересно :blink: :D

 

 

Единствената такава, за която съм чувал е

Murat Kekeli - Bu Aksam Olorum

 

Ако половината форум вземе да се избеси, поне знаем върху кого да стоварим вината... :P

Edited by Pyro-maniac
Link to comment
Share on other sites

търсих в чичо гугъл, но нищо не намерих.. Та искам да ви попитам за една много мелодична песен, въртят е по радио "Сити" .. в припева се пее нещо си х х хххх хх хххххх ( някав текст ) и накрая "Gone To The Middle "

 

П.С: Ебати обяснението :П

Link to comment
Share on other sites

ко няа са самоубиеш уе майна ...бахти мазната рязана песен и на мен ми са искаше след като чух първите 3 турски думички :sick

Хем почва да ми се драйфа от тоя дето пее, хем ме избива много яко на смях..мисля си че имаше българиски кавър на това... ахха много фак*на песен е.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...