Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

6 minutes ago, RaptoR said:


Ми не го виждам бе, мисир! Дай ми линк! 

Няма линк бе Мисире, от десктоп приложението отиваш на Store и директно излиза "Autumn Sale" с една камара заглавия. Предполагам същото ще излезе ако в браузъра отидеш на главната страница: https://store.steampowered.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, RaptoR said:

Там съм бе, от сума време гледам - кво ли не видях, тва го не виждам
Чудя се на Батълфронт... И на Хало....

Възможно е този сейл да го няма за Европа, знам ли.

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Докато има кой да им купува игрите - така ще е.
Първо Assassin's Creed, сега вече и Far Cry. Скоро очаквам микро транзакции да добавят. Ако вече няма де.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз петицата я свалих от торент, поиграх три-четири часа и я махнах. Въобще не ме грабна.  За мен лично от тройката насам е една наклонена крива, ама бая стръмна и всяка следваща част е все по-изсмукана от пръстите. Няма да се учудя и ако тая е натъпкана със SJW бълвоч.
Може някой ден да си ги купя, като паднат до 10-20 лева, щото реално за мен не струват повече...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Да съм готов с какво :)

Е за какво направи приордър бе Мисир? Няма ли поне да я пробваш и да видиш дали изобщо тръгва? :lol:

 

Иначе за четворката не съм съгласен - беше си доста яка и пълна с "индийски хумор". При петицата вече почнаха яко да смучат от пръстите, а за недоразумението New Dawn да не говорим. Както вече казах за шестицата пари не съм давал - дойде ми като бонус с ъпгрейда на процесора, та ще видим какво ще излезе от нея. :)

Link to comment
Share on other sites

От следобеда се опитвам - системата им е изключително скапана явно! Ебати и боклука. Три пъти опитвам и увисва при опит да платя с картата си. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:

От следобеда се опитвам - системата им е изключително скапана явно! Ебати и боклука. Три пъти опитвам и увисва при опит да платя с картата си. 

Ти от Юбисофт директно ли опитваш, Мисире? Пробвай през Епик - там я има също.

Link to comment
Share on other sites

Да бе - Ubisof Connect - новият им лайнян боклук. При верифициране и въвждане на данни за СЪЩЕСТВУВАЩО въведена карта влиза в лууп и си върти така до безкрай. ЕБАТИ БОКЛУКА!!! 

ЕДИТ: През Епик май ми взеха парите, щото я добави в библиотеката. Като реших обаче за ташак да кликна - Епик крашна. Браво, Убисофт! Браво, Убитаци!!! 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Godfather said:

Ама тя не е рилийзната още бе Мисир! Ако покупката е минала, изчакай до петък. :lol:


Като не е рилийзната да каже - не е рилийзната, не да крашва целия скапан Епик, че и доклад да праща с лог. Всичките са пълни, тотални боклуци. А през Уби-таците щях да добия тоукъни ако бях я купил. Пълни идиоти, некадърници и дебили. Отивам да си легна пак.  

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RaptoR said:


 Отивам да си легна пак.  

Иди-иди...

Кво си сръбна днеска, Мамин златен?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

Иди-иди...

Кво си сръбна днеска, Мамин златен?


Днеска зъболекарят ми разкова главата буквално. След това бях на работа, пийнах две ледени жигулки да успокоя желязото в зъба ми и пломбата, която вече имам, бъзикнах се, че вече ако намерят някъде обгорелия ми труп могат да ме разпознаят по въведените дентални данни и ме гледаха умно в клиниката.... След това се прибрах, врътнах два часа FREELANCER с две чаши Пять Озер и огромна купа с домашно кьопоолу от опечени от мен на огъня чушки и патладжани и прясно изпечен домашен ЛЯП. Естествено след това полегнах пред телевизора и съм заспал сладко, като разбира се никой не смее да ме буди без да има сериозна причина. 
По-подробен доклад трябва ли да списвам? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Godfather said:

Мисир, защо отвори нова тема, като си има вече такава за франчайза? :lol:


Къде бе? Последно имаше за 5. Ангеле, то и за 4 има. И?
Мисир, затрий я тая тогава. Аз инсталирах по обед, но още посмъртно не мога да се логна. Явно не са го пуснали още? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Ангеле, то и за 4 има. И?


Нищо, какво "И?". Просто не виждам смисъл да има тема общо за Франчайза и по отделна тема за всяка игра. Все едно има 4 000 човека, които ги дискутират.

Ама това си е само мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Успях да започна най-после, очаквано в диапазона 32-35 фрейма... Нещета изглеждат интересни, но както се очакваше - ще сваляме поредният диктатор. Тука има интереснии опции за историята. Друго сега не мога да кажа, освен че са скипнали мотаенето с Е да джобиш труп остава мигновено. Джендърството също се наблюдава на старта. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...