Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply
Остават ми още 47 покани... :P

С колкото и да са намаляли поканите, след няколко дена пак ще станат 50. Така че хич не ги пестете, пощата си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

Тая поща с какво се различава от другите

Тествал ли си я?!? Ако си го направил качествено, въпросът ти е излишен.

 

Просто имаш 2 гигабайта свободно простотранство :)

Най-малкото... Все пак и единият на яхуу не е малко. Има и други, който предлагат по 2. Така че хич не е просто то... :P

Link to comment
Share on other sites

Тая поща с какво се различава от другите

 

Просто имаш 2 гигабайта свободно простотранство :)

Link to comment
Share on other sites

Забравяте за POP3 поддръжката ;)

Доста добре! Въпреки че при перфектният интерфейс и известителите, не ми се е налагало да го използвам и не мисля, че ще го използвам.

 

Ето малко инфо, за съжаление все още не преведено:

 

http://mail.google.com/mail/help/learn_more.html

http://mail.google.com/mail/help/about.html

Link to comment
Share on other sites

Поканите вече са 100 :D.

 

Аз така или иначе немога да пращам покани какво от това че са 100 :sick Както някой беше написал в началото на темата имам пощата повече от месец вече и пак немога да пращам покани :sick Незнам какво значи да е ползвам често пощата за да мога да пращам така че ся е мног кофти :angry:

Link to comment
Share on other sites

jozo, месец ползване не е много. Моите все още са си 50. А и да не можеш да пращаш, какво толкова? На кой искаш да пратиш, кажи, ще пратим!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

преди около месец ми се наложи да пращам файл голям 15 мб и ми написа че максимума е 10 мб но сега може да има някаква промяна нали все пак е бета версия

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз отново имам въпрос на тема Gmail. А той е следния: Как да сложа линк в подписа си? (простичко казано- думичка, която като я натиснеш да те праща на съответното място, а не да пишеш целия адрес) И има ли изобщо такава възможност?

Link to comment
Share on other sites

Аз отново имам въпрос на тема Gmail. А той е следния: Как да сложа линк в подписа си? (простичко казано- думичка, която като я натиснеш да те праща на съответното място, а не да пишеш целия адрес) И има ли изобщо такава възможност?

Я виж тук .

Link to comment
Share on other sites

Я виж тук .

1. Click 'Compose Mail' at the top of any Gmail page.

2. Click the icon for the formatting feature you'd like to use in the formatting toolbar above the compose window. If you don't see any icons, click 'Rich formatting >>' to display all formatting options.

3. Type your message! (Please note that Gmail doesn't recognize HTML tags inserted in the body of a message.)

 

Още първата точка ебава майката на посоката за действие. Тук за подписа нищо не се споменава...

Link to comment
Share on other sites

Последвай първите две стъпки,после напиши линка, маркирай го и кликни върху иконката Hyperlink Text - hyperlink the selected text .

После запази писмото в Drafts и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...