Jump to content
BulForum.com

Кой каква кола има


бат Ицо

Recommended Posts

Нашите са ми оставили едно Рено 19 '90г. Двигателя му е готин - 1.7 90к.с., ама всичко останало куца (окачване, централно заключване, електроника....) Пък и аз пари за бензин нямам и го ползвам почти само когато трябва да свърша нещо за нашите. Така че не знам дали въобще може да се каже, че имам кола. В общи линии имам лоши впечатления от повечето френски коли. Мечтая си за нещо немско, май те се държат най-добре по лунните пейзажи на България, които някои наричат "пътища".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

az pak sam sas ford (1.8benc 91ks)ima malko opti4en tuning i razbira se muzika....

Link to comment
Share on other sites

moeto e twa otdolu deto ni se wodi podpis ;) Toyota Corolla 1.6 16v VVT-I/110 konia wsi4ki extri za modela - taka gi prawiat japankite ;) / 2002 godina

 

gledam ima samo oshte edna toyota tuka ;)

Аз бях горд собственик на Рено 19 , но го продадох и се зарекох никога повече да не си купувам френска кола.

 

Сега карам Тойота Карина.

 

a i razbira mom4eto kato gledam kwo kazwa za freskite koli

 

a tika wijdam i edna goliama zabluda :

Мечтая си за нещо немско, май те се държат най-добре по лунните пейзажи на България, които някои наричат "пътища".

 

imah Golf 3 predi Corollata, kakwo da vi kaja niama nishto obshto mejdu nemkite karuci i kolite. Ne moga da otreka 4e VW e lesno za poddrajka, no kato wozia dori Frenskite sa po dobre

 

Winagi sam bil fen na Germay car no ot kato sednah w Japan ne mislia we4e za tiah taka, a i sa po ikonimi4ni - iawno onia aziatci sa pesteliwi horata ;)

 

I na final 4e zeh da stawam dosaden da kaja 4e niama po dobra kola ot nowata kola ;) wseizesto umozakliu4enie.

 

Uspeh na wsi4ki i wi polelawam na wsi4ki ot sarce dano da imate tozi kasmet da karate nowa kola

Link to comment
Share on other sites

moeto e twa otdolu deto ni se wodi podpis ;) Toyota Corolla 1.6 16v VVT-I/110 konia wsi4ki extri za modela - taka gi prawiat japankite ;) / 2002 godina

 

gledam ima samo oshte edna toyota tuka ;)

a i razbira mom4eto kato gledam kwo kazwa za freskite koli

 

a tika wijdam i edna goliama zabluda :

 

imah Golf 3 predi Corollata, kakwo da vi kaja niama nishto obshto mejdu nemkite karuci i kolite. Ne moga da otreka 4e VW e lesno za poddrajka, no kato wozia dori Frenskite sa po dobre

 

Winagi sam bil fen na Germay car no ot kato sednah w Japan ne mislia we4e za tiah taka, a i sa po ikonimi4ni - iawno onia aziatci sa pesteliwi horata ;)

 

I na final 4e zeh da stawam dosaden da kaja 4e niama po dobra kola ot nowata kola ;) wseizesto umozakliu4enie.

 

Uspeh na wsi4ki i wi polelawam na wsi4ki ot sarce dano da imate tozi kasmet da karate nowa kola

 

Който е седнал в японска кола друга не иска да види вече :)

Между другото ако някой от вас си купува немското списание Ауто Билд може да прочете вътре кои коли най-малко се развалят и са най-надежни.

Аз си мечтая за някое субару...е това е вечен автомобил, не волвотата.

А на теб Наско мога само да ти завиждам за королата :) Благородно, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

Абе заглавието на тая тема не е "ква кола имате"

 

а не ко карат ваште стринка ви вуичо ви и сестра ви

Link to comment
Share on other sites

Аз имам (баща ми де) Москвич 412 (1972). Много яка машина. До скоро изпреварваше всички по пътя, ама сега много БМВ-та се навъдиха и взеха да го минават.

 

 

Абе заглавието на тая тема не е "ква кола имате"

 

а не ко карат ваште стринка ви вуичо ви и сестра ви

ta kak se kazvashe temata?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

А моята 6-та братовчедка от страната на баща ми,която е от петия брак на дъщерята на третата сестра на баба ми със един таксиджия от едно село,намиращо се на около 26 километра от едно друго село,което го няма и на картите дори,кара каручка,ама модерна-с ляти джанти на Мерцедес,спойлери,има и едно анти крило,щото Марко/това е конската сила или ако трябва да съм точен-магарешката/ като види някоя накипрена магарица и направо хвръква.Има още много екстри каруцата,но няма да обяснявам сега.Ако искате мога да разкажа и някакъв роднина на един мой приятел,който живее в Индия какво кара

Link to comment
Share on other sites

Значи аз не карам, щото нямам книжка, но съм се возил в много коли! Най-често се возя в 99, 20, 16, и 3-йка маршрутка! :D

Link to comment
Share on other sites

Golf 2 1,6 92g. prepora4vam go na vseki koyto tarsi prevoz ot to4ka A do to4ka B nezavisimo ot raztoqnieto mejdu tqh a ne komfort i glezotii

 

ina4e za qponskite avtomobili sam napalno saglasen oba4e kogato sa novi

 

qponntsite sa nenadminati v naukata za iznosvane na materialite i zatova kolite im varvqt mnogo dobre do edin moment v koyto po4nat da se skapvat , a doyde li toq moment po dobre gi izhvarlete za6toto se skapvat totalno znam go i ot opit a i potdrajkata im pone za balgariq e skapa

Link to comment
Share on other sites

В момента карам Lincoln Navigator 5.4 V8 32V, допреди няколко месеца имах Mercury Mountaineer 5.0 V8. Меркюрито повече върви, ама Линкълнът има повече екстри и вози по-добре. То не че имах избор, де.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...