Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

И да ви го изпея - няма как да ме чуете, ами поне да ви го напиша...даже няма и да го завършвам, за да си го допеете:

 

"Съдияяяята, съдияяяяята...съдията - педе.....!"

Link to comment
Share on other sites

Че имаше игра с ръка - имаше, но на такъв мач дуспа не може да се даде, поне според мен..

Link to comment
Share on other sites

В обратна позиция нямаше да се даде такава глупост... И френческите гейове ми понтират исландската публика. Наглеци!

Link to comment
Share on other sites

Дано португалските цигани бият Турция с гол от засада или измислена дузпа в 90тата минута

почти. Оревоар зализани турски миндили
Link to comment
Share on other sites

почти. Оревоар зализани турски миндили

 

То щото всички във френския отбор белеят, че чак светят...хубаво, че има осветление на стадиона, че иначе ще им се виждат само обувките. :lol:

Link to comment
Share on other sites

В последната минута разбирам, че съдията-педераст, е .... италианец.... Е няма такъв цирк! Да бяха турили направо за съдия еврейче, измъкнато от организацията Зегота със семейство, избито в газовите камери... Такава простотия не е имАло...  :Facepalm:  :Facepalm:  :Facepalm:  

 

Иначе Германия без трима ключови играчи успя да натири негрите в първото полувреме, но просто никакъв шанс... Второто полувреме още едно здраво натирване, но когато машината е без основни съставни части - не работи адекватно. 

 

Общо взето от лична гледна точка - всичко най-лошо на първенството без присъствието на Испания - всичко най-лошо се случи след само 3 мача... 

 

Стефче, ти подозрително ми се струва се пениш като младо яре, отъждествявайки факта, че след като първо Ред Бул, а сега Мерцедес по арийски шибат италианчетата от Ферари в дивия по пистите с насилването отзад на 'талянските резили от Маншафта оня ден  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В последната минута разбирам, че съдията-педераст, е .... италианец....

Цялата съдийска бригада, ей така съвсем небрежно и невинно, беше съставена от жабари. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...