Jump to content
BulForum.com

Кой каква кола има


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
Аз имам (баща ми де) Москвич 412 (1972). Много яка машина. До скоро изпреварваше всички по пътя, ама сега много БМВ-та се навъдиха и взеха да го минават.

Ehe i az sym s 12 deforsiran no ot 1987 godina :)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз имам трабантче кабрио...ама го карам само в махалата щото сам малък и нямам книжка още :P :) ;) А иначе бащата има Мерцедес,майками - Рено,а сестрата Фордче :)

Link to comment
Share on other sites

Като имаш книжка и нямаш кола-караш каквото може и най-вече каквото ти дадат да покараш.Иначе VW Polo Classic-доволна кола,какви неща е видяла а няма никакви поражения

Link to comment
Share on other sites

eee,ся подигравате ли ми са :(

аз кат няям кола кво да я прая тая книжка а?

 

Сложи я на трупчета :) :)

 

Аз бях горд собственик на Рено 19 , но го продадох и се зарекох никога повече да не си купувам френска кола.

 

Сега карам Тойота Карина.

Link to comment
Share on other sites

баща ми кара сеат толедо, майка ми пежо 309, също така чат пат се мярка и един стар пасат дето се води на баща ми служебен. ама аз не карам нищо щото нещо ми липсва книжката още

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си джиткам Рено 5 и много съм си доволен от колцата.

 

@stefann: 19-ките се оказаха доста неудачни наистина (с изключение на Шамад), но нека не си вадим генерални изводи за френските коли.

Link to comment
Share on other sites

Нашите имат Lancia Dedra 1.6 и Skoda 120.

Познайте коя от двете ще ми дадат да карам, когато си взема книжка :)

А той този момент с взимането на книжка е много неясен. Засега колелото ми върши работа, с него си джиткам.

Link to comment
Share on other sites

Психозо,гад мръсна,не обиждай шкодата,аз искам точно такава,не ти трябва книжка,не ти трябва книжка,не ти трябва книжка,подари ми шкодата,подари ми шкодата.Като четеш тези редове кажи-шкодата вече е на Велвет :woot

Link to comment
Share on other sites

Бащата кара едно старо голфче от 92ра някъде. Запазено е и много икономично и се държи добре. Абе за толкова пари доволно. Иначе в момента имам и два фокуса ама са за продан. Сестрата има един обикновен фокус ама и тя ще го продава. Ще си купуват семейно някакво ново Субару. Не го помня точно ама то го и няма в България.

Link to comment
Share on other sites

Ох лесно ви е на вас хора - повечето нямате книжки и нямате по 3 коли от който 2-те са БМВ-та ('92-316i-100hp,'95-520i-150hp-лично служебна) и ЛАДА САМАРА 1300S (S-CLASS :P ) - която само аз си е карам :( в БМВ-етата само се воза - щото съм нямал достатъчен опит на шофйор за тях - нямам левел (експирианс) :D И все се надявам някой ден да карам и аз нещо което да започва с Б :P и да е с 3 букви :bgrin:

 

П.П. Лошо е когато нямаш, ама е още по лошо като имаш а не го изпозлваш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...