Jump to content
BulForum.com

Кой каква кола има


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
Който е седнал в японска кола друга не иска да види вече :)

Между другото ако някой от вас си купува немското списание Ауто Билд може да прочете вътре кои коли най-малко се развалят и са най-надежни.

Аз си мечтая за някое субару...е това е вечен автомобил, не волвотата.

А на теб Наско мога само да ти завиждам за королата :) Благородно, разбира се.

Stefcho ima hora deto nivga nema da proglednat shto e da imah iaponnsa kola osobeno TOYOTA...eto ia i moita ubavica:

30-06-05_1911.jpg

Link to comment
Share on other sites

Volkswagen Passat 1.8l , 115 hp,моно инжекция,допълнителен 17-ти клапан при скорост над 120 км/ч. - С ЕДНА ДУМА - МАШИНА............НЕМСКА!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix

Аз пък имам Pontiac Grand AM 2.3i QUAD4 DOHC 16V и от скоро VW Golf2 GTi 1.8 16V KR (номерата му още не са сменени) :) Ето снимките както следва...

 

Ponti.jpg

 

Pontiac8.jpg

 

----------------------------------------------------------------

 

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

4.JPG

 

5.JPG

Link to comment
Share on other sites

Аз за сега карам Вектрата на баща ми но знам че имам ли парични средства никога ама никога няма да си взема японски или всякакъв вид източен боклук

 

МЕРЦЕДЕС ФЕРАРИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО

Link to comment
Share on other sites

Аз за сега карам Вектрата на баща ми но знам че имам ли парични средства никога ама никога няма да си взема японски или всякакъв вид източен боклук

 

МЕРЦЕДЕС ФЕРАРИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО

М...да само само дето ферари не може да си го купи всеки а мерцедес особено последните ги изтеглят от пазара главоломно а за опел какво да говори аз не знам кола с по зле купе под формата на технологична обработка самия факт че немците признават че са изостана ли е факт.

Link to comment
Share on other sites

Аз за сега карам Вектрата на баща ми но знам че имам ли парични средства никога ама никога няма да си взема японски или всякакъв вид източен боклук

 

МЕРЦЕДЕС ФЕРАРИ И ВСИЧКО ОСТАНАЛО

И кво точно им е боклушкото на японските коли ве разбирач? Ай кат си купиш ферари ела ми звънни :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Простата статистика показва, че TOYOTA, MITSUBISHI, NISSAN са на върха последните 2 години.

 

Става въпрос за съпоставка цени-качество-сервизно обслужване- дефекти през гаранционния период.

 

За съжаление AUDI например изостава в схемата, също и VOLKSWAGEN.

 

Мерцедесите са си мерцедеси разбира се, но те не влизат в тази схема. Не че и те нямат косури. Все пак нека си спомним как малката кола се обърна на тестовете. Пък Мейбаха си е цифра да кажем...

 

Мераклиите за Ферари - наздраве хахахахаха

 

Все пак - в един от салоните на Горубляне видях Ф40 за 10 бона. Добре се посмях, щото с теслата го бяха изправяли. Ама достъпно е - go get it! хахахахах

 

Иначе максимата е следната - колата трябва да ти служи - не ти да служиш на нея

Link to comment
Share on other sites

От автомобилите, които ние можем за си позволим Ауди А4 №1. :punk

Иначе бащата има Daewoo Racer :) Мноо яко си върви. Имаме и бус Мерцедес :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И кво точно им е боклушкото на японските коли ве разбирач? Ай кат си купиш ферари ела ми звънни :wacko:

 

Чисто и просто ги мразя щото се мислят за велики със слагането на екстри и ниската цена в сравнение с другите автомобили

И разбирач най-важното че е анти-гъзарско да седна в тези коли Нека да ми е лошо в "гадните" мерцедеси или нещо такова И още нещо което за мен има значение Нека за да си карам S-Класата а ти Нисан Примиера и да видим кой ще събере повече погледи Нека сега мислинето да ми е детско И за малко да забравя по мафиотско е да си w мерцедес

Това е за хората с фразите "НИЕ ЖИВЕЕМ в БГ и никога няма да караме такива коли"

Ми като сте се примирили с това няма да карате я И БЕЗ ЛОШИ ЧУВСТВА PEACE

Link to comment
Share on other sites

Чисто и просто ги мразя щото се мислят за велики със слагането на екстри и ниската цена в сравнение с другите автомобили

И разбирач най-важното че е анти-гъзарско да седна в тези коли Нека да  ми е лошо в "гадните" мерцедеси или нещо такова И още нещо което за мен има значение Нека за да си карам S-Класата а ти Нисан Примиера и да видим кой ще събере повече погледи Нека сега мислинето да ми е детско И за малко да забравя по мафиотско е да си w мерцедес

Това е за хората с фразите "НИЕ ЖИВЕЕМ в БГ и никога няма да караме такива коли"

Ми като сте се примирили с това няма да карате я И БЕЗ ЛОШИ ЧУВСТВА PEACE

ами ти си карай мерцедеса аз ще си карам ЛЕКСУС или НИСАН МАКСИМА единственото на мерцедес е едно добро име

Мерцедесите са си мерцедеси разбира се, но те не влизат в тази схема. Не че и те нямат косури. Все пак нека си спомним как малката кола се обърна на тестовете. Пък Мейбаха си е цифра да кажем...

да но и те влизат

Link to comment
Share on other sites

Maлко не е по темата ама едно лекинко въпрошче ще ми позволите ли

 

Забравете къде и как живеете Просто сте мангизлия и кво ХОП към "АЗИЯ" така ли

 

Ако е така съчувствам ви на избора :( Не мога да разбера защо бягате от ягодката върху сладоледа :) ОПИТВАМ СЕ АМА НЕ МОГА !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Maлко не е по темата ама едно лекинко въпрошче ще ми позволите ли

 

Забравете къде и как живеете Просто сте мангизлия и кво ХОП към "АЗИЯ" така ли

 

Ако е така съчувствам ви на избора :(  Не мога да разбера защо бягате от ягодката върху сладоледа :) ОПИТВАМ СЕ АМА НЕ МОГА !!!!!

да като мангизлиите дето карат S класи и като отиде на ГАЗСТАНЦИЯТА и вика сложи за 10 леве а и наистена хората дето имат много пари имат по няколко коли и определено не са само мерцедеси защото в повечето случай се вози там охраната а я ЯГУАР,РОЛС РОЙС ,БЕНТЛИ и така не говора за БГ. Например ако караш в германия мерцeдес ти си никой ама ако караш ЯГУАР или РОСЛ РОЙС вече си някой

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Простата статистика показва, че TOYOTA, MITSUBISHI, NISSAN са на върха последните 2 години.

 

Няма статистика в която да има японска кола на първо място ;)

 

Става въпрос за съпоставка цени-качество-сервизно обслужване- дефекти през гаранционния период.

 

Японските коли са много евтини, за това имат най-голям пазар в САЩ ;) А евтиното значи ниско качество :)

 

За съжаление AUDI например изостава в схемата, също и VOLKSWAGEN.

 

Тъй като Audi, Porsche, Skoda и Seat принадлежат на VW Group, а точно в последните 5 години именно те правят изключително голям пробив в пазара на автомобили в средния клас не мисля, че изобщо можем да говорим за "изоставане в схемата" ;)

 

Мерцедесите са си мерцедеси разбира се, но те не влизат в тази схема. Не че и те нямат косури. Все пак нека си спомним как малката кола се обърна на тестовете. Пък Мейбаха си е цифра да кажем...

 

Мерцедес отдавна не е нарицателно на съвършенна кола. Вярно - прекрасни, надеждни луксозни, бързи и т.н. коли са, но цената им ги прави обект на омраза от доста хора по света, дори от мен. Точно заради цената БМВ са пред тях в момента, защото обеденяват и всичките останали качества, които изброи по-нагоре. Майбах НЕ Е Мерцедес! Maybach си е отделна марка, която си прави собствени модели автомобили! Същото е все едно да кажеш, че Skoda е VW! ;)

 

Мераклиите за Ферари - наздраве хахахахаха

 

Хората, каращи Ферари са хора с доста високо обществено и социално ниво (повечето). Суперспортния характер на всички модели е само заради историята им. Има адски много по-добри откъм спортни качества автомобили. Цената им е също доказателство за факта, че едното име може да значи много. ;)

 

Все пак - в един от салоните на Горубляне видях Ф40 за 10 бона. Добре се посмях, щото с теслата го бяха изправяли. Ама достъпно е - go get it! хахахахах

 

Това не е Ф40, а Порше 924 с bodykit на Ферари. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мерцедес отдавна не е нарицателно на съвършенна кола. Вярно - прекрасни, надеждни луксозни, бързи и т.н. коли са, но цената им ги прави обект на омраза от доста хора по света, дори от мен. Точно заради цената БМВ са пред тях в момента, защото обеденяват и всичките останали качества, които изброи по-нагоре. Майбах НЕ Е Мерцедес! Maybach си е отделна марка, която си прави собствени модели автомобили! Същото е все едно да кажеш, че Skoda е VW!  ;)

 

Майбах си е точно Мерцедес какво щеш да ми казвай!!Марката е нямаше докато не се появи Мерцедес да налее пари и да се върне старото име на забравената компания!!Тва че се води отделна марка нищо незначи.Да наистина сега Skoda е VW като се има предвъд новия Пасат и новата Октавия!!като ги погледнеш май се различават само по емблемата и почти по нищо друго!!Или пък технологичната база на Голф 5 се ползва за новата Ибиза и пак си приличат страшно много!! :punk

 

Едит:И самата емблема на Майбах която преставлява две М-та е закрепена точно като на Мерцедес отпред и може се отскубне като на Мерцедес мерника ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Майбах си е точно Мерцедес какво щеш да ми казвай!!Марката е нямаше докато не се появи Мерцедес да налее пари и да се върне старото име на забравената компания!!Тва че се води отделна марка нищо незначи.Да наистина сега Skoda е VW като се има предвъд новия Пасат и новата Октавия!!като ги погледнеш май се различават само по емблемата и почти по нищо друго!!Или пък технологичната база на Голф 5 се ползва за новата Ибиза и пак си приличат страшно много!! :punk

 

Не ми се влиза в излишни спорове, очевидно си поредния разбирач ;) Само ще ти кажа да преосмислиш базите на Голф5 и новата Ибиза, щото нямат нищо общо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...