Jump to content
BulForum.com

Безижичен интернет , реклама менте !


Recommended Posts

Здравейте ,

 

замислям се колко ненадежден е безжичния интернет поне където живея аз.

 

идваха 4 фирми и не можеха да ми дадът техния интернет да ползвам

 

за справка  да кажа че на едната фирма има гръмка реклама на сайта им че " имат интернет навсякъде "

 

а другата фирма пишеше че , намирате се далече от града в трудно достъпна местност " с нашите безжични модерни технологии това не е проблем " !

 

 

та много не вярвайте на това което пише, бих им казал имената на фирмите но просто не си заслужава .

 

защо се получвата това се пита , рекламата е голяма сила но на практика истината говори друго жалко.

 

сега съм на 5 джи и съм доволен безжичен мобилен нет няма да кажа към кого .

 

Link to comment
Share on other sites

Извинете защо смятате че съм спамет или не знам какво си, споделям от личен опит, мога да посоча сайотве на тия фирми който дойдоха и не успяха да ме свържат към интернета им ,

който уж на всякъде уж не било проблем !

 

е половин тема ли да отворя ако не цяла ?!

 

само да не каже админа че им правя реклами на фирмите едната е https://bgtelekom.net/  а другата  http://isp.bg

 

идваха и както едните са на всякъде а  както за другите не било проблем , казаха че при мен няма как да ме включат .

 

да не кажете че говоря празни приказки вижта какво им пише на сайта !

 

Edited by tekotien
Link to comment
Share on other sites

Фирмите им написах сайтовете, обаче казвам само че не са толкова прекрасни колкото рекламите им

 

аз се намирам град Варна вилната зона до града, идваха и въпреки яките реклами че са на всякъде и не е проблем ако съм далеко.

може да ме свържат  не стана работата.

сега съм на мобилен 5 джи и си реших проблема, с мойта  тема искам само да кажа че другите

ако се надяват точно на такива безжични фирми чакат от умрял писмо.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, tekotien said:

Извинете защо смятате че съм спамет или не знам какво си, споделям от личен опит,

...

Фирмите им написах сайтовете, обаче казвам само че не са толкова прекрасни колкото рекламите им

 

 

А 5г-то е много прекрасно, хахаха

 

Затова те смятат за спамер, защото, примерно в Марково, а сигурно и не само там, в момента се борят да нямат 5г кула с нясно какви излъчвания от нея

Link to comment
Share on other sites

Извинявй но какво съм виновен аз че съм принуден да съм на този мобилен нет?

 

аз ли съм виновен че до скоро бях на виваком оптичен нет, само дето в моя квартал оптиката е по стълбовете и веднъж някой ми скъса кабела ?!

 

и бях принуден не по мое желание да мина на този вариант

Link to comment
Share on other sites

Ми сложи си кабела обратно.

 

Това е като залесяването на планетата обратно с дървета за да се изчисти и стане хубав отново въздуха....

Link to comment
Share on other sites

Да и пак някой да го скъса и да стоя без интернет ...

 

моли се да не стигнеш до мойто положение , някой да ти къса кабела ,

 

лесно ви е на вас като живеете в града и имате хиляда варианта и защитена поздемна оптика.

 

дано не стигнете до мойто положение !

 

Link to comment
Share on other sites

Това ако не е спам, то па на...

 

Нерде ямбол, нерде стамбул, че някой да плаче тука.

 

Платена кампания.

 

 

П.П.

Решението е - обратно кабелите, и обратно горите и зеленината. Ясно е като слънце.

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Добре спам съм платен съм както желаеш , явно тук е някаъв по специален форум не търпите нови потребители .

 

така както се регистрирах моля изтрийте ми акаунта , мислех че има нормални хора някъде нейде но явно съм се лъгал

 

моля изтрийте ми мненията и самият профил и си пишете вие както смените за добре като толкова не сте спамери чао !

 

Link to comment
Share on other sites

Цялата работа според мен дойде от изключително наивните изказвания и "схващания" за нещата в темата (темите, че гледам си посетил и няколко други, където да се оплакваш) и за живота. Колко били неверни и подвеждащи рекламите на оператори и ISP-та...

Сигурно падаш от Марс. То това е заложено още от зората на рекламите и пазарната икономика, да "измамиш" образно казано и да привлечеш клиенти. Това последните десетилетия е доведено до крайности.

Какви спамери, какво чудо.., цялата тема беше създадена много наивно и е естествена реакцията, особено на gado за децата, родителите и т.н.

 

Самата реакция в последния пост (и в другите теми) също е супер детинска ("изтрийте ме и цялата история от тук"). А да, да не забравим и особено крещящото неграмотно писане.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, tekotien said:

Ако обичаш не се заяждай  аз в мойта " глупава " тема съм писал че съм на 5джи дори да ти кажа че съм на теленор !

 

и ако обичаш не си ти тоя , който може да казва на кого  му е умна или  глупава темата.

както и колко години ми липсват и т.н просто темата пуснах защото исках да обясня на всички ,че не винаги написаното на големите реклами на интернет фирмите е вярно !

 

ама ти нямаш  толкоз мозък да разберешгледай си там подводницата да не я удари някое вражеско торпедо.

 

 

Божее... Грам не съм се заяждал. Ама ако ще ти олекне и ще притъпи ефекта от сладкото и енергийните напитки. Обещавам повече да не го правя!

Аз също съм на Теленор, че и на бисквитка с 4G (та не бях хептен в спама за разлика от теб, в онази тема). И както по една трета от годината съм на майната си, си ми върши перфектна работа ( с лекото доуточняване, че съм с безкрайни мегабайти, ограничени на скорост до 100). Естествено нямам навързани два телевизора, два телефона и два компютъра, както съм удома с гигабитовата оптика, но си цъкам онлайн мултиплеъри и си гледам филми и Тв като седи та гледай. Та не виждам защо е тази твоя драма, това тръшкане и ред сълзи-ред сополи.

 

П.п. Ще ти прошепна под секрет, че аудиторията тук тръпне в очакване, когато с провикване -Юрекааа, ще споделиш с всички как си сложил край на тези си мъки, като сложиш и линк (няма нужда да правиш нова тема за което) към сайта на месията и добавиш едно просълзено - Алелуйя...

 

Link to comment
Share on other sites

В мойта тема съм обяснил минах на 5 джи от теленор , всеки който работи с интернет може от сайта им да намери офертите.

със скорост 100 мегабита съм, аз исках да мина направо на 300 но не се предлагала още до моят адрес.|

Link to comment
Share on other sites

И последно... Къде е драмата? Това, че съществуват индустриите наречени ПР и Реклама или в двадесетината лева такса на месец? Само не ми казвай, че тези пари си ги заделяш от джобните за училище!

Link to comment
Share on other sites

Gado ,извинявай ама толкова ли не се разбра къде е драмата , вим ми първата тема , дарамата бе в това ,че рекламата е менте.

единия оператор пише че може да ти достави на колкото и трудно място сигнал, другия пише че е на всякъде ама не са на всякъде .

 

това беше драмата !

 

но нали живеем в България тук е така трябва да се свика няма как.

 

а както казах в друг мой пост 20 лева не са ми проблем дори бих се включил на офератата от 35 лева но просто теленора нямали тази скорост до адреса ми.

 

което от моето скромнно мислене колкото го мога е , че всъщност модема е 5 джи но са ме вързали на 4 джи клетка , за тва имам само скорост 100 мегабита.

 

Ако греша поправете ме но това е моето мнение .

 

и не не пестя от парите за нищо друго, а моля ти да ми посочиш къде е офертата на въпросния оператор на който и аз съм и ти , за 4 джи ако не може тук прати ми на лично съобщение линка

 

, а иначе аз към модема съм закачил 5 устройства и пак се вписвам в 100 гб на ден трафик :)дори ми работи интетернет твто от друг доставчик .

Link to comment
Share on other sites

Не за първи път , но и не ми е приятно така да лъжат като едни група хора от да не кажа какъв произход, че да не обидя някого.

Edited by tekotien
Link to comment
Share on other sites

On 7/16/2021 at 11:33 PM, instinct said:

 

А 5г-то е много прекрасно, хахаха

 

Затова те смятат за спамер, защото, примерно в Марково, а сигурно и не само там, в момента се борят да нямат 5г кула с нясно какви излъчвания от нея


Това че в Марково са кретени и дебили не значи, че Варна трябва да ги следва. Направо му обясни как да си направи шапката от алуминиево фолио (с лъскавото навън!!!) и с колко урина да накисне потника. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Това че в Марково са кретени и дебили не значи, че Варна трябва да ги следва. Направо му обясни как да си направи шапката от алуминиево фолио (с лъскавото навън!!!) и с колко урина да накисне потника. 

 

Айде не ме расмивай! Т'ва не ти е столипиново, че да се хване някой на приказки какви били хората... в Марково (и околните 7-8 села).

 

Като става въпрос - в Балчик и около него (нещо по морето доколкото си спомням беше) са забранили 5г-то още отпреди цяла година....

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Както  казах и по-назад - всеки има право да е неграмотен кретен. Лошото обаче е, че де що има неграмотен кретен доби трибуна за тъпотиите си и това става все по-голям проблем. 

Link to comment
Share on other sites

То всеки си говори, само че има една разлика - където има обединено мнозинство от собственици, нещата се правят както те решат и както те искат. Тоест - преценяват си сами кое им е удобно и от какво имат нужда.

 

А не да блеят в един тон със стадото...

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...