Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

51 minutes ago, RaptoR said:

Не мога да стартиртам FARCRY 6 отново! Какво по дяволите става с тия чукундури? В петък вечер? 

Не натискаш правилно копчетата, Мисир! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Godfather said:

Не натискаш правилно копчетата, Мисир! :lol::rofl:


Сериозно? И защо ли тогава, МИСИР вселенски ми казва service unavailable? 

EDIT: Корекция... От Уби лончъра ми казва an EPIC GAMES service is unavailable. Паля скапаният EPIC, опитвам оттам, той ме премята на Уби и пак същото. ЕБАТИ БОКЛУЦИТЕ!!!

 


yrtfghftghrdtfghdf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Позачетох се и от тройката насам реват а такива проблеми... Кой дявол ме накара да се занимавам с Епик - БАХТИ ТОТАЛНИТЕ БОКЛУЦИ!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Т'ва няма нищо общо с лаунчера - и с Епик, и с Стийм и с ГоГ - все ще го има това, понеже Ubiтак Soft държат всичко да им минава през кирливите сървъри...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, RaptoR said:

Позачетох се и от тройката насам реват а такива проблеми... Кой дявол ме накара да се занимавам с Епик - БАХТИ ТОТАЛНИТЕ БОКЛУЦИ!!!!!

 

 

Когато излезе тройката, нямаше Epic Games платформа. Всичките игри минаваха през на Ubisoft сървъра.

Грешни изводи си вадиш.

Link to comment
Share on other sites

Аре ся да не ровя пак в нета, че точно па за тройката бяха първите точно такива оплаквания в някакъв форум. Пишман станах, че купих играта през Епик, понеже тъпаците от Уби пък не искаха да ми вземат парите. Тотални некадърници!!! Ще чакам аз да благоволят да си оправят изсраните лайна, че да мога да играя каквото съм платил!!! Само да се прибера и ще взема да пиша на Убисофт на съпорта да видя могали да ги прескоча някак тия скапани некадърници. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:

Това нещо продължава и определено съм вбесен до краен предел вече... 

Мисир, защо не стартираш играта през апа на Уби? Мисля преди време имах подобен проблем с Anno 2205 (играта беше купена през Епик) и номера ставаше като я пусках през Ubisoft Connect/Play, а не през лончъра на Епик. :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

Мисир, защо не стартираш играта през апа на Уби? Мисля преди време имах подобен проблем с Anno 2205 (играта беше купена през Епик) и номера ставаше като я пусках през Ubisoft Connect/Play, а не през лончъра на Епик. :)


Човече, съдрах се да я пускам откъде ли не! И през Уби и през ГОГ - все същото съобщение!!! Аз не мога да разбера каква е тая гнас!!! Другите серии дето съм ги купил както му е реда си вървят нормално! Само тая не мога да стартирам и явно е заради Епик! Тия са епични уроди! Аз не знам дали това не е подсъдно. Платил съм и не мога да играя. И то вече седмици! Писах на съпорта да видим. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, RaptoR said:


Човече, съдрах се да я пускам откъде ли не! И през Уби и през ГОГ - все същото съобщение!!! Аз не мога да разбера каква е тая гнас!!! Другите серии дето съм ги купил както му е реда си вървят нормално! Само тая не мога да стартирам и явно е заради Епик! Тия са епични уроди! Аз не знам дали това не е подсъдно. Платил съм и не мога да играя. И то вече седмици! Писах на съпорта да видим. 

Ако стартираш играта през Ubisoft Connect, няма как Епик да са намесени в проблема. Виж там дали се логваш като хората в апа и дали всички регистрирани игри на Убисофт ти излизат, включително и шестицата и ако при пускане от техния ап ти вади същия проблем, значи нещо с убиташката мрежа се еВава.

Link to comment
Share on other sites

Проблемът не е в Епик. И двамата с w00x му го казваме - проблемът е, че сървърите на Ubi се претоварват при лаунча на всяка нова игра.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Antares said:

Проблемът не е в Епик. И двамата с w00x му го казваме - проблемът е, че сървърите на Ubi се претоварват при лаунча на всяка нова игра.


Пеше, ай сиктир бе, брат! С нито една предна версия не съм имал на йота проблем! И с нито една игра на Уби директно през техния портал. 
Момчиле, клип ли да ти снимам, че през таскбара гася Епик лайното, пробвам да тръгна през Уби и пак излиза онова горе на скрийншота дето съм дал? Никога повече нищо няма да купя от шибаняците от Епик с пари. Добре си обирах само безплатния баберек - кой дявол ме накара??? И освен това в началото аз поиграх, само не знам защо ми пише 9 часа, вероятно пак съм я оставил на алт и таб като съм лягал... Което не е важно разбира се - оттогава не мога да играя - да си ми върнат парите ша ги еба!!!!!    


ЕДИТ: Като че ли се стреснаха от вашата подкрепа и се логнах успешно тоя път през Уби 

Link to comment
Share on other sites

Сигурен ли си, че предните версии са ти били легални?

Щото наскоро си взех 5-цата и нееднократно съм имал същите проблеми, като я взех в U-connect (или както там им се казваше).

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antares said:

Сигурен ли си, че предните версии са ти били легални?

Щото наскоро си взех 5-цата и нееднократно съм имал същите проблеми, като я взех в U-connect (или както там им се казваше).


Е ти кво ме направи бе!!! Абсолютно всичките са ми легални, а 4 и 5 да не говорим, че бяха с бонуси. 4 дори го взех с месеци преордър от САЩ, та леля ми ми го изпраща... Засега си играя прилично, но определено видеото киха, има и проблеми в самата игра с вземането на разни обекти и отварянето на кутии. Едно чекнене се наблюдава докато ти даде да натиснеш Е. Имаче Гуапо е тотален сладур, а Сюпримо подозирам ще е нещо доста забавно и интересно в по-късните етапи на играта. Още не съм го докарал до летателни машини. Има интересни неща за правене сред оръжията, взели са уъркбенча от Фолаут :laughing1:
Опцията не само да се избиват, но и да се подкупват военни също е нова изненада, редом с язденето на кон. 
Като цяло обаче сме си в поредната серия в различен свят. Чекпойнтове, Фортреси, принципът дотук поне е същия. 

Link to comment
Share on other sites

Па и ся народа играе яко, като миналта година. 

Даже не знам как на WOW сървърите издържаха launch-a, но ъпк на Диабло бяха ташак нещата, подобно като при Ubisoft :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Говоря за ноември месец като излезна новия експанжън, тогава нямаше дори рестарт на сървърите, порсто в 12 часа се отвори един протал и бой. 

Link to comment
Share on other sites

Е, те се научиха да си скалират нещата с OpenStack и казаха, че са ок още преди години. Добавят се сървъри при нужда динамично и те така.

Link to comment
Share on other sites

Аз ся ще седя на алт и таб до откат хахахаха 
Между другото одеве преди да излезна дойде и първата кола - тотално изкрадено от Мафия 3 и много интересно сглобена схема. Обединили са трите доставчика в едно и колите са с ъпгрейди и оръжия. 

Link to comment
Share on other sites

Според вас РАЗГРИЗ от Индия, Бангладеш или Пакистан идва? 

 

Razgriz (Epic Games Player Support)

Nov 1, 2021, 17:46 EDT

Hello there!
 
My name is Razgriz and I will be assisting you today.

I see you are getting the "An Epic Games Service is unavailable at the moment" error, I absolutely understand how you feel since I got that error on the Riders Republic beta and when launching Rainbow Siege 6, I'll see what I can do to help you.

Also make sure you are logging in into the correct Ubisoft account.
 
You can try this:

Clear Epic Games Launcher cache

  • Exit the Epic Games Launcher by right-clicking on the system tray icon in the bottom-right corner, and then click Exit.
  • Press Windows key + R and type “%localappdata%” to open a File Explorer window.
  • Open the Epic Games Launcher folder.
  • Open the Saved folder.
  • Click the webcache folder, and then delete it.
  • Restart your computer and start the Epic Games Launcher.

This is actually what I did:
 

Launch the game from Ubisoft Connect

  1. Exit the Epic Games Launcher by right-clicking on the system tray icon in the bottom right corner and clicking on Exit.
  2. Start the Ubisoft Connect launcher as an administrator by right-clicking on the shortcut and clicking on Run as administrator.
  3. Go to the Games tab.
  4. Click on the game title you want to play.
  5. Click on Locate installed game and select the folder where you installed the game.
  6. Launch the game from the Ubisoft Connect launcher.

This is as far as we can go from here on Epic.

Let me know if this helps or not

Regards,
Razgriz.
Link to comment
Share on other sites

Ся ако тоя може да обясни и тебе кво точно аджеба те ебе, на него какво му се е случило и личните преживявания. Няма такива тъпаци като съпорт от мангалите.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...