Jump to content
BulForum.com
AssassiN

Китайски смартфони - Lenovo, Xiaomi, Jiayu, Zopo, Huawei, ZTE и др.

Recommended Posts

За 250 доларес взимаш

4GB RAM

64GB RОM

5.5" екран с 2К резолюция 2560 x 1440

10-ядрен 64-битов Helio X25

21+8МП камери, запис на 4К видео

3180 mAh батери

Android 6.0 Marshmallow

подарък очила за виртуална реалност

Марката е Vernee Apollo.

Edited by torbalan

@samkijot, вече почти всички - с леки разлики в цените, в зависимост дали го взимаш от склад в HK, CN или UK.

аз поръчвам предимно от aliexpress ... сега разгледах другите, но като цяло много ограничен избор в EU складовете на дргуите сайтове. телефони почти няма, а ако има някакви, те не саxiaomi-та и meizu-та или някоя от по-разпознаваемите марки.

някой поръчвал ли е от honorbuy.com?

Xiaomi Redmi 3S или Mi 4c? кой от двата е по-удачен избор за възрастен човек(да звъни силно) или няма чак такова голямо значение... Edited by samkijot

Аз си поръчах моя телефон преди почти 2 години от Honorbuy от европейски склад. Дойде за 3 дена с DHL :)

Чефо тоя е по-добре от Oneplus 3t http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note_2-8014.php Ама е и по-голям. 

Edited by kotora

мда, ама с DHL идва за +34$ отгоре ... когато устройството струва 300$, иде-дойде да дадеш толкова за доставка, ама кат' струва 110-120$, тва ти е 1/4 от цената

Само да вметна, че от няколко месеца забелязвам как цените на топ моделите на Xiaomi вече стабилно гонят тия на Самсунг и Епъл...

Само да вметна, че от няколко месеца забелязвам как цените на топ моделите на Xiaomi вече стабилно гонят тия на Самсунг и Епъл...

?

mi5 е 225 долара, 5s е 280. Може ли линк към модели за 1200 лева...

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi5-5_15-inch-3GB-RAM-32GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1038074.html?rmmds=search

http://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-5s-Mi5s-5_15-inch-Fingerprint-3GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-821-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1091260.html?rmmds=search

Моля хора, дето пазаруват от един единствен сайт за рециклирани телефони да не се обаждат. :D ... Ето ти и за 1500....може да си го купиш и рециклиран от твоя сайт, ама сега знам, че ще почнеш да ми се оправдаваш, че ти е много голям.... :lol:

Пфф, този съм го пропуснал. Да, онеправдано скъп е. И наистина е много голям :moon:

Знаех си. :)

Сега...вярно че тоя по мяза на фаблет, но в случая си говорим за цените по принцип...

Няма такова нещо като "много голям" телефон - тва са балъшки приказки на лаЙкове.

А тоя сайт bang good моменталически ми напомня за gang bang. И явно си е good gang bang...

Знаех си. :)

Сега...вярно че тоя по мяза на фаблет, но в случая си говорим за цените по принцип...

Да де, ама тоя дето го показваш изобщо не е в същата категория. Тоя телефон си е доказване на една идея и възможност. Супер чуплив е, а и е в някакви ограничени бройки.

Телефона, които а аналог на Самсунг С7 е Xiaomi Mi5, а неговата цена е само $225.

Не се хващай за сламката - струва ли 1500 лева? Струва - това имах предвид и изобщо не ме касае защо е с такава цена след като не е Sony, HTC, Samsung, а е Xiaomi. Все едно GreatWall да тръгне да се "самодоказва" с модел на цената на Ферари...просто някакси не се връзва. ;)

Не се хващай за сламката - струва ли 1500 лева? Струва - това имах предвид и изобщо не ме касае защо е с такава цена след като не е Sony, HTC, Samsung, а е Xiaomi. Все едно GreatWall да тръгне да се "самодоказва" с модел на цената на Ферари...просто някакси не се връзва. ;)

Добре де. Да приемем, че тоя концептуален модел е топ модел на Xiaomi. Кой е другия или другите?

Ангеле, не ми губи времето, плийз - като изключим един фаблет, дето ползвам основно за мобилен телевизор, все още си карам с глупав телефон. :)

Концептуалните модели обикновено са в силно ограничени бройки, а понякога дори и в само една, а този вече се продава свободно на пазара, вкл. и в България, където даже гони 1600+ лева.

Ангеле, не ми губи времето, плийз - като изключим един фаблет, дето ползвам основно за мобилен телевизор, все още си карам с глупав телефон. :)

Концептуалните модели обикновено са в силно ограничени бройки, а понякога дори и в само една, а този вече се продава свободно на пазара, вкл. и в България, където даже гони 1600+ лева.

Този също е в ограничени бройки.

10 000бр на месец. Значи от Ноември до сега ~ 30 000бр.
На всичкото отгоре се предлага само в Китай.

...вече се продава свободно на пазара, вкл. и в България, където даже гони 1600+ лева.

...и при тия месечни бройки хич не е концепт, а и не възнамеряват да го спират в скоро време.

...и при тия месечни бройки хич не е концепт.

Те може и в Уганда да го продават, но не е официален внос. :) Ходи му оправяй гаранцията на тоя телефон после...

30 000 бройки за мобилен телефон в днешно си е доста концепт мен ако питаш...

30 000 бройки...засега, до месец януари 2017...40 000 до февруари и т.н.. :)

Еми да, но не се и знае кога ще спрат производството изцяло.

С тоя Mi Max може да си чистиш спокойно терасата от сняг :D Ебаси лопатата. Тва няма носене в джоба...

Ама всеки има различен вкус :)