Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

21 minutes ago, Sothbiss said:

Жив и здрав е. Казал съм ти - ако искаш да го пробваш - заповядай. Само имай предвид скапаното ми работно време за следващите 2-3 месеца - работя от сряда до неделя от 17:00 следобяд до 1-2 сутринта. Почивам понеделник и вторник. Та, ако си харесаш някой понеделник или вторник, пиши ми на лично, останалото лесно.


Абе, мили мой, нали знаеш, че моето работно време е ПЛАВАЩО? :effemine2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

13 hours ago, RaptoR said:

И под секрет - това горе дето го гледаш е БЕЗ да се напъвам - точно и само за удоволствие, ей така с питието.

 

Ама верно ли и ти за удоволствие? Тогава що се опитваш да определяш на другите как трябва да се кефят на игрите бе мисирино? И то при положение, че статистиките ти определено са по-зле? :busted2:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Ама верно ли и ти за удоволствие? Тогава що се опитваш да определяш на другите как трябва да се кефят на игрите бе мисирино? И то при положение, че статистиките ти определено са по-зле? :busted2:


Момчиле, батко, ако на това викаш кеф,,,, Виждам те някак със строга госпдарка :devil
Кои статистики ми били зле? Нямам карта към момента за безумни пари - това ли ми е зле статистически? Я земи се стегни пор фавор... АКО, потарям - АКО това ти е геймплея, то е жива мъка. Визуално красива трагедия. .. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:


Момчиле, батко, ако на това викаш кеф,,,, Виждам те някак със строга госпдарка :devil
Кои статистики ми били зле? Нямам карта към момента за безумни пари - това ли ми е зле статистически? Я земи се стегни пор фавор... АКО, потарям - АКО това ти е геймплея, то е жива мъка. Визуално красива трагедия. .. 

Хуу, ама ти пак се оптиваш да ми казваш на мен какво точно трябва да ме кефи. И отново да ти повторя - аргумента за геймплея ти издиша като съдрана гума на архивен пернишки гоУф двойка. При положение, че си почнал да играеш преди месец, имаш по-малък процент хедшотове от мен, който уж се тормози мазохистично с контролера. Да не говорим, че по другите показатели направо те издухвам на порядъци (никакви стелт килс, резане на гадове с мачете и прочие, да не говорим за учудващо ниския ти брой завзети бази).

И още нещо за всички "мастър рейс" пишкомерци. Когато аз съм започнал да играя игри на компютър с клавиатура в далечната 1982-ра (да, тогава компутурите бяха само с клавиатури, а мишката беше позната единствено като досаден гризач), повечето от вас още не са били родени, а останалите са ходели прави под масата. От тогава сигурно съм навъртял толкова часове игра на клавиатура и мишка, колкото вие не сте събрали съзнателен живот под слънцето. Та толкова за нескопосаните опити да ми обяснявате кое точно трябва да ме кефи и кое не. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Godfather said:

Хуу, ама ти пак се оптиваш да ми казваш на мен какво точно трябва да ме кефи. И отново да ти повторя - аргумента за геймплея ти издиша като съдрана гума на архивен пернишки гоУф двойка. При положение, че си почнал да играеш преди месец, имаш по-малък процент хедшотове от мен, който уж се тормози мазохистично с контролера. Да не говорим, че по другите показатели направо те издухвам на порядъци (никакви стелт килс, резане на гадове с мачете и прочие, да не говорим за учудващо ниския ти брой завзети бази).

И още нещо за всички "мастър рейс" пишкомерци. Когато аз съм започнал да играя игри на компютър с клавиатура в далечната 1982-ра (да, тогава компутурите бяха само с клавиатури, а мишката беше позната единствено като досаден гризач), повечето от вас още не са били родени, а останалите са ходели прави под масата. От тогава сигурно съм навъртял толкова часове игра на клавиатура и мишка, колкото вие не сте събрали съзнателен живот под слънцето. Та толкова за нескопосаните опити да ми обяснявате кое точно трябва да ме кефи и кое не. :lol::rofl:


Мисирщини на корем пак... Между другото ако не знаеш оня виц за пича, дето си млател мъдете с две тухли да ти го кажа? Играл съм съвсем съвсем малко и наистина се забавлявам. А това, което публикува е отвсякъде погледнато пълна инвалидност. Щом те влече - кой съм аз, че да те спирам. Но всички тук изразяват същото мнение. Аз ако не си го разбрал толкова години съм привърженик на снайпера. Не се занимавам с мачетета и тъпотии. И не робувам на статистики. Естествено моето вродено OCD ме кара да се вра навсякъде и да направя всичко, но все по-малко време имам за това. И докато в 4 преизпълних плана от-до, 5 още не съм го доиграл, а 6 току що го почнах... 
 

5 hours ago, Antares said:

Пичове, май само в тая тема не сме се хващали за гушите :lol:


Е ти съмняяш ли са уа! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2021 at 9:29 AM, kotora said:

е 100 процента има :D 

Которе, Aim Assist е опция, която е включена по подразбиране във Far Cry 6 и работи за всякаква периферия.

Link to comment
Share on other sites

Силно се съмнявам да работи за всякаква перферия. Явно е за мисири с контролери. Изключих го това лайно - никаква промяна в геймплея за мен. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@RaptoR, Мисирино, изигра ли шестицата бе? Аз я бях зарязал доста време, след като заради 4К текстурите ми мрънкаше (че и даже спираше на моменти) заради липсата на достатъчно VRAM на старата карта 3080. Този уикенд реших да я довърша и минах през основните мисии, но едно нещо ме подразни. Значи като приключиш с диктаторчето, след това връща една камара бази и пропускателни пунктове обратно в ръцете на остатъците от армията и трябва отново да се превземат, което е адски досадно, щото е нищо ново - повтаряш пак същите неща и уж трябва да стават по-трудни (с участието на някакви спецчасти), те на практика са по-лесни, което още повече увеличава досадата.

Link to comment
Share on other sites

Нищо не съм довършил, вярвай ми... никакво време нямам за игране като едно време, а вече и не мога да издържам да стоя по цели нощи.... Ти остави ами и Сетлърс излезна, смятай щом още не съм си го взел... В момента имам тон неща на главата и направо изпушвам. Игрите ще чакат... 

Link to comment
Share on other sites

Ами делегирай малко задължения и работа на други. Ето например намери си хора за сайта, вместо ти да се мъчиш и ще си освободиш едно време за други неща. То времето в деня е 24 часа, каквото и да правиш

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
9 minutes ago, Antares said:

При нас бедняците е петнайсе евра. Ама и СОТ БИОС-а е прав...


Не знам поради каква причина канадските измекяри са вечно с някакви изгодни цени... Може би щото ги чукат в ушите с данъците, но дори и така да е - не е справедливо!!! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ако играта беше на нивото на 3-ката - може да им се размине такава измекярщина. Ама те решиха, че само с името могат да ловят шарани и не е нужно нищо друго да правят...

Link to comment
Share on other sites

Всичко от четворката насам е помия, но явно все още си има фенове, които ги купуват, иначе да са спрели отдавна. Последната добра беше тройката, а двойката (поне за мен) си остава най-добрата.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Sothbiss said:

Всичко от четворката насам е помия, но явно все още си има фенове, които ги купуват, иначе да са спрели отдавна. Последната добра беше тройката, а двойката (поне за мен) си остава най-добрата.

А, що, 5-цата я взех за 15-20 лева -  за тия пари беше ОК. Шестицата доколкото гледам ревюта е далеч по-зле, та може и на намаление да не я взема... Реално лежат на стари ларви, останалите ААА компании бълват подобни говна и явно им излиза сметката да имат едно ято платени "reviewer"-и, които да убеждават балъците колко велики са говната, които са изакали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...