Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Ще ти върви идеално, на ultra quality на 1024x768. Просто......без грешка си, няма да се притесняваш, сваляй, инсталирай и се играй!!! :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Аз ще седна......ма ще я врътна :P

 

Добре,на мен ми отне 2 дена постоянна игра на най-ниската степен (не помня какви бяха),просто защто исках да извадя статията по-бързо,но за най-висока трудност...нямам идея.Щом си ентусиаст,давай,пък после сподели усещането.Мен лично вече ме е страх да пусна играта,защото съм някакъв супер наплашен и си давам малко почивка.

Link to comment
Share on other sites

има време, преди това трябва да направа някои ъпгрейди на Pc-to, от рода на Ram, CPU и тем подобни, трябва да направа и преинсталация на Win-a....така че......има още време. :)

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах ДООМ 3 на втората ми система (11х166, 256МБ РАМ ДДР 333, ВИДЕО карта GeForce2 MX 400 32МБ, 40ГБ ХДД) - та сега тествам на категория 3.1024х768 - hight 1-5 yes 6-off, доста добре се представя 4FPS на тимедемо демо1. На 320х240 ще се играе доста добре  :rolleyes:

 

кви са тия категорий? аз колкото пъти го пусна тва timedemo 1 се едно и също ми тръгва.

 

Аз като казвам, че PC Mania са олигофрени и аудиторията им е само 10-12-13 годишни, нокой не ми вярва...

 

аз си купувам PC Maniа. тва прави ли ме 13 годишен? след като вече няма Master Games какво предлагаш да си купувам? пък и тва за игралните часове явно съм го изпуснал.

Link to comment
Share on other sites

Ами woox, явно акъла ти е още на 13 годишен... плс не се обиждай.

Ти явно не си чувал за другите списания, щом ме питаш, какво да си купуваш, след като MG фалираха. Аз бих те посъвртвал да си взимаш GW, 100 пъти по-добро е от всичко. Можеш и PC Club да си купуваш, даже и те са по-добри от PCM...

Link to comment
Share on other sites

Ами woox, явно акъла ти е още на 13 годишен... плс не се обиждай.

Ти явно не си чувал за другите списания, щом ме питаш, какво да си купуваш, след като MG фалираха. Аз бих те посъвртвал да си взимаш GW, 100 пъти по-добро е от всичко. Можеш и PC Club да си купуваш, даже и те са по-добри от PCM...

Аз карам на GW и четох в един от последните броеве как някой списания пишели статий по демота. И се загледах в статията за уефа евро 2004 в PC Club и ми да, ако някой и обърне внимание веднага ще разбере, че са я писали по демо. Просто без коментар.

А за PCM и тях съм си ги купувал. И техните статий не са за 12-13 годишни а са писани от12-13 годишни. Има особено една Лили ми нейните статий са толкова зле, че няма да я вземат даже и Марица да им пише в рубреката за компютри във вторник.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще каже ли на FX 5200 нали може да сложа 44.03 или 45.23 drivers и ще вървят ли нормално. Щото с GF2 бях най-доволен точно от тези drivers

Link to comment
Share on other sites

Някой ще каже ли на FX 5200 нали може да сложа 44.03 или 45.23 drivers и ще вървят ли нормално. Щото с GF2 бях най-доволен точно от тези drivers

нали XeForce 3 ти каза кви драивърчета да си сложиш бре човек ?! ;)

Link to comment
Share on other sites

koito kara s GF2 prepory4vam po stari driveri primerno 44.xx ne6to takova po-dobre 6te ba4ka Doom3 az slojih nai-novite ama sym prinuden kato sloja stari i mi vadi nqkyv bql ekran i se sbygqsva si4ko se razmazva.

offtopic: tova i na PoP Sands of time mi go prai6e kato e pusna s 3D analyzer maham tam nqkvi ekstri i se podkarva6e samo do film4eto i v menuto zacepva :)

 

P.S az bqh s 52.16 s tqh mi go prai6e s po stari ne sym probval 6te probvam da vida no opredeleno 6te ba4ka po-hubavo Runner e prav za kadrite namalq kadrite. A da i o6te ne6to 6te pusna timedemo da vida na na moita ma6ina i videokarta kvi ftp-ta 6te vadi. Over

Link to comment
Share on other sites

Според мен за FX са по-добре по-новите драйвери.

Гледайте сега. Сложих 44.03 и на 3д марк 2001 изкарах 7202 точки. Със 61.77 изкарвам 6500, съсм 56.72 изкарвам 6800. На 3Д марк 2003 няма особена разлика изкарвам 1440 с 56.72 с 44.03 1430, със 61.77 най-малко 1405. НФС Underground със 44.03 ми върви перфектно, а със по новите за части от секундата някой път лагва леко. Иначе наистина Дуум 3 върви най-добре с 61.77

 

Питах просто за информация и естествено не можах да се сдържа да не изпробвам няколко драйвъра

Link to comment
Share on other sites

Ами така е най-добре и аз пробвам всичко, по-добре е от колкото да получаваш инфотмацията от втора ръка :) . Обаче при мен с новите драйвери не само марковете, ами и дуума ми вървеше по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Кажете нещо и за ti 4200 де, по-нови или по-стари драйвери ми трябват. Аз имам още мъничко работа по пс-то и слагам драйверите, дано до тогава ми кажете :)

Link to comment
Share on other sites

Според Botev1912, 45.23 са по-добри.

Според мен, 44.03 са по-добри. Тествал съм ги с 3ДМарк2001/2003 и Doom3. Най-добре е да си ги намериш и двата и да тестваш за себе си. Аз също съм с Ти4200.

Link to comment
Share on other sites

doom%20jpg.JPG

 

e do tuk stignah az to4no sled nqkvi takiva kato komari me napadnaha na edno mqsto i edin ima6e na tavana s nqkvi 4erva ot korema mu bqha izleznali i se izvika i teq doidoha :) a btw toq leitenant kelly li e deto s edin pi4 s o4ilca to tova e predi alpha labs gi gleda6 kak govorat ot edno kato most i ima stykla i ne6to govorat 4e nqma da stane vryzkata ot tam i se mahat. Tuk fakti4eski lo6iq e oniq doktora kioraviq s ednoto o4o deto e a tiq sa dobri kato gledam toq deto mi zapovqdva postoqnno po radiostanciqta e sy6tiq deto go davat s oniq debeli pi4 s o4ilcata tymnite ili ? ne mojah da go 4atna tova ne6to.

 

A btw nali ikonata na doom e nqkyv znak takyv we kvo zna4i toq znak 6toto kato trq6e da namera edno PDA na edin doktro go vidqh na zemqta v edna staq to4n staqta deto XeForce e shotnal tam nqkva sluzesta i kyrvqsala cqlata kasapnica :)

offtopic: tova mi napomnq za diablo 1 - Hellfire ediniq izrud pyrviq car be6e nqkyv butcher v edna takava staq cqlata be6e v kryv i mesa trupove ama nqma6e mqsto :devil

 

ta za toq znak ako nqkoi znae pls da obqsni a i btw nqkyv se mi se smei zlove6to i osvetlenieto se izkliu4va i se rajdat oniq s ognenata ryka :ghost i to mai ima6e sy6tiq znak pod nego predi da se poqvi ot svetkavicata oranjevata.

Link to comment
Share on other sites

Според Botev1912, 45.23 са по-добри.

Според мен, 44.03 са по-добри. Тествал съм ги с 3ДМарк2001/2003 и Doom3. Най-добре е да си ги намериш и двата и да тестваш за себе си. Аз също съм с Ти4200.

Не вече си промених мнението. И за мен вече 44.03 са по-добри. Само за ТВ аута май няма опцията за full screen да е на secondary display.

 

Edit: Намерих го и тва :)

Link to comment
Share on other sites

Kato gledam kolko hora se oplakvat 4e igrata e tejka, vzeh da se 4udq dali vaobshte da q svalqm. Mashinata mi e

XP2200 +

512 DDR

FX5900XT

 

Ako ste varvi s 15 fps po-dobre vaobshte da ne se zanimavam.

Vie kak mislite 4e ste varvi na tazi konfiguraciq ?

Link to comment
Share on other sites

момчета защо не играете в еврокомсия сървър бре .. !? :) айде да се съберем тази вечер да цъкнем малко !? навити ?!

Edit : ~9,9:15 часа тази вечер 5 август 2004 годинка ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...