Jump to content
BulForum.com

Какво сънувате?


Recommended Posts

напоследък до такава степен се зарибих да сънувам,че не е истина.чак бързам да си легна,за да сънувам.филми-и-и-и.супер свързани и смислени неща на моменти,на мометни сайънс фикшън яко.мозъкът ми работи на пълни обороти в първите 2-3 мин.,след като стана от сън. :punk

az ne naposleduk,ami vinagi!ako trugna da si razpravqm suni6tata cql jivot nqma da mi stigne!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

От всичките ми обезпокоителни сънища, тези ще ви пиша само:

 

1. Ходя по някаква дъска, високо, много високо на строеж през нощта... Стъпвам на някаква голяма плоча и нещо ми я издърпва изпод краката и падам от строежа с лице към смаляващия се връх на строежа. Умирам. Образа е още в съзнанието ми, макар че не съм го сънувал от 5-6 години

2. Бягам от масова разруха(в повечето случаи експлозия) муша се през блокове, скачам от покриви, минавам през гробища и сума места още. Естествено ме застига и пак умирам(напоследък по-често взех да го сънувам тоя сън)

 

Обикновено в моите сънище все някой умира, било аз, убит от мен или др.

Link to comment
Share on other sites

Нищо, от четири години несънувам, пълен труп.

 

 

Ааа :confused :huh: Как така не сънуваш бе?Ааа явно само неси помниш кщво си сънувал :D

Аз иначе сънувам к'ви ли не простотий някои яки други мн тъпи.Най-ме радва да сънувам как летя т.е скачам от няква сграда или нещо високо :love

Link to comment
Share on other sites

Кошмарите ми се изразяват под формата на лоши случки с лубими хора. Иначе гледам да не си спомням какво точно сънувам, щото после цял де ме гони едно гадно усещане. Редките ми приятни сънища обикновено биват прекъсвани от външен дразнител. :(

Link to comment
Share on other sites

Кошмарите ми се изразяват под формата на лоши случки с лубими хора. Иначе гледам да не си спомням какво точно сънувам, щото после цял де ме гони едно гадно усещане. Редките ми приятни сънища обикновено биват прекъсвани от външен дразнител. :(

 

Aбе според мен кошмарите са нещо хубаво B) Щото в тях може да ти се случат к'ви ли не гадни ама мн гадни неща които в същност в ежедневието не биха могли да ти се случат и когато се събудиш си казваш "Ооооо т'ва беше само сън" поне за мене е така :)

Link to comment
Share on other sites

Aбе според мен кошмарите са нещо хубаво B) Щото в тях може да ти се случат к'ви ли не гадни ама мн гадни неща които в същност в ежедневието не биха могли да ти се случат и когато се събудиш си казваш "Ооооо т'ва беше само сън" поне за мене е така  :)

аха и после като започне да те преследва тоя кошмар ела да видиш :angry:

Link to comment
Share on other sites

Непрекъснато сънувам! Всякакви от ярки по-ярки сънища. Ту съм някакъв псевдо-джедай и саботирам звездния унищожител на Дарт Вейдър.. или си лапам сам пишката, или летя, всякакви, всякакви повечето изпълнени с динамика сънища. Кошмари имам доста рядко. По-често са екшъни, фантастика, трилъри :))

Link to comment
Share on other sites

Aбе според мен кошмарите са нещо хубаво B) Щото в тях може да ти се случат к'ви ли не гадни ама мн гадни неща които в същност в ежедневието не биха могли да ти се случат и когато се събудиш си казваш "Ооооо т'ва беше само сън" поне за мене е така  :)

Не само с кошмарите е така,не мислиш ли?Когато сънуваш нещо много хубаво,прекалено хубаво даже и осъзнаеш,че е просто сън...аз лично се чувствам гадно и разочаровано :huh:

Link to comment
Share on other sites

Не само с кошмарите е така,не мислиш ли?Когато сънуваш нещо много хубаво,прекалено хубаво даже и осъзнаеш,че е просто сън...аз лично се чувствам гадно и разочаровано  :huh:

 

При мен нещата са по-различни :)

Link to comment
Share on other sites

Когато сънуваш нещо много хубаво,прекалено хубаво даже и осъзнаеш,че е просто сън...аз лично се чувствам гадно и разочаровано  :huh:

Aми точно така се чувствам сега мамка му.Тая вечер сънувах,че съм си легнал с няколко мацки от тоя форум,ама каам ти страхотен секс на поразия.И ся кат се събудих и се чувствам гадно и разочаровано ;) d59163624146157c1d6c1.gif

Edited by vasil088
Link to comment
Share on other sites

Aми точно така се чувствам сега мамка му.Тая вечер сънувах,че съм си легнал с няколко мацки от тоя форум,ама каам ти страхотен секс на поразия.И ся кат се събудих и се чувствам гадно и разочаровано  ;)

 

Ахаххааахха. :D Е т'ва за секса го разбирам вече :( .И аз след такъв сън се чувствам много добре ама си казвам "еее и тоя момент ша дойде" ииии веднага ми минава.

Link to comment
Share on other sites

Или не сънувам или сънувам PC игри... Не ми се струва странно обаче...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нищо не сънувам, спя кат талпа и като си легна в следващия момент се събуждам...

 

Нищо, от четири години несънувам, пълен труп.

 

 

Aбе хора вие сте се поболяли :( :huh: Явно много късно си лягате или си давате мн зор през деня.Карайте я по-леко :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Всякви простотии сънувам но помня мн малко неща. От време на време сънувам че се шибам с някви путки дето не ги познавам :D :D :D общо взето сънувам неща от които имам нужда

Link to comment
Share on other sites

Почти никога не помна какво сънувам и дали изобщо сънувам нещо,ама ония ден сънувах че се къпя в няква много яка баня :P

Link to comment
Share on other sites

Ми аз сънувам много работи,но пове4ето пъти не си спомням какво съм сънувал.Според мнене зависи в каква поза си за да сънува6 не6то.Даже съм 4увал 4е ако сънува6 нещо хубаво 6те ти се слу4и нещо лошо,както и ако сънува6 нещо лошо 6те ти се слу4и нещо хубаво. :P

Link to comment
Share on other sites

Не обичам да сънувам. Имам извратени сънища, а и не ми харесва да плача на сън. Не ми харесва и това, което сънувам да ми се случва! :angry:

Но пък най-хубавата целувка(като усещания) съм я получавала на сън...

Link to comment
Share on other sites

Не обичам да сънувам. Имам извратени сънища.

Колежка... :zzz

Напоследък не толкова извратени колкото... розови сънища при мен. :)

Link to comment
Share on other sites

След като два месеца доброволно подхранвах психиката си с ужаси, трилари и тем подабни :ghost , имам бая болни :wacko: и извратени сънища :sayjin . На моменти просто ми се ще да не сънувам.

Link to comment
Share on other sites

Или не сънувам или сънувам PC игри... Не ми се струва странно обаче...

Оле случвало ми се е насън да играя Broodwar и се ми правят някав дроп и аз докъто си върна войската... Или се пуцам яко на Quake. Или half-life на живо... Страхотно напрежение насън, като сънувам игри - като се събудя съм като труп - все едно не съм спал...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...