Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

И за мен ако може една?

maminorazglezenosin4e@abv.bg

 

Edit:Благодаря

Link to comment
Share on other sites

moje li i za men edna pokanka plsss mi6o@mail.bg

Link to comment
Share on other sites

на теб не съм ти пращал. казах че са готови другите две момчета.

Link to comment
Share on other sites

ми не е така. има едно изискаване - имейл мамка му!. ти не погледна ли горните постове?

Link to comment
Share on other sites

Аве мамка му и гмайл, някой има ли този проблем, тъпата поща не ще да приема нито ZIP, нито RAR, в никаква комбинация. В сайта им пише, че не приемат само EXE, дори и архивирани, а аз се опитвам да пратя най-обикновени htm файлове, рар-нати, и зип-нати, и не става :angry1 Тая поща май се сдухва отвсякъде, закво ми са тея 2100 МБайта, и постоянно увеличаващи се (че дори и ми брои в реално време увеличението :wacko: ), като не мога да изпратя най-обикновен файл!

Link to comment
Share on other sites

РАР със сигурност не можеш да пращаш, но при ЗИП, аз нямам проблем. даже мисля че и във формат АСЕ съм пращал.

Link to comment
Share on other sites

РАР със сигурност не можеш да пращаш, но при ЗИП, аз нямам проблем. даже мисля че и във формат АСЕ съм пращал.

Да, успях да пратя, единствено след като ги архивирах със зип.

Пробвах RAR архив да го пратя преименуван, дори зипнат, зипнат с парола, и не стана, явно там ги разархивират или правят множество тъпи проверки :pirate

Тея идиоти не правят ли сметка, че RAR е много по-добра от ZIP, и така биха спестили доста трафик...

Например тея файлове които пратих, бяха 500 КБ, зипнати излязоха 320, а рар-нати при solid archive, stanaha pod 50 KB. За какво говорим тука!

Сори за тона, но съм бесен (не само заради това) ;)

Link to comment
Share on other sites

готови сте. ама на втория (бирения) съмму пращал, но няма значение :)

Link to comment
Share on other sites

готово. но хайде да не става като трупане на постове с "готово". който иска нека пише пощата си на ЛС на тези, които са казали че имат покани. а нека темата се превърне в дискусия за ДжиМейл.

Link to comment
Share on other sites

Това не е спам (подписът ми е достатъчно красноречив :rolleyes: ), моля модераторите да ме извинят, само исках официално да кажа "благодаря" на groover :) :) :) Просто си готин. B)

 

 

edit/

а пък моят пост си е чист спам хихихихи  поласкан съм  хихихи 

 

:) Е, прощавам ти, айде, за тебе може :D Не си просто готин, ами сладък като бонбон, нали? :D ;)

Страхотен е Gmail-а :love Вече не мога да живея без него! :lol:

edit/

Link to comment
Share on other sites

Аз също имам към 50 покани, не знам защо ми дадоха толкова много ама както и да е.Та които иска да ми пише на лична и ще му изпратя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...