Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

I az obojavam da sanuvam eto nqkolko:

1.sanuvam 4e sam na nqkakav oklovrasten pat minavat mn kamioni. Edno mimoi4ence re6i da prese4e patq,a v sa6toto vreme mina edin kamion i prednata guma mina to4no prez korema i. Az izti4ah do neq, vsi4kite i vatre6nosti bqha izleznali(4erva,stomah drob i tn.). Tq ne6to isharka opitvaiki se da mi kaje ne6to i mi umrq v racete.

 

2.vednaj kato po malak sanuvam 4e igraem na jmi4ka. Skrivam se az zad daskaloto i ne6to mi problesna v krakata razrovih pqsaka i namerih nqkvi zlatni pe4ati i posle nekvi banditi ni goneha da gi zemat. Na sledva6tia den (ve4e v realnosta)nie naistina igraem jmi4ka,az se skrih to4no tam kadeto sanuvah(nevolno) i si 4upih racete da rova ma ni6to ne namerih :)

 

3.A tozi e naistina interesen..: Sanuvah sega6nata si priatelka okolo 1 godina predi vuob6te da se zapoznaq s neq. Sanuvah to4no kak se kazva,kak izglejda, kade jivee i kade se sre6tahme taino do edna 4e6mi4ka. Sled godina i ne6to vsi4ko tova stana realnost i ot togava do sega sam super mn pritesnen, 6toto sam sanuval i dr ne6ta koito posle sa se slu4vali,ama po lo6oto e 4e dosta pati sam sanuval kak umiram iii :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

3.A tozi e naistina interesen..: Sanuvah sega6nata si priatelka okolo 1 godina predi vuob6te da se zapoznaq s neq. Sanuvah to4no kak se kazva,kak izglejda, kade jivee i kade se sre6tahme taino do edna 4e6mi4ka. Sled godina i ne6to vsi4ko tova stana realnost i ot togava do sega sam super mn pritesnen, 6toto sam sanuval i dr ne6ta koito posle sa se slu4vali,ama po lo6oto e 4e dosta pati sam sanuval kak umiram iii :( :(

 

И на мен ми се е случвало да сънувам нещо и да изживявам подобни случки и ми се струват адски познати... :blink: :huh: :huh: :huh: :blink: :blink:

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се е случвало да сънувам нещо и да изживявам подобни случки и ми се струват адски познати...  :blink:  :huh:  :huh:  :huh:  :blink:  :blink:

 

 

 

На всеки човек му се случва да види нещо през деня и да си помисли "А това вече ми се е случвало..." доста голяма параноя може да те хване...незнам дали някой може да обясни защо така знаем за нещо преди да се случи ама да не се сетим за него преди да се е случило...може би всеки един от нас вижда в бъдещето?А?Няма ли да е забавно?Ама кат неможем да го контролираме...ако можехме нямаше да правим лоши решения,нямаше да има нещастни случай,нямаше да си чупим ръце,крака,вратове...уви неможем да го контролираме и може би е за добро...според мен да знаеш какво ще стане при следващата ти стъпка е просто скучно...нали красотата в живота е неговата непредсказуемост....

Link to comment
Share on other sites

Ее супер тая нощ пак летях.Ебахти простотията.Скачам от ниагарския водопад

и както падам изведнъж почвам да копам на село ахахаххахааххахахахахаха :woot Също сънувах и че господина ми по математика ме бичува :woot .Абе ебахти развинтената фантазия.Ама ся ми е мн весело. :laughing: :)

Edited by NickelbacK
Link to comment
Share on other sites

Ее супер тая нощ пак летях.Ебахти простотията.Скачам от ниагарския водопад

и както падам изведнъж почвам да копам на село ахахаххахааххахахахахаха :woot  Също сънувах и че господина ми по математика ме бичува :woot .Абе ебахти развинтената фантазия.Ама ся ми е мн весело. :laughing:  :)

 

stupidity_of_man_by_pileto.jpg

 

На скачай, хубаво ще закопаеш каманака :devil

Link to comment
Share on other sites

Явно както беше казал някои по горе МанОвар мноо деистват на сънищата.Тая вечер сънувах, че казвам некви заклинания и са отваря портал през които като минах и попаднах на някво яко място.Яздихме към некъф мост и трябваше да го защитаваме от враговете и изобщо мноо яко беше.

Link to comment
Share on other sites

На всеки човек му се случва да види нещо през деня и да си помисли "А това вече ми се е случвало..." доста голяма параноя може да те хване...незнам дали някой може да обясни защо така знаем за нещо преди да се случи ама да не се сетим за него преди да се е случило...може би всеки един от нас вижда в бъдещето?А?Няма ли да е забавно?Ама кат неможем да го контролираме...ако можехме нямаше да правим лоши решения,нямаше да има нещастни случай,нямаше да си чупим ръце,крака,вратове...уви неможем да го контролираме и може би е за добро...според мен да знаеш какво ще стане при следващата ти стъпка е просто скучно...нали красотата в живота е неговата непредсказуемост....

Na tva mu se vika dejavu. 4etoh edna kniga na doktor Nqkoi si, toi smqta6e 4e tezi dejavuta se polu4avat tai kato, horata jiveat jivota si pove4e ot vednaj i v pove4eto slu4ai go jiveat po edin i sa6t na4in no v daden moment jivota mu moje da se promeni. No dokato vijdame dejavu-ta tova ozna4ava 4e vse v edin ot jivotite ni sme prejivqli tova ne6to,t.e. pone v edin ot tqh nie sme poemali pat sa6tia kato tozi dnes.

 

Ma na men tva ne mi haresva mn postoqnno da se prerajdam v sebe si i vse taka da e a? :)

A ina4e ponqkoga sam polu4aval takiva dejavu-ta, 4e sam izpadal v panika :sayjin

 

Ma ko pitate men vsi4ko e zaradi moite priateli ot kosmosa hahhaha :allien

Eto 4ast ot lichnia mi sait po toia vapros Tuk

Ne zabravqite: Lipsata na dokazatelstva za sa6testvuvaneto na ne6to ne e dokazatelstvo za negovata lipsa :)

Link to comment
Share on other sites

Ma na men tva ne mi haresva mn postoqnno da se prerajdam v sebe si i vse taka da e a? :)

A ina4e ponqkoga sam polu4aval takiva dejavu-ta, 4e sam izpadal v panika  :sayjin

 

Ma ko pitate men vsi4ko e zaradi moite priateli ot kosmosa hahhaha :allien

Eto 4ast ot lichnia mi sait po toia vapros Tuk

Ne zabravqite: Lipsata na dokazatelstva za sa6testvuvaneto na ne6to ne e dokazatelstvo za negovata lipsa :)

 

 

 

Да и аз съм чувал за Дежаву ама не го свързвам с минали животи...по простата причина че когато ми се е случвало е било с над 5 приятеля надали ако вобще съществува понятието "минал живот" да сме се познавали същите хора и главната примерно да е изглеждала по същия начин...за 16 години главната се е променила а аз я виждам по същия начин в Дежавуто...така че не мисля че е от "минал живот" по скоро е видение(макар че не вярвам в порочество) не виждам друго обяснение...а тва пък за извънземните от де те избинезнам....

 

 

П.П.Да загрях споко...като Албански реотан съм ама схващам...след време... :bgrin:

Edited by Robi_89
Link to comment
Share on other sites

Веднъж (отдавна) сънувах :zzz че крада сено от цигани! :huh: :wacko:

Един приятел ми каза че съм искал да го пуша, защото миналия ден на бъзик пушихме сено. :wir

Edited by VEDi
Link to comment
Share on other sites

Не знам точно сън ли е било, но ми се е случвало, в просъница, когато още не си заспал, част от съзнанието ти е будно, но друга част вече спи, та в такова състояние ми се е случвало, да виждам. Да, виждам, гледам стаята, оглеждам предметите, не съм сигурен, но диапазона ми на виждане беше доста широк, по-широк от обикновеното. Първите няколко пъти, когато ми се случи това, в момента, в който си дадох сметка, че очите ми са затворени се сепвах. В последствие осъзнаването на този факт не ме стряскаше и продължавах. Е, част от нещата, които 'виждах' бяха по-различно подредени, като например отделни книги, но в общи линии стаята си беше същата.

Link to comment
Share on other sites

Не знам точно сън ли е било, но ми се е случвало, в просъница, когато още не си заспал, част от съзнанието ти е будно, но друга част вече спи, та в такова състояние ми се е случвало, да виждам. Да, виждам, гледам стаята, оглеждам предметите, не съм сигурен, но диапазона ми на виждане беше доста широк, по-широк от обикновеното. Първите няколко пъти, когато ми се случи това, в момента, в който си дадох сметка, че очите ми са затворени се сепвах. В последствие осъзнаването на този факт не ме стряскаше и продължавах. Е, част от нещата, които 'виждах' бяха по-различно подредени, като например отделни книги, но в общи линии стаята си беше същата.

 

 

Ей тва вече е зловещо...не ми се е случвало и се надявам да не ми се и случва....брррр изтръпнах...иначе най-гадния сън дет санувах е че си спя и някой влиза вечерта в стаята ми и аз изведнъж си излизам от тялото и гледам как тоя бавно се доближава да ми среже гърлото...от тогава спя на светната лампа и заключена врата...хванала ме е параноята и просто понякога не искам да заспивам....

 

 

Shtaiga виж над твоя 3 тия и 4 тия пост там се говори за това...

Link to comment
Share on other sites

А ве деиба тва за стаята като че ли и на мен ми се е случвало но не помня дали точно по същия начин.Обаче в просъница съм виждал толкова ясно стаята че едва ли ще мога да я опиша така ако си затворя сега очите и се опитам.

Link to comment
Share on other sites

А ве деиба тва за стаята като че ли и на мен ми се е случвало но не помня дали точно по същия начин.Обаче в просъница съм виждал толкова ясно стаята че едва ли ще мога да я опиша така ако си затворя сега очите и се опитам.

Рядко си спомням какво съм сънувал, но когато го правя, всичко ми е много ясно, все едно е реално :blink: . Всичко е с "реална графика" :bgrin: .

 

Иначе сънувам неща, които ми се случват след 1, 2, 3 седмици и когато се случи нещото се чувствам някак си странно и с познато чувство :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не знам точно сън ли е било, но ми се е случвало, в просъница, когато още не си заспал, част от съзнанието ти е будно, но друга част вече спи, та в такова състояние ми се е случвало, да виждам. Да, виждам, гледам стаята, оглеждам предметите, не съм сигурен, но диапазона ми на виждане беше доста широк, по-широк от обикновеното. Първите няколко пъти, когато ми се случи това, в момента, в който си дадох сметка, че очите ми са затворени се сепвах. В последствие осъзнаването на този факт не ме стряскаше и продължавах. Е, част от нещата, които 'виждах' бяха по-различно подредени, като например отделни книги, но в общи линии стаята си беше същата.

Според мен е напълно нормално,като си живял толкова много време в тая стая да си я запомнил и всъщност на сън не я виждаш,а си я представяш.Преимерно затваряш очи и си представяш как вървиш в произволна стая на дома ти.Знаеш всеки предмет къде точно седи.А ако има предмети които са на различни места според мен е защото просто си ги запомнил там, където са били преди.

 

А по въпроса за "дежавуто".На всекиго се е случвало.Веднъж казах на един приятел докато си говорихме "я тва май съм го санувал".Обаче интересното е,че не знам каква ще е следващата му дума.Той ми разправяше че бил чел някъде,че тва всъщност не съм го сънувал а се дължало на това,че запомняш нещо преди да си го осъзнал,и след като го осъзнаеш се създава илюзия че и преди ти се е случвало,защото вече го имаш в паметта си,при което човек си мисли че го е сънувал.Колко е вярно-никой не знае.То толкова много "професори" се изказват по какви ли не теми,че ако им вярвам на всичките по-добре да се гръмна :rolleyes: .Поне звучи правдоподобно. B)

Link to comment
Share on other sites

малий сънувах че си имам ново братче :wacko:

беше супер гаден сън

не че беше кошнар , но идеята за това ме ужасява

 

Иначе сънувам неща, които ми се случват след 1, 2, 3 седмици и когато се случи нещото се чувствам някак си странно и с познато чувство 

deja vu (вече видян (буквален превод)) му викали

 

не забелязах че bratmito вече го е коментирал

 

приятеля ти е прав ... поне според един мой приятел , който разправя същото :lol: :D :laughing:

Edited by noxious
Link to comment
Share on other sites

Ей тази сутрин, докъто блажено се търкалях в чаршафите, единствената сутрин, в която будилника не ме преследва. И след като се събудих, лежа си пак и започнах пак да се унасям. По едно време пред очите ми изникна тапета по стената в дясно от леглото ми. Започнах да го разглеждам, видях ключа за лампата и в момента, в който осъзнах, че очите ми са затворени се сепнах и образа изчезна и отново виждах тъмнината и цветовете, които виждаш, когато са затворени очите ти. След малко номера се повтори. След няколко подобни случая се разсъних напълно (отварям скоба - мога да разгранича сън от състоянието на просъница) и отворих очи - все още си лежах по гръб и гледах стената срещу мен, а не тази, която 'наблюдавах' в просъница. Много интересно е :)

Иначе се сетих за други неща, които съм полусънувал, казвам полусънувал, защото отново е било в състояние на полусън, просъница.

Държа в ръцете си книга. Разгръщам я. По страниците й има разхвърляни хаотично букви, цифри и символи. Съсредоточавам се в книгата. Символите започват да се групират в думи(които нямат смисъл, например аслдкфйх аехврййх айкгхехйг дйъугсдф). Като се съсредоточа по-сериозно символите се групират, образувайки смислени думи, изречения, които започвам да чета. Буквите започват да се групират образувайки в изречения мислите ми в този момент. И е интересно наистина - започвам да чета собствените ми мисли, които блуждаят в съзнанието ми :)

Link to comment
Share on other sites

Ей тази сутрин, докъто блажено се търкалях в чаршафите, единствената сутрин, в която будилника не ме преследва. И след като се събудих, лежа си пак и започнах пак да се унасям. По едно време пред очите ми изникна тапета по стената в дясно от леглото ми. Започнах да го разглеждам, видях ключа за лампата и в момента, в който осъзнах, че очите ми са затворени се сепнах и образа изчезна и отново виждах тъмнината и цветовете, които виждаш, когато са затворени очите ти. След малко номера се повтори. След няколко подобни случая се разсъних напълно (отварям скоба - мога да разгранича сън от състоянието на просъница) и отворих очи - все още си лежах по гръб и гледах стената срещу мен, а не тази, която 'наблюдавах' в просъница. Много интересно е :)

Иначе се сетих за други неща, които съм полусънувал, казвам полусънувал, защото отново е било в състояние на полусън, просъница.

Държа в ръцете си книга. Разгръщам я. По страниците й има разхвърляни хаотично букви, цифри и символи. Съсредоточавам се в книгата. Символите започват да се групират в думи(които нямат смисъл, например аслдкфйх аехврййх айкгхехйг дйъугсдф). Като се съсредоточа по-сериозно символите се групират, образувайки смислени думи, изречения, които започвам да чета. Буквите започват да се групират образувайки в изречения мислите ми в този момент. И е интересно наистина - започвам да чета собствените ми мисли, които блуждаят в съзнанието ми :)

 

 

Ти си много интересе екземпляр...според мен тряя да отидеш за консултация при психиатър защото това не е хич нормално...особенно това да си четеш мислите от книга....или пък да виждаш нещо докато са ти затворени очите....интересно аз лично бих се объркал и стреснал много здраво...това не е нормално...

Link to comment
Share on other sites

ScorpioN - това ми напомни за едни мои впечатления, подобни на твоите. Пак така в просъница (когато вече започваш да контролираш съня си и започнеш да го направляваш за определен момент) например сънувам че говоря .. изречения, спазвайки граматичните правила, но думите нямат връзка една със друга. получава се нещо много интересно и съвсем искрено, защото някак си думите извират съвсем свободно от дълбините на съзнанието, без да има нужда да се напраягам д а измислям несвързани изречения (както би било ако бях буден/трезвен :evil)

 

Robi_89 - touch the sword. :P :rolleyes:

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

Ти си много интересе екземпляр...според мен тряя да отидеш за консултация при психиатър защото това не е хич нормално...особенно това да си четеш мислите от книга....или пък да виждаш нещо докато са ти затворени очите....интересно аз лично бих се объркал и стреснал много здраво...това не е нормално...

Пич, думата медитация фигурира ли в речника ти? А отделяне от тялото?

Link to comment
Share on other sites

Пич, думата медитация фигурира ли в речника ти? А отделяне от тялото?

 

 

Как искаш измислица като медитацията да ми фигурира в речника?Аз съм твърдо против и не вярвам в:Медитация,Глупавите групировки на ония измисле Дънов и цялото му бяло брадство дет щяло да промени света,не вярвам в пророчество...Вярвам в това което може да се докаже и да се потвърди от учени а не някви си изперкали пенсионери дет си нямат друга работа...а тва за отделянето на тялото идва от мозъка ти...и аз съм санувал че излизам от тялото си дори по горе бях писал за един такъв мой сън ама не вярвам да е нещо паранормално ако за това намекваш а е просто състояние на мозъка на човека.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...