Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

а пък моят пост си е чист спам хихихихи :) поласкан съм :love хихихи :)

хахахахахах - голяям майтап. не като бонбон, а като шоколад. пфуфуф :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Ок, айде пуснете идна на legop4o@yahoo.de, да му се порадвам и аз на тва животно ДжиМеила... 10х предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

Ок, айде пуснете идна на legop4o@yahoo.de, да му се порадвам и аз на тва животно ДжиМеила... 10х предварително!!!

Чети тук :)

 

Нищо против да ти пратя, и друг ще ти прати, ама като се оплакват хората с йаху, че не ги получават, кво да направим...

 

 

vas90, Готов си :)

Link to comment
Share on other sites

Legop4o готов си пуснах ти покана.Дано я получиш че тея дето са с Yahoo нещо маи не става.Макар че аз мойта си я получих през yahoo.

vas90 и на теб пратих покана.

А пък при мен нещо зациклиха тея покани.Пращам пращам а все на 50 си стоят :) Ама не се оплаквам де

Link to comment
Share on other sites

shristofff@abv.bg

mersi predvaritelno

готов си ;)

 

edit: Ако някой иска да ми прати ПМ, за да не стане като преди малко 2 покани на един и същи човек.

Link to comment
Share on other sites

Legop4o готов си пуснах ти покана.Дано я получиш че тея дето са с Yahoo нещо маи не става.Макар че аз мойта си я получих през yahoo.

vas90 и на теб пратих покана.

А пък при мен нещо зациклиха тея покани.Пращам пращам а все на 50 си стоят :) Ама не се оплаквам де

 

10х :) получено ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз получих покана от Lyv4o, всички други не са получени, сори! Ама вече и не ми трябват, можете да ми пишете на legop4o@gmail.com :)

10x!

 

Edit: Някой може ли да ми обясни как като си вкарам акаунта в аутлуук експрес да го накарам да се появява в отделна категория, а не в локал фолдерс???

Link to comment
Share on other sites

!--QuoteBegin-redmadman+Apr 20 2005, 13:34 PM-->

QUOTE(redmadman @ Apr 20 2005, 13:34 PM)
Пичове аре някой да ми обясни защо мястото ми се увеличава и при вас ли е така ??

Вече имам 2.12 гига баита и продължава да расте

нормално. при всички е така . gmail овеличава мястото

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...