Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Ла-тата се понасят, въпреки, че имах по-големи очаквания. А яковете от след 9к до червенушкото яко смучат.... То и след червения отново са супер гърбави.... Впрочем, този червения съм го виждал с кратък откос да прави на трески До и Б17-летяща крепост. Уж въоръжениато му е като на късните Ла-та (освен 23мм), но вкарва повече демидж и е егати и маневреното нещо.

За коледа съм намислил да си подаря един готин флайстик, та имам чувството, че размазвацията ще е пълна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Партньора ти. Ако ти или той сте близо(до 3км) при всяко убийство другия получава бонус. Когато гътнеш тоя, който е свалил партньора ти, получаваш бонус. А и е по-яко да се лети в двойка, особено с изтребители.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз цял ден вися и трупам лъвуви, па никой не се вясва. Ред. За полк Гайджин искат 2,5к златни пилци, да се задавят дано.

 

П.С. Як-3П си е супер машинка, като пуснеш ъпгрейдите.

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Съ сетиш за 3п-то!

Аз ся се мъча с наследника на магаренцето и се надявам някой ден...., евентуално.... да се кача и аз в 3п, щот го имам рисърчнат, ама са ми мноо шорт кинтите....

Впрочем, ти кога ми го писа онова съобщение в играта, щото въпреки, че непрекъснато гледам дали няма някой онлайн, изобщо не съм те усетил....

Link to comment
Share on other sites

Ми...около 4ч тукашно време...Сега съм вътре. Баси, да изнесеш почти цялата игра с 1 щурмовик - 8 унищожени наземни, 4 самолета, като 2 от самолетите - от бордовия стрелец, с почти никаква поддръжка.... Me gusta.

Link to comment
Share on other sites

То и аз одеве се изнервих нещо от малоумието на "отбора", заебах файтърите и се врязах с избочения Ермолаев (егати и двигателите, дето ги има тази свиня). Три гътнати бази, двама свалени мющерии (явно не се светнаха, че това е върхова модификация и на гърба си мъкна 20мм), отделно петорен, мулти страйк на наземна техника. И накрай се оказах толкова убав, че петима тръгнаха да ме свалят и не успяха, щот се хакнах в един връх :D

Link to comment
Share on other sites

Хех... Днес бе един добър ден за мен.... От пет-шест битки 120к, при това само в една от тях бутнах две бази с бомбър. Всичкото друго от фрагове и бонуси към тях :grin:

Мерак ми е да се окича с "Бластер" :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Едно ше ви кажа!

Най-великите машини (витлови) в тая игра са Магаренцето и Як3 - Р! Тва първото е маневрено като котка и има егати и злобните скорострелни пушкала, пък ако и да е второ ниво, а второто дори и без ъпгрейди, надкатерва (вертикално) май всичко, което съм срещал до момента.... А и трите централно разположени 20мм.... Дет са вика - Размерът винаги има значение! :punk

Бюфайтъри и летящи крепости лии.... Или пък някви измислени, намсиквиси кобри... пфу....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Кобрите са гъз...Бюфайтъра става :D Аз преди само с него гриндех,но са се научили гадовете и ме убиват бърже,щото иначе става страшно :D 

Link to comment
Share on other sites

Свалям 1.45 - Стоманените генерали. Предполагам, ще засегне основно наземната техника, но казаха, че ще има и някакви промени по самолетчаата. Ще поровя по форумите, да видя за ко иде реч.

 

http://devblog.warthunder.ru/2014/12/16/%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-1-45/?hl=ru

Edited by Grimjaur
Link to comment
Share on other sites

Хъм..., а аз упорито търся читава информация за флота и евентуално кога ще могат да се правят смесени битки (наземни, въздушни, морски).

И да го таковам в таковата, седнал съм върху едни 300 и кусур хиляди и постоянно нарастват и никак не ми се инвестира в четвърто ниво, пък имам два рисърчнати вече.... В момента основно играя (в 99% от битките) само с магаренцето от второ ниво и с червената гад - Як-3Р и като гледам на какви трески ги правя тия от четвърто.... Бахти, при подобно малоумно направено теч трии, какъв е смисълът да се харчи за тези недоразумения, освен за да се докопа човек до заветните джетове от пето ниво!?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Мии има няква тъпотия на битките с танкове ама тя е мега тъпа.Примерно 2ма от единия и двама от другия отбор за 1-2 мин отиват в самолети и се пуцат и до там...

Link to comment
Share on other sites

Мдааа...., станаха четиристотин и много и чуденката ми продължава. Да им бера лайките на ония от Гайджин, чета показатели, правя пробни полети и НИЩО, ама нищичко не може да ме накара да сменя дори една машина от сегашната ми селекция!

Ще взема да поразгледам швабите и американците, та белки при тях има някакъв смисъл от тва шибано четвърто поколение :sick:

Link to comment
Share on other sites

Ами те станаха вече половин милион..... Ще се покефя още малко на ония злобарки (Як-3Р и магарето) и направо се наливам при швабите.....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аз твърдо съм решил да развия всичко. След това си правя една звездна селекция... И почвам да развивам останалите.

Link to comment
Share on other sites

Тва твойто е циклаж, Танасе....

За кво да ги развивам онези недомислици, при условие, че дори не ми се и дават пари само да ги имам? Щот все пак за да стигна до джетовете ще трябва да се охарча и за тия боклуци...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...