Jump to content
BulForum.com

Кой каква кола има


бат Ицо

Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
Не ми се влиза в излишни разговори, очевидно си поредния разбирач  ;) Само ще ти кажа да преосмислиш базите на Голф5 и новата Ибиза, щото нямат нищо общо  :)

 

Ами като та гледам и ти си голям разбирач щом неможеш да видиш общите черти между Голф 5 и Сеат Ибиза което си го признава и самия концерн VW ;)

 

Едит:Ся ако ми кажеш че и новата Окатавия и новия Пасат ама по нищо не си приличат и направо те признавам ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
Ами като та гледам и ти си голям разбирач щом неможеш да видиш общите черти между Голф 5 и Сеат Ибиза което си го признава и самия концерн VW ;)

 

Ибиза винаги е била на основата на Поло, ама щом смяташ, че си признават няма да спора :huh: :unsure: Виж Толедо е на базата на Голф/Венто/Бора :)

Link to comment
Share on other sites

И какво им е общото между Golf 5 и Seat Ibiza !? - външен вид нищо общо..........само и единствено може би си приличат по технологията по която са правени двигателите,но в днешно време всички коли са под общ стандарт,все пак! Найстина Ибиза и Поло си приличат,както и Толедо и Бора,това е защото компаниите под ръководството на VW,купуват от Големия Батко a.k.a VW!

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
И какво им е общото между Golf 5 и Seat Ibiza !? - външен вид нищо общо..........само и единствено може би си приличат по технологията по която са правени двигателите,но в днешно време всички коли са под общ стандарт,все пак!

 

Виж двигателите не само технологията им е същата ами те самите са еднакви (говорим за всички модели на марките от VW Group). Но двигателя не прави колата ;)

Link to comment
Share on other sites

И какво им е общото между Golf 5 и Seat Ibiza !? - външен вид нищо общо..........само и единствено може би си приличат по технологията по която са правени двигателите,но в днешно време всички коли са под общ стандарт,все пак!

 

Окачване,двигатели ходова част и други малки детайли като дръжки на вратите ,огледала ,стъкла и тем подобни ;) Много по евтино излиза на един концерн да произвежда един детаил за всичките си марки и сродни модели отколкото за всеки модел да се дават допълнително пари за разработки и послеи машини за производство!! :)Не случайно като отвориш капака на един Фолксваген виждаш и несъмнено марката Ауди или пък при Шкодите Фолксваген!!Явно имат си бая общи черти въпреки че на теб не ти се иска ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма статистика в която да има японска кола на първо място  ;)

Японските коли са много евтини, за това имат най-голям пазар в САЩ  ;) А евтиното значи ниско качество  :)

явно нищо не разбираш от качество и менеджмънт ето малко инфо тук

 

да и Тойота Авенсис не беше кола на 2004 година а преди това Мазда 6 не беше кола на 2003

Link to comment
Share on other sites

Според КОЙ ???  :angry:

според СБА И И Европейския Съюз на ...

 

EDIT :http://www.svab.bg/Frame_BG/car_of_the_year.htm

а и като гледам си любител на американските коли няма да е лошо преди да пишеш да прочетеш една книжка "ИСТОРИЯТА НА АМЕРИКАНСКОТО АВТОМОБИЛОСТРОЕНЕ "

Link to comment
Share on other sites

Guest Phoenix
според СБА И И Европейския Съюз на ...

 

EDIT :http://www.svab.bg/Frame_BG/car_of_the_year.htm

а и като гледам си любител на американските коли няма да е лошо преди да пишеш да прочетеш една книжка "ИСТОРИЯТА НА АМЕРИКАНСКОТО АВТОМОБИЛОСТРОЕНЕ "

 

Ха...СБА :laughing: Ти ако си мислиш, че България има нещо общо със световните стандарти... Аз колкото книжки за автомобили съм изчел ти толкова като цяло не си, сигурен съм в това ;) Приятен ден B)

Link to comment
Share on other sites

Ха...СБА  :laughing: Ти ако си мислиш, че България има нещо общо със световните стандарти... Аз колкото книжки за автомобили съм изчел ти толкова като цяло не си, сигурен съм в това  ;) Приятен ден  B)

и пак не си научил основното като го научиш може да кажеш аз колко сам изчел :D

Link to comment
Share on other sites

според СБА И И Европейския Съюз на ...

 

EDIT :http://www.svab.bg/Frame_BG/car_of_the_year.htm

а и като гледам си любител на американските коли няма да е лошо преди да пишеш да прочетеш една книжка "ИСТОРИЯТА НА АМЕРИКАНСКОТО АВТОМОБИЛОСТРОЕНЕ "

 

Tази тъпа класация се прави май от журналисти които гледат първо колко струва една кола Някой беше казал че БМВ не са скъпи Вземи да погледнеш колко струват моделите на Мерцедес и БМВ който са в един и същи клас Ми разликата не надвишава 1000 евро

Имаше и един пич който каза нещо за Ферари Ето малко и за него Ферари е легемда като за начало Второ самия шеф на Ламборгини каза по ДИСКАВЪРИ ние не сме толкова голяма фирма като Ферари Заговори се и за спортни качества Да си чувал коя кола преди 90-за първи път достига 320 км/н

 

И да си чувал за новото ФЕРАРИ-ФХХ

 

Прослувутите БМВ-та са много яки коли но винаги са догонвали БАТКОВЦИТЕ ОТ ЩУТГАРТ

Link to comment
Share on other sites

Tази тъпа класация се прави май от журналисти които гледат първо колко струва една кола Някой беше казал че БМВ не са скъпи Вземи да погледнеш колко струват моделите на Мерцедес и БМВ който са в един и същи клас Ми разликата не надвишава 1000 евро

Имаше и един пич който каза нещо за Ферари Ето малко и за него Ферари е легемда като за начало Второ самия шеф на Ламборгини каза по ДИСКАВЪРИ ние не сме толкова голяма фирма като Ферари Заговори се и за спортни качества Да си чувал коя кола преди 90-за първи път достига 320 км/н

 

И да си чувал за новото ФЕРАРИ-ФХХ 

 

Прослувутите БМВ-та са много яки коли но винаги са догонвали БАТКОВЦИТЕ ОТ ЩУТГАРТ

верно е и за това ги купиха ФИАТ и какво дори и да имаш пари не може да си го купиш

 

а към феникс намерих линка цък

Link to comment
Share on other sites

верно е и за това ги купиха ФИАТ

 

Можеш първо да гледаш биографичния филм за СЪР ЕНЦО ФЕРАРИ ако не си и тогава ела пак да си говорим за ферари

 

Просто препоръка PEACE B)

 

ЕДИТ: ми тая кола на годината да ми е подарят ще я продам Яд ме е за тва че не мога да си намеря теста на новия дизелов двигател на мерцедес Само ми се върти нещо в главата от рода на 400000 км постоянно каране без никакъв дефект почти на пълна мощност

 

ЕДИТ: JOZO прав си батко за предишмите постове :punk

Link to comment
Share on other sites

Niama da viziram otdelni imena,no gledam che mnogo "razbirachi" sa se navudili v toa forum!!!Nema da se haba im obiasniavam,zashto predpochitam iaponskite koli i po tochno Toyota,poneje mi e iasno,che mnogo hora sa bukvalno kone s kapaci....kakto i da e!

FAKTITE GOVORIAT!!!

BTW dobre razgledaite tova saitche ima mnogo info i moje da supostavite daden model i marka vs 4 drugi i da vidite edna interesna grafika....prosto probvaite!

Posle pak si drunkaite za "Iztochni bokluci".... :D

Link to comment
Share on other sites

Niama da viziram otdelni imena,no gledam che mnogo "razbirachi" sa se navudili v toa forum!!!Nema da se haba im obiasniavam,zashto predpochitam iaponskite koli i po tochno Toyota,poneje mi e iasno,che mnogo hora sa bukvalno kone s kapaci....kakto i da e!

FAKTITE GOVORIAT!!!

 

Всеки си има избор и моя........има ли смисъл пак да го казвам Пожелавам ти да имаш най-новия и луксозен модел на Тоята а на себе си пожелавам други две марки Ферари и Мерцедес като за начало

Link to comment
Share on other sites

Всеки си има избор и моя........има ли смисъл пак да го казвам Пожелавам ти да имаш най-новия и луксозен модел на Тоята а на себе си пожелавам други две марки Ферари и Мерцедес като за начало

Nikoi ne ti osporva pravoto na izbor no da tvurdish,che TOYOTA naprimer e "iztochen bokluk"......mnogo ti zdrave tolkova i razbirash ot koli!Problema e tam,che mnogo hora se vruzvat na prazni prikazki,kato tvoite.....i posle jiveiat v zabluda!Kato iskash karai si Ferari-tata i Mercedes-chetata,ama pone ne zablujdavai horata!!!.....aaaa razgledai saitcheto po nagore.....belkem proumeesh,che si zabluden i ti samia.......puk,ako i togava si vse oshte na gornoto si mnenie ela da ti dam edno krugche s Corollka-ta!.....,ako vaobshte imash knijka :D

Link to comment
Share on other sites

Хехе, наистина много разбирачи се навъдиха тука(както казаха 2-ма съфорумници по-горе).Ауди изоставало от класациите напоследък?Това пък са не глупости ами....

Ауди бележат огормен ръст(че и други марки от групата на VW:Шкода, Сеат и Порше).Експертите сравняват новите модели на Ауди съответно с тези на БМВ:3 серия с А4, 5 серия с А6 и 7 серия с А8.Дори по роудстърите Ауди не отстъпва на БМВ с новото си А6 битурбо(480 коня май беше).

Мерцедес било марка-еталон.Глупости, това е марка, на която качеството и е равно на това на БМВ и Ауди(или ма-а-алко по-добро), само че цената е двойна само заради марката.

Сега явните офтопици:

Прав си - ЗБЪРКАХ! :unsure:

Пише се Сбърках, получава се особеност на правоговора, както при Сграда

Не гледайте тези измислени класацийки, да не си мислите, че са правени от подходящи хора и са достоверни?Някой журналист-разбирач ги е съставял пак.

Класация на трите топ марки за мене:

1.Ауди

2.БМВ

3.Фолксваген/Пежо(спорен въпрос)

Link to comment
Share on other sites

Чисто и просто ги мразя щото се мислят за велики със слагането на екстри и ниската цена в сравнение с другите автомобили

И разбирач най-важното че е анти-гъзарско да седна в тези коли Нека да  ми е лошо в "гадните" мерцедеси или нещо такова И още нещо което за мен има значение Нека за да си карам S-Класата а ти Нисан Примиера и да видим кой ще събере повече погледи Нека сега мислинето да ми е детско И за малко да забравя по мафиотско е да си w мерцедес

Това е за хората с фразите "НИЕ ЖИВЕЕМ в БГ и никога няма да караме такива коли"

Ми като сте се примирили с това няма да карате я И БЕЗ ЛОШИ ЧУВСТВА PEACE

Аз си мислех че говорим за коли на реално постижими цени... Ама щом така си тръгнал да ти кажа че мерцедесите въобще не са най-гъзарските коли!!! Карай си ти гадната S-класа, аз ша си зема Бентли или Бугати и ша видим кой ша събира повече погледи! А и много ми е интересно къде точно собственика ла Ламборджини е казал че Ферари са по-добри от тях :blink: :laughing: Още едно нещо по което се различават гледните ни точки...

Link to comment
Share on other sites

За Бенли съм съгласен ама за Бугати хич

Щото онзи им модел с 1001 коня има и 4 турбота а ФХХ на Ферари няма да има нито един и пак ще ги докарва тези показатели Само за мксималната скорост не съм сигурен ама и от фирмата не са я споменали още

 

Мнението ми за япоснките коли си остава Аз почти вразумих баща ми да не прави тази глупост да купи такава кола Той много се беше надъхал B)

 

http://img254.echo.cx/my.php?image=1106096c8zd.jpg

 

http://www.ultimatecarpage.com/frame.php?f...php&carnum=2347

 

edit: Аз не мога да разбера на какво толкова се кефите в тези коли Да не би да са вечни или нещо такова Какво им е хубавото освен че са по евтини

 

Е не може всеки като теб да е карал 15 марки коли B)

 

Жорка както казах почти успях той също си ги харесва тези колички и аз се опитвам да разбера кое по точно харесва

Link to comment
Share on other sites

За Бенли съм съгласен ама за Бугати хич

Щото онзи им модел с 1001 коня има и 4 турбота а ФХХ на Ферари няма да има нито един и пак ще ги докарва тези показатели Само за мксималната скорост не съм сигурен ама и от фирмата не са я споменали още

 

Мнението ми за япоснките коли си остава Аз почти вразумих баща ми да не прави тази глупост да купи такава кола Той много се беше надъхал  B)

Mnogo jalko za teb i oshte po jalko za bashta ti,che ti se vruzva na detskia akul,.......kat ti gledam godinkite ti imash tolkova opit s kolite,kolkoto az v leteneto s bezmotoren samolet!

Sushtoto se otnasia i za Phoenix i toi gledam e super "navutre" v neshtata!

Link to comment
Share on other sites

Едно последно нещо JoroBoy гледаш ли MTV Там по Cribs можеш да видиш боагатшчетата какви коли карат Повярвай ми бая предавания съм изгледал и не съм видял дори и една източна кола За сметка на това има Мерцедеси БМВ-та Ферарита и Бентлита и всякакъв друг лукс Това говори само по себи си B) :) Ясно е че няма да ни съвпаднат гледните точки поне да не се кара ме а ;) B)

 

ЕДИТ: RUNNER но проблемо пич :) Работя по въпроса

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...