Jump to content
BulForum.com

FAR CRY Franchise


RaptoR

Recommended Posts

5 hours ago, w00x said:

Те много хора играят на PC с контролер, защото за някои игри е по-удобно. Работата е, че той играе с контролер на PC на FPS. :D  Което си е мазохизъм.

Точно. Разбирам да беше някакъв рейсинг, ФИФА, даже и 3rd person игра, но FPS - fuck no! :D

 

1 hour ago, RaptoR said:

Момент! Има още нещо! Нищо чудно да го играе на телевизора! :laughing1:

Ааа, недей така. Понякога на TV-то си е изживяване. Имам едно приятелче - голям фен на биткаджийски игри. Специално съм му връзвал PC-то към тАлАвизора, за да се кефи на макс, докато разцъква Mortal Kombat. Споменатите жанрове игри от горе също много добре изглеждат на TV и ако трябва да съм честен предпочитам по този начин да ги разцъквам.

Друг случай - хващам компа към тв-то, за да може хората да виждат това, което се вижда на VR очилата. Така че си има и плюсове.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Преди малко се разпилях от кеф!!! С катюите на гърба направих три хеликоптера на салата... Отделно в какво меле се забърках и ги попилях. 

Между другото играта определено е пипана, както и логично се предполагаше. Вчера си свали няколко гигабайта матрЯл. В момента AI изглежда доста по-добре, движат се логично, шарят да не може да се прицелиш, покриват се... Нищо общо с тия полузомбита в началото... 
 

21 minutes ago, Sothbiss said:

Точно. Разбирам да беше някакъв рейсинг, ФИФА, даже и 3rd person игра, но FPS - fuck no! :D

 

Ааа, недей така. Понякога на TV-то си е изживяване. Имам едно приятелче - голям фен на биткаджийски игри. Специално съм му връзвал PC-то към тАлАвизора, за да се кефи на макс, докато разцъква Mortal Kombat. Споменатите жанрове игри от горе също много добре изглеждат на TV и ако трябва да съм честен предпочитам по този начин да ги разцъквам.

Друг случай - хващам компа към тв-то, за да може хората да виждат това, което се вижда на VR очилата. Така че си има и плюсове.


Абе кво стана с VR-a? :evil

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

Поне не играем на шутъри с мотика :]]

Уау, това верно е едно изключително житейско постижение, достойно за благородна завист и увековечаване със специална ода, предаваща се от уста на уста сред сектантската общност на мишконатискачите. :lol::rofl:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antares said:

Кръстника обаче става най-голямата Керън, като го бъзне човек :lol:


Не стига че настъпил мотиката, геймплеят му кат на куцо магаре и пак мисирства :laughing1:
 

3 hours ago, mIRCata said:

Спри се, че ще викне управителя.


:laughing1::laughing1::laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Това което казах важи за Warzone и за Apex Legends. Както казах има aim assist, който в close combat е по-добре от мишка и клавиатура. Плюс че има едни педали за краката, които могат да се настроят да добавят още aim assist. Представете си откат на калашник в Играта, е с тия педали се компенсира отката. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Проблемът не е в тях в случая, а в разработчиците. В по-нормалните игри и турнири, дори да играеш с контролер, Aim Assist трябва да е изключен, пък ти ако искаш и с волан си играй. :D 

Това е просто смешно, но изобщо не съм изненадан...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kotora said:

Това което казах важи за Warzone и за Apex Legends. Както казах има aim assist, който в close combat е по-добре от мишка и клавиатура. Плюс че има едни педали за краката, които могат да се настроят да добавят още aim assist. Представете си откат на калашник в Играта, е с тия педали се компенсира отката. 


Ъммм - тотално неизвестни мен заглавия... Вероятно конзолни шитни. Дори не искам да се замислям що за тъпотия, нямаща нищо общо с действителността са подобни дебилни малоумия.... 

Link to comment
Share on other sites

Специално за ВСЕЛЕНСКИ мисири и прочее 

sfgsdfgsfdgsdf.jpg

И това е с тия настройки, демек КЪСА! 

vbdhdfhdfh.jpg

И към това да се добавят 3-4 бири, преди в късна доба на си сипна Белая берьозка. 

Ще взема аз в удобен момент да направя едно клипче... 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:

Специално за ВСЕЛЕНСКИ мисири и прочее

Буахахахахахахахахахаха, все едно съм попаднал в някакъв Дискорд канал на пъпчиви малолетни, мерещи си пишоците във Фортнайт. Е нема таква мисирщина!    :bowdown::lol::rofl:

 

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, не знам дали си забелязал, ама си в гейминг секцията на форум. Не знам какво очакваш, да си говорим за голф и фондовате борса ли? :lol:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Antares said:

Кръстник, не знам дали си забелязал, ама си в гейминг секцията на форум. Не знам какво очакваш, да си говорим за голф и фондовате борса ли? :lol:

Тук направо утрепа коня с "логика"! Меренето на пишоци в стил аз съм най-гоУемия пъпчив разбирач как се връзва с нормалната гейминг дискусия? Обясни ми, моля те, първо как това е квинтесенцията на гейминга, и след това можеш да се опиташ да ми обясниш, как тогава моите показатели са многократно по-добри от тези на пъчещия си мисир по-горе. При положение, че той има поне месец преднина, а аз играя със "скопен" хардуер? :lol: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нормална гейминг дискусия - качваш клип, в който не можеш да уцелиш планината, в която си на път да се блъснеш, като междувременно се оказва, че играеш FPS с контролер, при това на PC. Пробвай същото в някоя гейминг подсекция на reddit примерно, и ще видиш, че тук сме като клуб на британски благородници, сравени с тях.
И най-смешното от всичко това е, че след като вече си се изложил като кифладжия, продължаваш гневно да подскачаш като оскубана фитка.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Буахахахахахахахахахаха, все едно съм попаднал в някакъв Дискорд канал на пъпчиви малолетни, мерещи си пишоците във Фортнайт. Е нема таква мисирщина!    :bowdown::lol::rofl:


Обикновено ме забавляваш и разсмиваш, но вече почваш да ме разочароваш с мисирщината си. Просто потресаваща мисирщина, не напразно си вселенски мисирИН. По-горе ти начуквам мисирското канче не за да си мерим нещо, а за да ти покажа лекинко така, че ако тва в клипчето ти е обичайния начин на игра си толко зле, че нЕма накъде. Потресающо зле. Тва че си дал 25000 долАра за техника - направо язък. Между другото аз не се опитвам да те подлизгам на тема, че си мериш чурката сам със себе си по повод това, нали? Че май сам си говориш в темата за мерене на бенчмаркове например...
И ако си говорим за "канали" - едва ли има някой да гледа повече пъпчиви дъмбели в тубата от тебе. Може би Ангел, но нье е сигурно... Аз лично - нито един не поглеждам. 
И под секрет - това горе дето го гледаш е БЕЗ да се напъвам - точно и само за удоволствие, ей така с питието. И нямам никакви претенции за някакво велико постижение - на ТОВА му викам забавление. Влезна ли в мулти именно пъпчивите хлапаци ще ме разпилеят вероятно. ХА сега си представи тебе какво ще те направят - ти на старт екран ще умираш.
 

1 hour ago, Antares said:

Кръстник, не знам дали си забелязал, ама си в гейминг секцията на форум. Не знам какво очакваш, да си говорим за голф и фондовате борса ли? :lol:


Продължава смело да настъпва мотиката, тя го бие у челото мощно, ама явно му харесва или нещо такова... 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, RaptoR said:


Ъммм - тотално неизвестни мен заглавия... Вероятно конзолни шитни. Дори не искам да се замислям що за тъпотия, нямаща нищо общо с действителността са подобни дебилни малоумия.... 

Ъмм, може да са неизвестни за теб и малоумщина ама се играят много, а и правят безумни пари. 196 % Revenue ич не е за пренебрегване. Защо всичко го категоризираш като конзолна шитня ? Доколкото знам Call Of Duty първо беше за PC, това, че я има и за конзоли, прави ли я конзолна шитня ? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kotora said:

Ъмм, може да са неизвестни за теб и малоумщина ама се играят много, а и правят безумни пари. 196 % Revenue ич не е за пренебрегване. Защо всичко го категоризираш като конзолна шитня ? Доколкото знам Call Of Duty първо беше за PC, това, че я има и за конзоли, прави ли я конзолна шитня ? 


Ами щото съм стар вече бе, мили мой... И щото конзолните шитни за мързеливи пъпчоци са навсякъде, карат ме да настръхвам от отвращение... Ако пък съдиш за игра по 196% направо те съжалявам - веднага погледни икономическите показатели на FARMVILLE и почвай да ревеш.... 

Link to comment
Share on other sites

On 12/1/2021 at 6:45 PM, RaptoR said:

Абе кво стана с VR-a? :evil

Жив и здрав е. Казал съм ти - ако искаш да го пробваш - заповядай. Само имай предвид скапаното ми работно време за следващите 2-3 месеца - работя от сряда до неделя от 17:00 следобяд до 1-2 сутринта. Почивам понеделник и вторник. Та, ако си харесаш някой понеделник или вторник, пиши ми на лично, останалото лесно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...