Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Скапват динамиката, мамка му.... Инак е много забавно да бутнеш някого с ракета (щото аз за наземни, така или иначе не ги използвам) :)

Link to comment
Share on other sites

Това не винаги помага ;) ама най-много ми харесва като някой ми се изправи срещу beaufighter-a дето е с 4 20мм с 2000 патрона и още 4 7мм с 4000 патрона.Няма такъв кеф :D 

Link to comment
Share on other sites

Ъъъ.... Аз със мигчето пък редовно си бутах и До-та и бюфайтъри.... Верно с пет картечници ми беше, ама трите бяха 7.62 и само двете 12мм.

Сега съм се прицелил в La-5Fn, тва говедо какъв двигател има, не е истина... То заради стремежът ми към него се натъкнах и на магаренцето :)) Всъщност, вчера с магаренцето и разбрах какъв е този ачивмънт - Херкулес... три пъти го взех :lol: И никак не беше трудно.... Един откос и готово...

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Аре бе хора.... Къде се губите!?! И давайте да правим един български отбор, щот ми писна от сополиви и пъпчиви тинейджъри, които като чуят тактика и стратегия и започват да ровят из тълковния речник :sick:  Бахти... Не е истина руснаците колко отбори са си създали със задължителното условие членовете да не са петнаесе годишни мръшляци..., или поне да не се държат като такива...

Начи, ако не ми беше толкова ръждясал руският, вече да съм се аднал към някой от тях.

 

П.п. Танасе, за какъв чиит става въпрос и как го усетиха и неговите?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

One shot kill. Свали ми бронирания Лавочкин с пикливи 7,62, с експлозия. За полк/отбор искат 500 орлета, поне преди искаха, от Гайджин. Аз мисля да сменя сървъра, днес имам само една победа от 15 игри. Не се трае вече. Чупих се да псувам.

Link to comment
Share on other sites

Абе, не ставало с псуване.... 10 маймуняка се гонят зад един, аз пищя, че ни вземат базата, никой не го ебе...

Link to comment
Share on other sites

Объркла си мисията начи...На аркадното винаги е било така.На другите пък шанса да направиш нещо е по-малък.Преди там се правеха по 15к с влизането ;) 

Link to comment
Share on other sites

Абе, не ставало с псуване.... 10 маймуняка се гонят зад един, аз пищя, че ни вземат базата, никой не го ебе...

Те за тва и аз най-вече псувам. Повече дори и от това, че много рядко някой ебава да пази бомбърите или пък да се качи да пази от противниковите. А най-обичам, когато си заобградя някого да го разкоствам и на задника ми да виснат още десетина хлапета да крадат фраг.... Тъпанари с тъпанари.... Резултатът от подобно малоумие обикновено е един свален противник и още поне двама или трима от нашите, но от френдли файър. Като твърде често първата наша жертва в такава ситуация съм аз, като или сволочите ми натъпчат гъзъ с шрапнели или някой келеш в лакомията си се вреже в мен....

Link to comment
Share on other sites

Е тия са много зле...Вчера така аз си стрелям един,който беше от моя squad ии вече съм му на гъза,и оня боклука ми го крадна.Идеше ми да се врежа в него...

Link to comment
Share on other sites

Даа, бе.... Искам да го видя това как го правиш, докато ония ти висят на задника като репеи :))

И е крайно време вече тия от Гайджин да направят нещо по въпроса с хаковете, щото скоро ще духат супата от къмто потребители! Гомнарчетата тотално се осраха с употребата на Уан шот кил и невидимост :sad2:

Link to comment
Share on other sites

А аз да му бера лайката, се чудя сега като се кача на Ла-то, дали да му монтирам бронята или само да я рисърчна без монтаж.... Идеята ми е, дали няма да бъде още по-бърз с тунингован мотор и горивна система, но без броня? Все пак е достатъчно здрав, маневрен и добре въоръжен и ако може още повече кончета да са впрегнати във виражите  и изкачването, вместо да мъкнат допълнителната броня, ще е чудничко....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...