Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Особено след третия гол...

 

П.П. ...пардон...четвъртия исках да кажа...ама докато напиша за третия, те взеха, че вкараха още един. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Защитата на исландците е нещо безкрайно разцентрована в този мач. Със сигурност не бяха така в предишните мачове срещу Англия и Португалия. Изключително груби грешки в защитата.

Link to comment
Share on other sites

Съдията прави уникално грозно впечатление с изнасилената си подкрепа за домакините. Какъв е смисъла на подобно поведение, след като водят с 5:1? А тъпите френски оператори не повториха нито един път играта с ръка на франсето в наказателното.

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко са слаби исландците срещу франсетата, но ако играем срещу тях ще берем голем смех!

Link to comment
Share on other sites

Гледах от мача само второто полувреме и Исландците играха до средата на полувремето много стабилно,грубо и нахъсано.Бяха страхотни незнам какво е ставало през първото но много добре са ги разцентровали френските негри.

Ми аз и французи не видях много, отбора им е "национален отбор на африканските нации" или ако искаш да видиш Африка обединена(мечтата на Моамар Кадафи) гледай нац.отбор на Франция.

Както и да е, ще ги търпим до финала явно.Дано някой да ги разкара ама надали.

Link to comment
Share on other sites

Както и да е, ще ги търпим до финала явно.Дано някой да ги разкара ама надали.

Пепел ти на езика! Все ми се струва, че сборния отбор на Африка ще ги мачка немско-турския валяк. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поне загубиха достйно...Исландия.

А за Франция, както и преди съм казвал, е ясно че ще има бутане и подпиране, за да ги докарат поне до финала.

Link to comment
Share on other sites

Много притеснително развитие на мача... Португалците днес ми се сетили да почнат да играят... 

Link to comment
Share on other sites

Мдам. Проличава си кой го е докарал на късмет до тук...

Тоя Бейл да го беше изкарал някой вече, защото беше плачевен през целия мач.

Link to comment
Share on other sites

Мдам. Проличава си кой го е докарал на късмет до тук...

Тоя Бейл да го беше изкарал някой вече, защото беше плачевен през целия мач.

 

ТОТАЛНИ глупости. Бейл даде всичко от себе си и на практика се опита да изнесе мача сам, но не се получават тия неща... Едвам дишаше накрая. За отбор като Уелс явно липсата на играч като Рамзи е фатална... А ако има някой на късмет и тотален калитар, то това е именно отбора на Мазния - с нито една победа на полуфинал... За пръв път играха тая вечер тия. 

 

=======================

 

Доказано - Гарет Бейл не е роднина на Крисчън Бейл. В смисъл не можа да бъде ни Батман, ни Джон Конър и да спаси сам самичък сладурите от Уелс.

Link to comment
Share on other sites

Имаше поне 5 прекалено силни паса, които или нямаха отиграване, или нямаха стигане. 3 пъти го видях да губи топката, защото просто я ритна в противников футболист. Поне 2 пъти направи пас на място, където нямаше футболист на Уейлс. Това за вас ако е липса на грешно отиграване, не знам. То верно, че аз футбол по принцип не гледам, но не вярвам нивото да е паднало толкова ниско.

 

Има официална статистика. Вижте му процента успешни пасове.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, гледах мача на повторение, че днес ми беше баси и натоварения ден. Яд ме е на уникално грубите грешки в защитата на Уелс (Воксе, на български се пише Уелс, а не Уейлс). Как може да оставят манекена съвсем сам в наказателното поле без никакъв надзор да си се разхожда като Наоми Кембъл на модния подиум? Бесен съм! Да не говорим, че втория гол беше от засада. :devil

Link to comment
Share on other sites

Португалия - Франция, и познайте кой ще бъде шампиона....Дано не съм прав, но....довечера ще очаквам съдийска сеч...или просто германците ще спят на терена и ще гледат мача отблизо....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...