Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

Значи ако още нямате акаунт в gmail.com ето един лесен начин да ви пратят покана.

Регистрирате се в http://www.gmailswap.com/

Това е сайт ,чиято цел е размяна на покани за гмаил срешо нещо което вие можете да дадете,например снимка от родние ви град.Пускате една тема в която казвате какво можете да предложите за акаунт и ако на някой му хареса ви праща покана срещо него.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

На спамаджийчетата да те продадат... новорегистриранато адресче - лапват го като топъл ляб и почваш да получаваш писма от някоя си Мери на тема v..iA.-gR.A и penis enlargement...

Link to comment
Share on other sites

На спамаджийчетата да те продадат... новорегистриранато адресче - лапват го като топъл ляб и почваш да получаваш писма от някоя си Мери на тема v..iA.-gR.A и penis enlargement...

 

Значи вече от една седмица имам акаунт в Gmail.com И писма от рода на "Penis enlargement" :P не съм имал.И неможе и да имам защото те ти пращат само покана за да можеш да стигнеш до регистрационата Форма,а акаунта сам си го измисляш.Така ,че никой освен теб не знае как си се регистрирал в Gmail.

На мен лично пощата много ми харесва и като дизайн и като функционалност.

Link to comment
Share on other sites

нещото което много ми харесва и главно заради него използвам гмайл е функцията някой писма да са ти starred много лесно се откриват важните писма е не само за тва съм с гмайл де но това е нововъведение което много ми допада иначе като цяло гмайл е яко !

Link to comment
Share on other sites

Този който ти изпраща инвайта получава обратно писмо с твоя новорегистриран имейл в джимайл. И този новорегистриран имейл автоматично влиза в контакт листата на този който ти е пратил инвайта. Не си наясно с процедурата. Само си мислиш, че никой освен тебе не знае новия ти адрес.

Link to comment
Share on other sites

Този който ти изпраща инвайта получава обратно писмо с твоя новорегистриран имейл в джимайл. И този новорегистриран имейл автоматично влиза в контакт листата на този който ти е пратил инвайта. Не си наясно с процедурата. Само си мислиш, че никой освен тебе не знае новия ти адрес.

 

Верно било така,ама аз спам не съм получавал.Ако някой с Gmail получава да каже.

Link to comment
Share on other sites

Ще получи, ако е получил инвайта си през някой такъв "услужлив" форум като споменатия горе. Не ми следиш мисълта. Просто пояснявах репликата на xiT за продаването...

Link to comment
Share on other sites

Това е много глупаво.Аз вече си изпатих от това - спам има с тонове :angry:

Наложи ми се да си правя нова поща гррррррррррадсдсафд :angry1

Оувърмен е прав.

Link to comment
Share on other sites

До тук на всички съм изпратил ,ся на някой мисля че и те ще могат да канят та предходния да кани следващия :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...