Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Да де..., ама броня на файтър.... Освен това е брониран само кокпита, а критичните точки като мотор опашка и криле си остават....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Достатъчно е маневрен, не се притеснявай. Не съм сигурен в играта има ли модификацията с турбо, предназначена за височинен изтребител...

Link to comment
Share on other sites

Ся пък нов бъг.... Качих се на Ла-то и първите четири фрага, три в първата и един във втората игра изобщо не ми ги зачете. Даде ми само по някой хит, а със сигурност си бяха мои убийства, понеже в близките 3-4 км нямаше никой друг.

 

П.п. И Танасе, мое ма ханеш заа... шлифера, дет тази тромава каруца била маневрена и бърза (направих тестови полети и с другите Ла-та до трето ниво), единственото и хубаво нещо е, че носи на адски много бой, дори и без ъпгрейдната броня, и с това се изчерпва всичко.

Link to comment
Share on other sites

Ла-5 може само да носи зелева чорба на Фокер-а и то ако може да го настигне ;)

В общи линии, всичко руско над трето ниво е анално спрямо останалите нации. Всъщност, може и леко пресилено да се изказвам, защото още си нямам и на идея машините от пето ниво какво и как могат, но тия от четвърто са меко казано..., смехотворни. Изобщо си нямам и на идея за къв чеп искат по толкова лъвове и рисърч пойнти за тях.

Link to comment
Share on other sites

Ааа... като му сложих инжекциона и нещата си дойдоха на мястото. Тия обаче 2х20мм му идат малко слабички, пък дори и заредени с хай експлозив фрагментейшън, дум-дум и бронебойни. Сега мисля да пробвам с оня, червеният Як... Ще жертвам малко мощност от мотора и броня за сметка на скорострелност и повечко средно калибрени пушкала.... А с четвърти клас не ми се занимава изобщо, щото като ги гледам тия смешни параметри и тия двойни цени на всичко и някак ми се обезсмисля....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ил10 ми е четворка, доволен съм. При мен идеята е да развия всичко, не да мажа. Ако беше за мазалото, Яковете ми стигат.

Link to comment
Share on other sites

Егати.... Не го мислих за възможно, ама одеве излезнах от мисия с.... 75к силвър лайънс :punk   При това не съм взимал некви огромни батъл трофис, а само един пънишър, ласт блоу и три херкулеса, а да... и ънгайдед. Ще рече човек, че в моя тийм съм бил само аз :lol:

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми е чудно до къде са го докарали с морските битки? Напоследък се натъквам на все повече материали за тях и ми е интересно дали да не се пиша за тестер?

В сайта им нещо не мога да намеря официално инфо.

Link to comment
Share on other sites

Виж в раздела за девелопъри, май от там беше. Аз поне от там се писах тестър на танковете...Ма не ме одобриха, да ги еба. 

 

https://www.youtube.com/channel/UCXCDb5IBY85P2_Ft7NvR3dA

 

Препоръчвам ти го тоя тип. Много нещо може да се научи от него. Имах късмета да играя веднъж с него - тоя е виртуоз.

Link to comment
Share on other sites

Добре бе, да му бера лайката! На какъв принцип ги раздава тия батъл трофис? Одеве ме изплющяха с едни 100к добавени към изкараните ми с неистови мъки 27к, а бях на осмо място в отбора! Вярно, батъл активитито ми беше 97%, ама маса пъти съм бил на твърдо 100% и първо място в отбора, а такова награждаване не е било.... най-много да ме почерпят с допълнителни 10к.

 

П.п. И да се изфукам.... Вече си имам оня, червеният Як :punk  Ся трябва само да изстрадам едни 200к да си го купя и още един самосвал лъвове за да му преквалифицирам екипаж emoticon-0141-whew.gif  И как не ми се иска да се занимавам със скапаните каруци от четвърто ниво....., не е истина. Впрочем и аз отдавна се питам що щат тия самолети от след военните години в игра, която касае кампаниите на съюзниците и остта през втората световна!?!

Link to comment
Share on other sites

Прочети идеята на играта. Самолетите не са само от ВСВ. Има и от следващи войни. Изпълнил си някъв таргет за бонуса.

Link to comment
Share on other sites

Добре, де! А тия таргети от къде и как мога да ги разбера?

Освен това си мисля, че самата система за обявяване на първичните и вторичните цели е много недомислена и гърбава. На сингъл или динамик мисиите за да разбереш какви са ти праймъри и секъндари, трябва да отвориш картата, което е меко казано шибано, понеже има задачи, които след поставянето им трябва да си изпълнят буквално за секунди....

Link to comment
Share on other sites

shot%2B2014.12.08%2B14.13.13.jpg

 

Отворен още един 4-ти ранг...Ма мноо скъпи бе, аз едва успявам да закрепя положението и с тия, като ги дигна до експерти...

Link to comment
Share on other sites

Ти остави парите ами като им прочетеш Т-Т данните и ти иде да псуваш..., да псуваш.... Ще рече човек, че руснаците по време на изтеглянето на тежката си промишленост отвъд Урал са правили къде-къде по-добри самолети. А в последствие са започнали да правят егати и кравешките торти....

То, аз за това си и мисля да ги отворя само проформа и директно да се метна на джетовете.

Link to comment
Share on other sites

Чел съм характеристиките...Ама не се ли качиш - не моеш да кажеш...Примерно Ла-9 е с читави показатели, ма мое да е дръвник...Някои от Юнкерсите са пълни лайна, пък и са с лоши показатели...Много си зависи...На всичкото отгоре някои неща в играта не отговарят на истината...

Link to comment
Share on other sites

Определено има недоразумявки!

Няма как самолети от най-тежките за икономиката на СССР години от войната да са в пъти по-добри от тези, които се произвеждат в едно по-добро и спокойно време! Още повече, че самолетите им от началото на войната са били абсолютно морално остарели, а тук виждаме един технологичен скок, след който нещата отново вървят назад. Слаби двигатели, слабо въоръжение, лоша маневреност.... Боли ме фара за подсилената броня и челно стъкло примерно, когато ставаш само за забавление на самолети две поколения преди твоя :sick:

И като го пиша това, то не е само от прочетените данни, ами и от пробните полети с машините с които ми е било позволено. Трагична история! Айде, те щурмовиците са ясни, яко въоръжение и относително здрави с кофти маневреност и че без ескорт са си живи патици за отстрел. Ти пробвай пробни полети с файтърите и ще разбереш за какво ти говоря.

Link to comment
Share on other sites

Че аз сега развивам Лавочкин и нямам дертове. Повече проблеми имам с Як-3П, отколкото с Ла.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...