Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2020


Godfather

Recommended Posts

7 minutes ago, RaptoR said:

Тия момчета тичаха докато не изпопадаха и не се разпаднаха. За миг не са си барали мъдете, което е в основата на есенцията на твоята оценка. Нито за миг. Отделно англичаните добре се постараха да ги потрошат, та и това имаше ефект. Без измислената дузпа, заради която е крайно време да разпуснат тая клоака уефа и да създадат нещо ново и креативно, датчаните съвсем спокойно можеше да бият - на честни дузпи! Или поне да имат честен шанс. 

 

Ти пак си водиш твой си разговор, в който единствено искаш да кажеш нещо, а написаното от другите няма значение.

 

В "основата на есенцията на оценката" ми било. :D :D :D :D :D  Totally disconnected отново.

DisconnaptoR.

Не виждам къде съм написал, че не са тичали до последно или са си барали мъдете... Ама то е по-лесно да пищиш "ГЛУ-ПОС-ТИ" и да правиш заключения, вместо да вникнеш в написаното. А то дори не е сложно написано.

 

Написах, че са били по-бавни, а не че са си "барали мъдете". След 60-та минута бяха толкова изморени, че просто нямаше какво да направят. Англичаните обикаляха около тях, буквално. Бяха много по-бързи, пасовете им бяха по-точни. Датчаните просто ритаха в нищото в един момент. Някакви пасове на места, където на няколко пъти дори нямаше техен играч!

 

И това беше доста преди дузпата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Написа че са спряли да играят!!! И ПАК ТИ, ВЕЧНО ТИ, ДО КРАЯ НА ВСЕЛЕНАТА ТИ си в грешка. Аз просто написах, че тази глупост няма нищо с истината и че от начина, по който коментираш футбола ми е ясно какво разбираш (= нищо). Просто и ясно. 

Link to comment
Share on other sites

Спряха не защото не искаха, а защото не можеха.... И това го написах. Просто ти бързаш да си вадиш заключения.

Link to comment
Share on other sites

Глупости на търкалета, ако Дания бяхя спряли да играят 60тата минута, Англия нямаше да трябва с побутване от ВАР да вкарват гол :) 

Link to comment
Share on other sites

Банда буквалисти сте се събрали тука...

 

Не, Дания не спряха буквално да играят след 60-та минута.

 

Дания се измориха толкова много след 60-та минута, че седяха само в защита (10 човека в защита) и чакаха да се случи чудо. 2 паса не можеха да вържат в нападение. Всичко им беше пресичано или просто беше подавано на място, където нямаше техен играч.

 

Сега по-ясно ли е?

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, w00x said:

Банда буквалисти сте се събрали тука...

 

Не, Дания не спряха буквално да играят след 60-та минута.

 

Дания се измориха толкова много след 60-та минута, че седяха само в защита (10 човека в защита) и чакаха да се случи чудо. 2 паса не можеха да вържат в нападение. Всичко им беше пресичано или просто беше подавано на място, където нямаше техен играч.

 

Сега по-ясно ли е?


Не, ясно беше първия път. И когато пишеш глупости или се научи да стоиш зад глупостите си, или НЕ ПИШИ ГЛУПОСТИ. Не е трудно. 

Като не са спряли да играят (очеизвадно) - не го пишеш бе! И след 67 минута - ако трябва да сме точни - тактически си осраха мача. Но имаха и доста силна машина срещу себе си. Впрегната всячески да ги победи. ЛОШОТО е, че впрегнаха и други работи в победата си. 

Във футбола има една приказка - играеш, колкото ти дадат, не колкото ти се иска - не си я чувал, разбира се. Понеже не можеш да различиш медицинска и футболна топка.  
 

Link to comment
Share on other sites

Много заспал финал. След красивия гол на англичаните в първата минута си казах "ей ся стана интересен мач", но уви - след това всичко се закучи здраво (явно самия гол си беше някаква щастлива случайност) и дори изравнителния гол накрая стана пак някак си случайно след поредната бъркотия. А след това всички решиха, че продълженията са някаква формална разходка за разтъпкване преди дузпите. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Една дума - КАРМА! 

Хак да им е заради позьорската дузпа срещу Дания - има някой гледа отгоре. Физиономиите накрая - priceless! Принцът като напикан, Бекъм глътнал бастун - класика. 

 

Link to comment
Share on other sites

Снощи даваха някакво повторение на мач на Италия и аз докато разцъквах каналите, попадайки на него точно промърморих "дееба умрелите жабари". Жена ми се очуди защо така, след като съм бил за тях на финала. Трябваше да обяснявам, че не съм бил за тях, а против Англия.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...