Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

Мхм, видео чата и той е сигурно готин ако имаш камера :д Иначе все пак избрах черната тема. Нищо, че е грозна, поне е лека за очите :д Ще е хубаво да направят подобна екстра и за търсачката.

Видеото все още не съм имал възможност да го тествам. Много ми е интересно как са успели да го вградят в пощата. Има на предвид другите безброй опции в предпоследната страница с настройки. Labs се води. Не бях го разглеждал до момента. За търсачката предполагам че можеш да я направиш по тази начин с някоя добавка към Firefox. Наскоро видях една която променя интерфейса на Gmail. Много сполучлива беше.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Да, има такива, но не всички ми харесват, а тези дето стават все им има някви малки детайли, които са объркани. След като не разбирам от ЦСС няма как да ги оправя и само ме дразнят :д Пък и не се поддържат редовно - щом от гуугъл направят промяна и всичко заминава.

Link to comment
Share on other sites

Ще е хубаво да направят подобна екстра и за търсачката.

Че то много отдавна има опция за персонализиране на началната страница.

 

iGoogle

Link to comment
Share on other sites

iGoogle включва И теми - при това някои са много пипнати и доволни. И не съкс. Съкс майспейс бозаджииницата примерно или фейсбук чалгарията.

Link to comment
Share on other sites

Добре де. Имах предвид хубави теми. Разгледах ги, варират от кичозни до нефункционални. iGoogle съкс и е грозно, а какво общо имат myspace/facebook с това? Съвсем различен тип сайтове са.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми помогне с намирането на тая опция за скиновете, защото нещо не мога да я намеря. Прерових всичките настройки и кътчета на пощата.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми помогне с намирането на тая опция за скиновете, защото нещо не мога да я намеря. Прерових всичките настройки и кътчета на пощата.

To customize your inbox, go to the Themes tab under Settings. We'll be rolling out themes to everyone over the next couple of days, so if you don't see them yet, check back soon.

Link to comment
Share on other sites

Tова не съм го видял в хелпа. :) Значи ще чакам.

 

edit: дойдоха и мойте. Pebbles е готина :) Tea House също е готина, но картинката е най-долу и не ми върши работа при 100 писма на екрана.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...