Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

18 minutes ago, mIRCata said:

Ся ако тоя може да обясни и тебе кво точно аджеба те ебе, на него какво му се е случило и личните преживявания. Няма такива тъпаци като съпорт от мангалите.


 И ти вярваш, че на него му се е случило?!?!?!? Той просто мисли, че съм на 14 и предизвиква моето съчувствие, че бая наритващ тикет им пратих... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, mIRCata said:

Ся ако тоя може да обясни и тебе кво точно аджеба те ебе, на него какво му се е случило и личните преживявания. Няма такива тъпаци като съпорт от мангалите.

I am putting my screwdriver everywhere! 

 

Виден не го разбирам какво негодува. Хората се грижат за него и здравето му като му ограничават достъпа до тази пристрастяваща игра! :moon:

Link to comment
Share on other sites

Влезнах на широката карата и ме втресе моментално - още на старта ТРАВЕРС и сърцераздирателната история на нещото. Наблюдават се силни неприятности с летенето този път. Дори на фул чувствителност е куца работа... Вероятно някой е забелязал, че в предните серии пипнеш ли хеликоптер и си ти... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Редом с множеството нововъедения - ще видим как ще се получи например с лагерите и ъпгрейдовете им, разнообразието при оръжията, модовете, облеклата, чармовете за оръжия и т.н. - се наблюдават кошмарни дебилизми! Respawn-a на противниците който го е мислил - анатема! На същото място по същия начин. От одеве на един мост мисля 10 пъти застрелвам с хедшот в гръб един и същи моб, който държи сколенясали заложници буквално в същата точка на поляната. Потресаващо малоумие!!! Силно се надявам това незабавно да се поправи с пач. Първокласник не би допуснал такава тъпня! 
Летенето си остава все още досада - надявам се да е от некадърната машина. За десерт отсрещните дубликати на МИ 24 са полубезсмъртни. Интересното е, че с такъв хеликоптер може да се стреляш 10 минути докато ти свършат всички муниции и на теб нищо ти няма! Абсолютен оксиморон. 
Някой умник в тая серия е решил да дублира де що има руска соц техника във вражеските ръце - то не са лади, жигули, Ми24, ЗИЛ 131...  

Link to comment
Share on other sites

Значи вече категорично мога да заявя, че AI в играта е зловеща тъпанарщина. Силно се надявам това да се оправи както казах по-рано. Докарах я дотам да видя, че врагове не просто ми идват отнякъде, а се появяват от нищото... Тотално безумие. Поведението им също няма да го коментирам. Някои могат да те гърмят от Хасково, други стоят до тебе и блеят... Танковете са приятна иновация, но поне къмто този даден момент не мога нищо да им направя. Освен разбира се да яхна купола и да се попилея от смях, тъй като машината откача в опитите си да стреля по тебе... 

rgrssdsdfsd.jpg

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, RaptoR said:

Значи вече категорично мога да заявя, че AI в играта е зловеща тъпанарщина. Силно се надявам това да се оправи както казах по-рано. Докарах я дотам да видя, че врагове не просто ми идват отнякъде, а се появяват от нищото... Тотално безумие. Поведението им също няма да го коментирам. Някои могат да те гърмят от Хасково, други стоят до тебе и блеят... Танковете са приятна иновация, но поне къмто този даден момент не мога нищо да им направя. Освен разбира се да яхна купола и да се попилея от смях, тъй като машината откача в опитите си да стреля по тебе...

Мисир, затова ти се повтаря вече за на'м кой път, че приордъри на игри не се правят! Аз тая игра няма да я почна поне до Коледа, макар и да ми седи в библиотеката. Нека се напънат малко уби-таците и да я позакърпят. А дотогава можем да се черпим за здравето на бетатестърите като теб, които даже си плащат скъпо и прескъпо за да бетатестват! :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Godfather said:

Мисир, затова ти се повтаря вече за на'м кой път, че приордъри на игри не се правят! Аз тая игра няма да я почна поне до Коледа, макар и да ми седи в библиотеката. Нека се напънат малко уби-таците и да я позакърпят. А дотогава можем да се черпим за здравето на бетатестърите като теб, които даже си плащат скъпо и прескъпо за да бетатестват! :lol::rofl:


Чудя се дали има граници вселената, понеже ако има, то мисирщината ти определено ще ги достигне и подмине! Няма такъв мисир просто! Ако щеш я почвай след 3 години, аз тогава сигурно ще играя 8. Нищо й няма на играта като цяло, а и аз съм в толкова начална фаза, предвид колко е голяма картата, че няма накъде. Коментарите ми са реално първи впечатления и предвид какви греди имаше в предните серии откъм природно заложена мисирщина като твоята, то тук определено е по-добре. А ти за пореден път доказваш, че не случайно си председател на вселенския мисирски събор - време е Пешо И тва да визуализира.... 

Link to comment
Share on other sites

За мен лично, цената, която заслужават тия игри от тройката насам е 30 лева. И ги купувам, като стигнат до там. До това време хем и са им изчистили всичките бъгове, добавили са к'ви фичъри е имало за добавяне, щото не е било Уби да пуснат небъгава игра...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, RaptoR said:

Значи вече категорично мога да заявя, че AI в играта е зловеща тъпанарщина. Силно се надявам това да се оправи както казах по-рано.

 

Аз не бих се надявал. Подобни неща не се оправят с пачове. Особено за игри, които излизат по една на година или две. Защо да пачват тази, като до 2 години ще излезе Фар Край 7 и хората ще правят приордъри?

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Antares said:

За мен лично, цената, която заслужават тия игри от тройката насам е 30 лева. И ги купувам, като стигнат до там. До това време хем и са им изчистили всичките бъгове, добавили са к'ви фичъри е имало за добавяне, щото не е било Уби да пуснат небъгава игра...


Никак не си далеч от истината да ти кажа, но пък не е чак да е като копи-пейст...
 

7 hours ago, w00x said:

 

Аз не бих се надявал. Подобни неща не се оправят с пачове. Особено за игри, които излизат по една на година или две. Защо да пачват тази, като до 2 години ще излезе Фар Край 7 и хората ще правят приордъри?


Ти ако щеш се надявай, но за 4 и 5 имаше не един и два. Аз така случайно реших един ден да се порадвам на перфекцията с и в 4 и изведнъж се свалиха над 2гб и имаше дори нови юнити и превозни средства. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:

Ти ако щеш се надявай, но за 4 и 5 имаше не един и два. Аз така случайно реших един ден да се порадвам на перфекцията с и в 4 и изведнъж се свалиха над 2гб и имаше дори нови юнити и превозни средства. 

 

Не четеш отново.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, w00x said:

Ще ми обясниш ли тогава, как AI фиксове е същото като добавяне на нови юнити и превозни средства?


Нямам такава компетенция - знам, че когато някой нещо иска да оправи, особено нещо създадено от него, то той знае как да го оправи. Или ти знаеш по-добре? 

Link to comment
Share on other sites

Като нямаш такава компетенция и не знаеш, защо ми каза, че "Ти ако ще се надявай, но за 4 и 5 имаше фиксове." Фиксове на AI е имало? Силно се съмнявам.

Аз не знам по-добре. Просто историята показва, че подобен тип годишни игри се оправят толкова, колкото да не крашват. Останалото се оставя просто ей така, както е било при пускането.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Мисир, как я играеш тая игра на твоя компютър бе? Докарваш ли го до 5-6 фрейма или си я пуснал на 1024х768 резолюция? :lol:

Днес реших да я инсталирам най-накрая и що псувни отнесоха убитаците не е истина. Добре, че ми дойде без пари, иначе щях да им я върна барабар с псувните на секундата. Е как може HD текстурите им да изискват минимум 11 гигабайта VRAM бе? Демек, ако искаш да играеш играта в пълния й блясък, трябва да си вземеш поне 3080ti (разбира се ако го намериш това чудо от някоя паралелна вселена). А черешката в тортата е идиотското прекъсване на звука при всяко местене от опция в опция при настройките. Даже Сайбърпънка не беше такова лайно. :Facepalm:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, RaptoR said:

Никакви такива проблеми не съм имал. 

Тва е щото нямаш идея какво и как инсталираш, Мисир. Убитаците са направили инсталацията да подбира всичко спрямо хардуера и със сигурност играеш играта с настройки и визия като за PS4. HD текстурите са "само" някакви допълнителни 50 гигабайта. Но иначе им признавам - направили са яка визия, стига да можеш да я подкараш. А компаньона - крокодила Гуапо, направо кърти мивки и чучурки! :punk:lol:

Link to comment
Share on other sites

Гуапо, аз му викам Чапо е ВЕЛИК!!!! При настройките вдигнах с едно ниво видеото от това, което ми предлагаше. Работи си отлично. Сега какво ОЩЕ може нямам понятие, защото няма как да го пусна. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Мисир, как я играеш тая игра на твоя компютър бе? Докарваш ли го до 5-6 фрейма или си я пуснал на 1024х768 резолюция? :lol:

Днес реших да я инсталирам най-накрая и що псувни отнесоха убитаците не е истина. Добре, че ми дойде без пари, иначе щях да им я върна барабар с псувните на секундата. Е как може HD текстурите им да изискват минимум 11 гигабайта VRAM бе? Демек, ако искаш да играеш играта в пълния й блясък, трябва да си вземеш поне 3080ti (разбира се ако го намериш това чудо от някоя паралелна вселена). А черешката в тортата е идиотското прекъсване на звука при всяко местене от опция в опция при настройките. Даже Сайбърпънка не беше такова лайно. :Facepalm:

 

Или 3060, тя е с 12гб рам :D 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kotora said:

Или 3060, тя е с 12гб рам :D 

Те тва е най-голямото недоразумение на Емвдивия. Тия 12 гиги трябваше да бъдат стандартно на 3080. Самата 3060 няма достатъчно силици за да използва нормално такъв капацитет. Ще качи текстурите, ама фреймовете ще почнат да хълцат. А пък това 3080ti с тия цени трябваше задължително да е с 20 гиги. Но абсолютния майтап е, че 3090 е само с 200 кинта по-скъпа, стига естествено да я намериш отнякъде. Изобщо корпоративна обирджийска класика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...