Jump to content
BulForum.com

Кой каква кола има


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
Едно последно нещо JoroBoy гледаш ли MTV Там по Cribs можеш да видиш боагатшчетата какви коли карат Повярвай ми бая предавания съм изгледал и не съм видял дори и една източна кола За сметка на това има МерцедеБи БМВ-та Ферарита и Бентлита и всякакъв друг лукс Това говори само по себи си

Bravo gledai kvi koli karat bogataschetata...ot tam sha nauchish dosta raboti.....i koi znae nekoi den moje da stanesh avtomobilen spec! :D .....aaa i koi vikash te izluga,che iaponskite koli sa evtini???.....ako ima nekude po evtinko kaji kude ta da si kupa oshte edna!

Link to comment
Share on other sites

Темата е : 'Кой каква кола има, дайте отзиви '

 

А не:

Като порастна ше си купя....

Като забогатея ще си купя...

Като убедя баща ми ще си купя....

 

Bla bla bla bla bla!

 

Абе синкооооо.... ае кажи ми, ТИ какви впечатления може да имаш от Ферари , Бентли ... и т.н. ;)

 

Аре кацай! Прочети темата и ако имаш някакви реални впечатления - кажи , а не това гледам , така съм чул абе ти знаеш ли колко струва и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Малко се отклонихме от темата ама аз да кажа че сега си карам едно Рено 5 и съм си супер доволен от него.1400 кубика е ама си дърпа бая сериозно,гори малко и отвътре е супер удобно.Това му трябва на беден студент като мен :) По никакъв начин неможе да се сравнява със супер некомфортните Голф 2 на които седалките са твърди,нямат странична упора за разлика от Реното пък и немските возят твърдо!!Или пък за Голфовете правени в Германия тапицерията е някаква евтина такава,пласмасата също а и таблото е съпер неогледно и смотано :)

 

Ако имах повечко парички бих си купил Рено Лагуна :D B) Е това е съпер удобна колица и по последни иследвания на ЕУРО НКАП и една от най-сигурните коли в света :) Вози яко ,удобна и има като всяка Френска кола много тайници жапки и други подбни имат и много надежни мотори :)

Link to comment
Share on other sites

Няма статистика в която да има японска кола на първо място  ;)

Японските коли са много евтини, за това имат най-голям пазар в САЩ  ;) А евтиното значи ниско качество  :)

 

По първото изречение - има такава статистика, не е една, специално аз цитирам "неизвестното" немско списание BILD.

 

Второто изречение е тотална глупост и не желая да го коментирам. Вземи само разгледай марката INFINITY, която ако не знаеш е американски NISSAN и пак ми говори глупости. Отдавна се разпадна мита за немските автомобили. Просто като всичко друго автомобилостроенето върви напред и то не само в Германия.

 

Жалко наистина, защото явно се интересуваш от тия неща.

 

Шкода далеч не е като VW, а като АUDI. Моята например е със същия двигател TDI, който слагат на А4 и на SEAT. Иначе по купето много от частите се дублират с VW. Все пак VW Group...

 

Прав беше онзи, който каза че не говорим много по темата...

 

 

:beerchug

 

едит: някой беше казал, че Рено е създадена само за да има по-калпави коли от ФОРД...

Link to comment
Share on other sites

едит: някой беше казал, че Рено е създадена само за да има по-калпави коли от ФОРД...

 

Еми изобщо не съм съгласен с това нещо.Това Рено кето карам в момета сме го купили 1994 година и освен обичайните масла,филтри,гуми за 11 години сме сменили 2 предни амортисьора,накладки,свещи и съединител.Като се има предвид разбитите пътища в България и че сме я купили тази кола втора ръка на 80 000км мисля че изобщо не е калпава ,а сменили съвсем нормални неща :) По двигателя не сме барали нищо!!Нито клапани сме регулирали,нито гумички сме сменяли и пак не гори масло нито съм оптягал веригата.

 

Наистина Рено 21 е най-големия боклук в историята на марката и дават невобразимо много дефекти но другите им модели са си много добри

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви кажа и нещо друго - като се купува 10 годишен кокошарник не е важна толкова марката, колкото предишните собственици дали са били мърлячи и какъв маниер на каране са имали!

До преди няколко месеца си пазех един брой от немското списане Auto Bild, в който имаше няколко класации(ръст на продажбите, сигурност, повреди), където на първите три места бяха трите японски марки - нисан, мазда и тойота, на четвърто мерцедес, на осмо бмв, на незнамсикое VW и на последно фиат. Та това списание го блъсках в главите на всички разбирачи и голфаджии, доста сега карат тойоти и хонди и за европейско нещат и да чуят :)

Link to comment
Share on other sites

А и за безбожно скъпите части - това е мит дами и господа, това време одавна отмина, безбожно скъпи са частите само за най-редките и екзотични модели.

А на старото ми рено като ми казаха, че за да си сменя карето трябва да сменя половината кола, защото не се разглобявала и направо го продадох ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво се отклонявате от темата???Случайно да сте карали Бентли...или Ферари за да ми плямпате кое било по-добро...бе и вие не знаете какво говорите....

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви кажа и нещо друго - като се купува 10 годишен кокошарник не е важна толкова марката, колкото предишните собственици дали са били мърлячи и какъв маниер на каране са имали!

До преди няколко месеца си пазех един брой от немското списане Auto Bild,   в който имаше няколко класации(ръст на продажбите, сигурност, повреди), където на първите три места бяха трите японски марки - нисан, мазда и тойота, на четвърто мерцедес, на осмо бмв, на незнамсикое VW и на последно фиат. Та това списание го блъсках в главите на всички разбирачи и голфаджии, доста сега карат тойоти и хонди и за европейско нещат и да чуят :)

 

Наистина като купуваш стара кола се едно си слагаш главата в торба и си абсолютно прав че зависи кой е карал :)

 

А междодругото съфорумци знаете ли че Нисан е собственост на Рено от 1 годинка някъде ? :P B)

 

Иначе наистина японките са хубави коли особенно Нисан Примера :)

 

Едит:@tankis ти пък кат си набор 92 изобщо карал ли си кола някога та са праиш на разбирач???

Link to comment
Share on other sites

Аз да ви кажа и нещо друго - като се купува 10 годишен кокошарник не е важна толкова марката, колкото предишните собственици дали са били мърлячи и какъв маниер на каране са имали!

До преди няколко месеца си пазех един брой от немското списане Auto Bild,  в който имаше няколко класации(ръст на продажбите, сигурност, повреди), където на първите три места бяха трите японски марки - нисан, мазда и тойота, на четвърто мерцедес, на осмо бмв, на незнамсикое VW и на последно фиат. Та това списание го блъсках в главите на всички разбирачи и голфаджии, доста сега карат тойоти и хонди и за европейско нещат и да чуят :)

Stefcho bluskai gi veche s tova po moderno e! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Ама сте ми сладки всичките бе :) Все пак темата е коренно различна от това, което пишете половината тука ;) Аз си имам две коли от които съм предоволен (особено последната) и си ги карам с кеф, пък повечето "клавиатурни рейсъри" тука нека си плямпат как щели да си купуват Бугати или Бентли и прочее, а другите да им викат, че не разбирали нищо от автомобили и да вярват на някви измислени и тъпи статистики :rolleyes: Бас държа, че сме много малко сред хората, които се ИЗСРАХА в тази тема, тези, които сме прочели поне една книга за автомобили. :) Айде сега г-н JoroBoyРазбирачев ни кажи ти каква кола имаш, например? Или този изявен фен г-н jozo РЕНОТО? Сигурно имаш рено, ама 5? На stefan ще кажа само, че моя голф е на 19 години, но е в поне 5 пъти по-добро състояние от повечето коли след 2002 година :rolleyes: На тоя индивид R_a_p_t_o_R ще му цитирам само едно изречение, вие сами си правете извода

Шкода далеч не е като VW, а като АUDI. Моята например е със същия двигател TDI, който слагат на А4 и на SEAT. Иначе по купето много от частите се дублират с VW. Все пак VW Group...
:blink: Приятна вечер на всички :)
Link to comment
Share on other sites

Ама сте ми сладки всичките бе  :) Все пак темата е коренно различна от това, което пишете половината тука  ;) Аз си имам две коли от които съм предоволен (особено последната) и си ги карам с кеф, пък повечето "клавиатурни рейсъри" тука нека си плямпат как щели да си купуват Бугати или Бентли и прочее, а другите да им викат, че не разбирали нищо от автомобили и да вярват на някви измислени и тъпи статистики  :rolleyes: Бас държа, че сме много малко сред хората, които се ИЗСРАХА в тази тема, тези, които сме прочели поне една книга за автомобили.  :) Айде сега г-н JoroBoyРазбирачев ни кажи ти каква кола имаш, например? Или този изявен фен г-н jozo РЕНОТО? Сигурно имаш рено, ама 5? На stefan ще кажа само, че моя голф е на 19 години, но е в поне 5 пъти по-добро състояние от повечето коли след 2002 година :rolleyes: На тоя индивид R_a_p_t_o_R ще му цитирам само едно изречение, вие сами си правете извода  :blink: Приятна вечер на всички  :)

Hahaha jalko,che chetesh prez redovete "UMNIKO" inache osven,che steshe da razberesh kakva kola karam..steshe da nauchish i neshto polezno....kakto i da jivei si v zabluda ne mi prechish!

Link to comment
Share on other sites

На тоя индивид R_a_p_t_o_R ще му цитирам само едно изречение, вие сами си правете извода   :blink: Приятна вечер на всички  :)

 

И какво имаш против това изречение по-точно??

 

И само не ми се надувай такъв защото и двете ти бракми струват по-малко от една трета стойността на моята кола.

 

Карай си трошките и не ми се прави на рали пилот тука

 

едит: Много се извинявам! Току що осъзнах, че фактически индивидът Phoenix е много класи над инженерите на VW, BMW, MERCEDES, SKODA, AUDI и други! Той е поне 5 пъти по-велик от некадърниците, които списват AUTO BILD - това жълто издание. Той знае много повече от хората, които произвеждат и продават автомобили. Той просто е изобретил автомобила!

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
И какво имаш против това изречение по-точно??

 

И само не ми се надувай такъв защото и двете ти бракми струват по-малко от една трета стойността на моята кола.

 

Карай си трошките и не ми се прави на рали пилот тука

 

едит: Много се извинявам! Току що осъзнах, че фактически индивидът Phoenix е много класи над инженерите на VW, BMW, MERCEDES, SKODA, AUDI и други! Той е поне 5 пъти по-велик от некадърниците, които списват AUTO BILD - това жълто издание. Той знае много повече от хората, които произвеждат и продават автомобили. Той просто е изобретил автомобила!

 

Хахаха :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хаха  :laughing: Бате, извинявай ама ти, с това си мнение, доказа просто на всички колко си глупав :)

Ne naprotiv pokaza kolko si smeshen ti! :woot :woot :woot ....iavno osven teb drug nikoi ne se e kachavl na kola tuka......oshte poveche na takova "stegnato" Golf-che! :woot :woot :woot

BTW....sam useti guposta si i gledam napravil si burza redakcia! :punk

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа нещо много съществено - когато немските марки са били вече с модели тип GTI и турбо двигатели,японските коли още не са били и замисляни като модели бе ей!!!!! :sayjin :angry1 :allien

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа нещо много съществено - когато немските марки са били вече с модели тип GTI и турбо двигатели,японските коли още не са били и замисляни като модели бе ей!!!!!  :sayjin  :angry1  :allien

Jalko,che tolkova burzo gi nastignaha....i oshte po jalko,che TOTALNO gi iprevariha! :punk

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Ne naprotiv pokaza kolko si smeshen ti! :woot  :woot  :woot ....iavno osven teb drug nikoi ne se e kachavl na kola tuka......oshte poveche na takova  "stegnato" Golf-che! :woot  :woot  :woot

 

Айде, ти понеже гледам си голям тарикат с тая твойта японска фъшкия ти предлагам следното: всяка неделя се събираме на една автописта до село Калояново. Идваш си с джапанката правиме италианска гонка само двамата, 3 обиколки. След това правиме 2 от 3 драг. Ако ме биеш ще ти подаря голфа пред цялата публика. Но ако паднеш ще си изкъртиш емблемата и ще целунеш голфа пред цялата публика (която по принцип не е никак малка), след това аз лично ще ти подаря спрей, с които ще нарисуваш цялата си кола с надписи "МРАЗЯ ВСИЧКО ЯПОНСКО" ? :)

Link to comment
Share on other sites

добреееееее..........да видим кои са най-продаваните автомобили?А?

Майче немските!Кои са най-мощните,фабрически,автомобили?!А?Майче немските!Да изброявам ли нататък??????????

Link to comment
Share on other sites

Айде, ти понеже гледам си голям тарикат с тая твойта японска фъшкия ти предлагам следното: всяка неделя се събираме на една автописта до село Калояново. Идваш си с джапанката правиме италианска гонка само двамата, 3 обиколки. След това правиме 2 от 3 драг. Ако ме биеш ще ти подаря голфа пред цялата публика. Но ако паднеш ще си изкъртиш емблемата и ще целунеш голфа пред цялата публика (която по принцип не е никак малка), след това аз лично ще ти подаря спрей, с които ще нарисуваш цялата си кола с надписи "МРАЗЯ ВСИЧКО ЯПОНСКО" ?  :)

Uplashi me i spiram da pisha poveche v temata! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...