Jump to content
BulForum.com

Търся една песен, но не знам как се казва


DeZoeker

Recommended Posts

Имаше една народна песен, в която се пее "додьо лелин додьо китка манастирска", ако ми дадете и линкче ще съм ви много благодарен

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имаше една народна песен, в която се пее "додьо лелин додьо китка манастирска", ако ми дадете и линкче ще съм ви много благодарен

Виевска Фолк Група - Виевски Хоровод

Link to comment
Share on other sites

някой да знае как се казва една песен дето в нея припева е от рода на "Ди,ди,ди ди дидидии ди дидиди ди уаа..." R&B ;)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте...наскоро си намерих из нета една песничка, която Winamp-a ми я изкарва като Blade2...свалих си всичките саундтраци за блейд...обаче не я намерих...ъплоуднах мелодийката на 2 метста и ви питам ако някой знае как се казва да споделя...мноого е зарибена

Link 1 Rapidshare

Link 2 Megaupload

Link to comment
Share on other sites

Здравейте...наскоро си намерих из нета една песничка, която Winamp-a ми я изкарва като Blade2...свалих си всичките саундтраци за блейд...обаче не я намерих...ъплоуднах мелодийката на 2 метста и ви питам ако някой знае как се казва да споделя...мноого е зарибена

Crystal Method - Keep Hope Alive :)

Link to comment
Share on other sites

Значи първо много сори че рядко влизам във форума и искам услуга, но нямам възможност по-често.

Извинявам се че искам без да мога да помогна...

 

Трябват ми някакви по-новички хаус парчета ^^ (като че ли в днешно време всеки търси такива), някой ако иска/може да сподели е добре дошъл! :D

 

Мерси предварително на всички.

Link to comment
Share on other sites

Значи песничката е няква с весела мелодия и припева е :

Heeeeeeeey hey baby

I wanna' knoooooooow , would U be my girl :)

10x предварително

Edited by NRG_God
Link to comment
Share on other sites

търся една песничка. ретро е.. и една жена пее it's just a litlle crash... samo twa zapomnih:( ако някой знае да пише. благодаря

 

Jennifer Page - Crush :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...