Jump to content
BulForum.com

Gmail


[mAd_cAt]

Recommended Posts

Що да е лесно, като може да е сложно...

 

Ако не може да се направи в Gmail --> Настройки --> Основни --> Подпис

 

...изобщо няма да се занимавам. Форматиране на писмо знам как да си правя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply
Между другото имам 100 бройки и ако някой иска...може да ме ползва.

Всеки има 100. И ако си пратил покани, до няколко дена отново ти ги възтановяват на 100 :D Gmail е достъпен за всички- вече всеки, който поиска, може да се сдобие с акаунт.

 

Така че, който още се чуди и ослушва- да не го прави, ами да си подкарва Новата поща!

Link to comment
Share on other sites

Google пак издухаха конкуренцията :punk.

Най - новата фукнция на Gtalk е да ти пази чат историята в пощата. Не се сещам за някой друг клиент които да може да ми запази какво сме си говорили в акаунта :). Така винаги ще мога да си прегледам логовете без значение колко пъти съм преинсталирал и къде се намирам.

Link to comment
Share on other sites

...и ще ти четат не само пощата, ами и чата. Яко!

Да не мислиш, че когато имам нещо дето не за пред хората ще ги ползвам :confused

Не само тях ами и по принцип всякакви подобни програми.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля. Когато е нещо важно, винаги ще се намери по-сигурен начин. Идеята не е, че "ще те разкрият от полицията". А и в крайна сметка четенето уж само от ботове става. Със сигурност замисълът на Google е да се събира повече информация за тебе, повече ключови думи и... повече и по-точни спамчета отстрани.

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност замисълът на Google е да се събира повече информация за тебе, повече ключови думи и... повече и по-точни спамчета отстрани.

Преди няколко дена за първи път получих спам съобщение ;). Дано да няма повече. Ако случайно дойдат ще взема пример от един "колега" :pirate.

Link to comment
Share on other sites

Не тия спамчета бе, приятелю, те са на друг принцип. Имах предвид платените обяви, които вървят отстрани, до писмата ти.

 

Лично на мен не ми се набиват много на очи :). С тях и без тях е все тая.
И това е вярно. Една от основните причини, които ме държат в Gmail. :beer:

И ако това е цената, която ще плащам, за да ги ползвам- ще я плащам.

Link to comment
Share on other sites

Не тия спамчета бе, приятелю, те са на друг принцип. Имах предвид платените обяви, които вървят отстрани, до писмата ти.

Лично на мен не ми се набиват много на очи :). С тях и без тях е все тая.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...