Jump to content
BulForum.com

ЕВРО 2016


RaptoR

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

А къде отиде английската публика питам аз, която трябваше да прелива тук? Толкоз ли бой изядоха от руснаците, че си тръгнаха? Защото имам чувството, че цяла Исландия е на стадиона. 

Link to comment
Share on other sites

Тоя Джо Харт е бахти смешника, после ще ми обясняват, че бил голям вратар... Испанските цигани си заминаха, снощи и Аржентиските, само Португалските останаха, ама им е ред :D

Link to comment
Share on other sites

Не успях да гледам първото полувреме, но със сигурност ще изгледам второто. :thumbsup:

Обаче не пропуснах Испания-Италия...а Антонио Конте почти през цялото време беше бесен щом с такъв яд изрита топката...обаче пък след втория гол такава радост го обзе, че чак започна да се катери по козирката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно заслужена победа на Исландия след една отлична, истинска и мъжка игра... Англия допусна най-големия си резил откак се помня, но абсолютно логично - тотален брак в игра. Кафа вече 30 години едни исъщи глупости, едни и същи тъпотии с размотаване и безброй безсмислени подавания, пълна сакатост пред наказателното поле на противника. Това момче Кейн моментално да ходи в трета или пета дивизия и да не се показва повече пред хора. Руни спешно да се пенсионира, преди да осере всичко, което е постигнал с тюфлещината си, а тоя измислен треньор да иде да пасе овце в родното си село. 

 

Честито на Исландия, браво на тия момчета - страхотна игра и уникална публика. 

Link to comment
Share on other sites

Коментатора на исладската телевизия бил казал на полувремето, че ако бият за следващия мач в Париж щели да дойдат всички исландци :) Браво на тия момчета, там нямат професионален отбор по футбол, но играят страхотно и със самочувствие!

 

Само Англия може да напусне Европа два пъти само за една седмица.

Link to comment
Share on other sites

Исландците наистина играха добре в защита, имаха няколко критични изчиствания, но напред са пълна скръб според мен. То не бяха преплитания, обърквания, некоординирани подавания. Отбор с малко по-опитни и умели играчи щеше да разнищи англичаните. Победата тази вечер се дължи много повече на абсурдно слабата игра на Англия, а не на някакви проблясъци на Исландия.

 

Съгласен съм за Кейн, позорно слабо представяне на това първенство. Ако беше японец, сигурно щеше да си направи харакири от срам.

Link to comment
Share on other sites

 

Might ask Roy Hodgeson oversee the Brexit negotiations. He seems to be experienced at taking us out of Europe.

:lol: :bowdown:

 

И още:

 

Исландия помогна на Англия да активира чл. 50.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Непростим пропуск наистина. Такова положение може да го изтърва аз в мач между колегите на малки вратички... За професионален футболист... непростимо.

Link to comment
Share on other sites

Нз дългия сезон ли, напрежението, че навсяка цена трябва да се продължи, че е за последно ... но и поляците ме разочароват ... ако бяха изкарали още 15мин като първите на 1вото полувреме щеше да е волейболен резултата.

Link to comment
Share on other sites

Дотук без победа за португалците. Така може и първенството да спечелят :)

Пепел ти на езика. Наистина на това първенство вървят с уникален късмет, но и той свършва по някое време. В случая много се надявам да им свърши при срещата с белгийците. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Спред мен утрешния мач между Белгия и Уелс ще е далеч по-интересен от следващия сблъсък на победителя с Португалия. За съжаление всякакви ексцесии са възможни - да не забравяме финалите през 2004-та. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...