Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

Ако може една покана и на my0wnsummer@yahoo.com

10x ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

bate_goyko@mail.bg

 

Благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Пичовете от google отново рулират :). Хората които си ползват пощите вероятно са забелязали как в левия край на екрана им се зарежда интерфейса на Gtalk. За тези които не знаят да поясня че Gtalk е програма от рада на MSN Messenger, ICQ, Skype и т.н. Позволява провеждането на разговори. Не може да се обадите на нормален телефон от нея. Това което са постигнали е да го вградят в уеб интерфейс. Сега направихме един обширен тест с BrowseMan. Направо съм очарован. Изпипано е доста добре. Не може да се говори разбира се. Направете си няколко проби, ще ви хареса :).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

тъй като gmail пуснаха и imap протокол за пощата си, интересно ми е кой е по-добър за четене на писмата през мейл клиент - pop3 или imap? не съм много сигурен, ама някъде мернах/прочетох, че точно за gmail-a било по-добре да се ползва imap-a ....

Link to comment
Share on other sites

тъй като gmail пуснаха и imap протокол за пощата си, интересно ми е кой е по-добър за четене на писмата през мейл клиент - pop3 или imap? не съм много сигурен, ама някъде мернах/прочетох, че точно за gmail-a било по-добре да се ползва imap-a ....

От няколко дена има и промяна в интерфейса. Изглежда както преди, но има голяма промяна в кода. Честно казано новия е по - тромав според мен.

Link to comment
Share on other sites

Хм, аз не забелязвам радикална промяна. Освен че на лаптопа тъндърбърда май по-бързо чеква за мейлове.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

имам един проблем с imap и един акаунт в gmail-a. интересното е, че имам още 2, при които нещата са си наред.

става въпрос за ей този проблем http://groups.google.com/group/Gmail-Help-...?lnk=gst&q=

а това не помага в моя случай :unsure:

някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Има нова промяна в дизайна на пощата. Промяната е само цветова, но са добавили възможност за смяна на темата. Има някои много добри попадения.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо видях. Жалко само, че черните теми за нищо не стават.

Тази с изглед на конзола е доста идейна, но за съжаление не много практична. Лично аз си сложих тази с планините. Поразгледах се и за други нови функции в последно време. Страшно много неща са въвели. Май ще се стигне до деня в който да си правиш почти всичко през пощата в google :).

Link to comment
Share on other sites

Мхм, видео чата и той е сигурно готин ако имаш камера :д Иначе все пак избрах черната тема. Нищо, че е грозна, поне е лека за очите :д Ще е хубаво да направят подобна екстра и за търсачката.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...