Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

То верно, че им разковах главите на всичките...  :laughing1:

Ти направо си открил топлата вода, мисир! :lol:

Когато ги ковеш в главите, тогава ти увеличава най-много брояча на времето и така най-лесно се минава.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти направо си открил топлата вода, мисир! :lol:

Когато ги ковеш в главите, тогава ти увеличава най-много брояча на времето и така най-лесно се минава.

 

АХАХАХАХА не бе, мисир с мисира ти! Имах предвид, че съм стигнал до финала и в трите региона! Много късно обаче забелязах брояча на мисиите, тъй като никога картата ми не е на краен зуум аут, а те само там се виждат... И сега ще откача ако не успея в своя типичен стил да направя абсолютно всичко навсякъде... 

Link to comment
Share on other sites

Да станеш в 5 сутринта да пикаеш и да се заиграеш до 8... Тва е вече патология...  :laughing1: 

Като гледам как върви май наистина няма да мога да изпълня всички мисии докрай... Мамка му защо не бях видял по-рано тая работа... 

Link to comment
Share on other sites

Това е, защото си МИСИР, при това от галактически мащаб! Аз без да ставам в 5 сутринта вече съм на финала и приключвам тази вечер! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е то именно това показва тоталната ти мисирщина - не си видял и половината игра... МИСИР  :laughing1: 

Ако бях такъв канадски мисир като тебе, на третата вечер трябваше да свърша... Така не се играе... 

Link to comment
Share on other sites

Е то именно това показва тоталната ти мисирщина - не си видял и половината игра... МИСИР  :laughing1: 

 

Ако бях такъв канадски мисир като тебе, на третата вечер трябваше да свърша... Така не се играе... 

Ма ти си уникалем МИСИР, честно! От всички възможни мисии, имам само четири странични останали за минаване - "Whiskey River", "False Idols", "Fast" и "Gone Fishin'", плюс още 3-4 препър сташове, които така или иначе не ми трябват, защото съм надиплил всички нужни пъркове плюс маса пари и сребро. Мисирска му работа!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

То се вижда кой е ТОТАЛЕН мисир... Минал ли си всичко - не си. Аз не се занимавам изобщо с пари, защото просто не са ми нужни. Имам към 60-70к и като ми скимне харча ей така, колкото да отварям айтъмите. 

Link to comment
Share on other sites

Ей, уникален МИСИР си, при това от онези специални мисири, дето са от групата на чукчите-писатели. :lol:

 

Та коментара за играта ми е - добре, ама можеше и далеч по-добре. Има доста интересни попадения, като летенето и стрелбата с хеликоптери, както и риболова, където "реализма" е уникален и забавлението е страхотно. Историята в общи линии бива, ама това залитане с наркотичните каламбури ми идва малко в повече. Особено издънките, за които вече писах по-горе. Да не говорим и за самия "финал" - уникално осиране. Общо-взето, смесени чувства. По време на самата игра имаше голямо шоу, наистина, обаче накрая нещо почва да ме гложди едно съмнение, че май цената като че ли не отговаря съвсем на съдържанието. В смисъл, играта е екстра, но ако си я вземеш на някаква сериозна прИмоция. :)

Link to comment
Share on other sites

Да вмятам ли, че след Далечен Крясък 2, всичко останало се превръща постепенно в Далечно Писукане или да си изтрайкам? Шаренко такова, хубавко..., да. Ама нещо сериозно ми намирисва на тъпотията, в която се превърна асасинското верую и вълчата крепост. И докато за Масефекта все още се двуумя, за горните три никога повече не бих дал и стотинка, щото след изиграването им ми остана един такъв, кофти вкус в устата, като да съм правил свирка на някого, докато оня ми е бъркал в джоба, без поне да сме се поцелували преди това....

Link to comment
Share on other sites

За Assassin's Creed се усетиха в крайна сметка и я промениха.

Скоро и за Far Cry ще се усетят, че правят още от същото.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично нямам от какво да се оплача. Нещата се развиват много добре. И следващия ще го преордърна без да ми мигне окото... 

Link to comment
Share on other sites

Аз лично нямам от какво да се оплача. Нещата се развиват много добре. И следващия ще го преордърна без да ми мигне окото... 

Тва е щото си мегамисир! :lol:

Съвсем сериозно, играта не е лоша, но наистина повече прилича на DLC за четворката, отколкото на нещо ново. И ако в следващата версия продължат с тия простотии с опиатите като ключов елемент в геймплея, просто няма да я играя изобщо.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Наистина не разбирам целия хайп по тая игра. В моя списък е от meh игрите. Ако си отегчен - става да направиш две-три мисии, но категорично не може да ме залепи за монитора и да не мога да се отлепя, както последно направи Kingdom Come Deliverance. Красива е, тежка е като за моята щайга, оръжията са добре направени, изключително бедни откъм разнообразие, шофирането е що годе добре направено, но... категорично не си заслужава price tag-а. И тая тъпотия "you've been marked" - за мен е доказателство за тотален творчески запек от страна на мислителите на сюжета. И да, от FC игрите до момента - най-слабия сюжет и най-зле направения злодей. Ваас беше брилянтен, Паган Мин - беше ОК, но този - абсолютен смях.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...


=============================================================

Между другото похвалих ли се, че ми хакнали акаунта и ми ресетнали играта... И поздравителен мейл получих... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:

Между другото похвалих ли се, че ми хакнали акаунта и ми ресетнали играта... И поздравителен мейл получих... :laughing1:

Тва е щот' си Мисир и сигурно ползваш една и съща елементарна парола за хиляда акаунта. Крайно време е, да преоткриеш предимството на мениджърите на пароли. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 9/10/2020 at 2:41 PM, RaptoR said:

Кога ли ще имам време да се върна.... 

Гоуем аматьор си, Мисире. Аз откакто започна пандемията съм минал една камара заглавия от-до. Не знам какво ще се случи като ъпгрейдна дзвера с новата емВдивия 3080, направо ме хваща шубето. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Godfather said:

Гоуем аматьор си, Мисире. Аз откакто започна пандемията съм минал една камара заглавия от-до. Не знам какво ще се случи като ъпгрейдна дзвера с новата емВдивия 3080, направо ме хваща шубето. :lol::rofl:


Ами така е щото не си мърдаш дивия от нвдивията, а аз почти нямам време да седна... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Баси, Стийм са пуснали FC4 барабар с DLC-тата за 10 кинта. Ей ся стана страшно - значи картата ми вади почти 120FPS на 4К резолюция с всички опции на мах - жалко, че монитора няма как да ги хване тия херци, ще трябва да се взима нов теУевизор. Пълна лудница! :lol::punk

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Godfather said:

В Стийм бе - разпродажба за Черния петък, пак не четеш, Мисир такъв! :lol:


Ми не го виждам бе, мисир! Дай ми линк! 

ЕДИТ: Бахти, виждам 5-цата, виждам Батълфронт 2, но тва къде са го завряли не виждам

Link to comment
Share on other sites

  • Godfather changed the title to FAR CRY Franchise

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...