Jump to content
BulForum.com

War Thunder


kotora

Recommended Posts

Не си прав. Сега с Ил-10 + Пе2 някак си ми е бая яко. А още не съм ги развил. Явно написаните неща не отговарят. Още не съм цъкнал изтребителите, ма от щурмоваците съм доволен. Вчера само с тях 2-та си изкарах цялата игра, с едно кацане за поправка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Почнах малко жълтурите...Бях забравил колко е гадно да си на скапан двуплощник с мизерно въоръжение...

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така! Колкото ти и по-висок класът на самолета, толкова повече точки и кинти ти дава съответният демидж или фраг.

В момента единственият ми самолет от четвърто ниво с един кил ми носи пари и Е.П. равни (дали не са и повече) на тези от две убийства направени с магарето (което е от второ ниво). Просто при кукурузниците и изобщо при фъркалките от първо ниво всичко е безкрайно по-евтинко. Като се замисля За парите, дето дадох само за нови оръдия на Як-3р (10к с.л.), спокойно се пазаруват два биплана :)

 

П.п. Вчера установих и, че на някои от яковете от четвърто ниво може да им се сменя главният калибър чрез рисърч. На практика след него се получава една многократно подобрена версия на Як-9т (знаменита машина впрочем) Таа..., ще взема да си променя мнението и да си съставя една стратегия за развитие.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Не знам, ама след пачването има едно голямо малоумие в играта! Изтървах маса килове, докато се усетя, че не е достатъчно да откъснеш трътката на бомбъра, ами трябва и да го дораздробиш докато пада.... А аз се чудех, що като съм разкостил 5-6-7 от тях, на края на мисията ми зачита само 2-3 фрага. Хуу, че файтърите се саморазпадат като ги изцентриш кат хората emoticon-0141-whew.gif

Link to comment
Share on other sites

Е да де, ама къде на майчината си ***** ще фъркат без трътка!? Освен това е леко гърбаво да си фърлил боекомплекти да го пуцаш, да си отнесъл демидж (евентуално) и на края някой сопол да го плесне веднъж докато пада неуправляемо и да ти вземе фрага. Дано я разкарат тази простотия!

Link to comment
Share on other sites

Ми тая простотия я имаше отначало при симулатора и реалистичния, що решиха да я вкарат в аркадата -  нинам... Аз затова гледам да си праскам до дъно.

Link to comment
Share on other sites

Егати... Ей ся с потрес установих, че Як-3р (лвл. 3) на фраг ми вади по 1250 сл, докато  Л-185 (лвл4) прави само по 1010! За сметка на това, всичко му е егати и скъпотията, майна. Ай някой да ми я проясни тази логика!

Link to comment
Share on other sites

Да те накарат да си плащаш за готяни самолети....Да те накарат да си плащаш изобщо. Аз ся гътнах 3-ма с премиумни...И ме налазиха веднага 5-ма...Баси келешите. Кат не моат да играт, компенсират с кинти...

Link to comment
Share on other sites

Я тука про-тата да кажат какво да правя с Як-1 , че да късам глави с него. Вдигам 20мм пушки , с тях ще свалям ли по-бързо гадовете, че имам сума хитове на сесия, пък не умиргат нещо :) Ама бързичко, че вечерната сесия наближава :)

Link to comment
Share on other sites

Веско, вдигай големия калибър, зареждай стелт амуниции и най-важното - Когато правиш прехват, пускай снайпер вю-то (по дефолт - z). Стреляй на кратки откоси от всички калибри - не повече от три-четири изстрела. Стреми се да скъсиш дистанцията до педесетина метра и се прицелвай във възлите на самолета (двигатели криле, опашка). Обаче от единичката не очаквай чудеса... Изродските якове идват от девятките. А най-проклетите твари са от серията - Р (3Р, 9Р) Впрочем, ако наистина искаш да се изпразниш от кеф, грабвай магарето I-16 (от второ ниво) Свръх маневрено и с две 12мм плюс две 20мм ;)

 

П.п. Не по малко важно е и с каквато и да си машина, вдигай двигателите, турбото, инжекционите и високо октановото гориво. Допълнителната скорост и маневреност е от критична важност, когато 2,3,4 или повече мераклии решат да те свалят и ти се закачат за трътката.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Галин се е объркал с реалистичния бой явно - там има опция за стрелба само с кратечници или оръдия. При аркадата го няма това.

Link to comment
Share on other sites

Мойто име ти е ясно :) Каквото тука, такова и там. Как така да стрелям от всички калибри, аз пуцам само с лявото бутон на плъшока ?

 

Стреляш и с двата бутона едновремено ве, майна!

А Танас мое ми пиде яшката, щото малките калибри са на ляв, а големите на десен бутон (това по дефулт) Има чалъм обаче да се закачи и всичкото на едно копче.... Обаче какво правим, когато освен малкия калибър с N на брой боеприпаса, имаш и да речем едно 45мм със само 39 снаряда?

Та така... Вероятно до сега си ги чесал само с малките пуцала и за тва не са ти падали както си требе....

Галин се е объркал с реалистичния бой явно - там има опция за стрелба само с кратечници или оръдия. При аркадата го няма това.

:Facepalm:

 

П.п. :FU:

Link to comment
Share on other sites

Определено е било само с малките, дам. Щото десния бутон ми е като зуум някакъв и затова стрелях само с левия. Явно трябва да прегледам контролите пак, че нещо не е както трябва. Не съм ги пипал изобщо, ама ще проверя за всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

Е баш зуумът ти е снайперското вю де!

И задължително си оправи контролите... Виж там да си стегнеш и питч ъп и даун, както и завиването с вертикален стабилизатор... (q и e дефолтно) Много пъти са ми спасявали заднига, кога яйцето вземе да излиза.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Галине, гол смок проктоскопия да ти праи, на реалния на мен на флайстика са ми отделно, на аркадата са ми на ляв бутон, зума ми е на десен - кой ша губи време да цъка клавиатурата за зум.

Link to comment
Share on other sites

Аве, Шаран.... Тук говорим за битка с мишок, бе emoticon-0181-fubar.gif
 А шибаните ролове и прочее маневри къде са ти, ъм!?! Само не ми казвай, че управляваш само с мишка/флайстик! А z (зуум) ти се намира точно под рол лефт, черясло с черясло....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ми кви простотии ми пишеш тогава, бе!?

Кой щял бил да цъка по клавиатурата.....

Link to comment
Share on other sites

Не бе, качур. Просто е необосновано да са ти на два различни копчалъка оръдията и картечниците на аркадата.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно обосновано е, стига да не искаш да правиш ламерски изпълнения!

Пак да попитам.... Какво правим да речем, когато си с някой едрокалибрен Як? Ъм!?!  Не стига, че големият калибър при дълъг откос плющи след вторият изстрел на където му падне, но не и право напред, ами си и изпукваш тридесетте - четиридисетте снаряда и се фащаш за палците следващата половин минута за презареждане и си пуцаш само с малкия калибър, дет нищо особено не прави....  Всъщност той си върши хубава работа за подработването на целта, но добре пласираният едър решава нещата с едно или две попадения.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...