Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Днеска си взех нова видео карта GeForce Ti 4200, да ви кажа неп равете такава грешка в ДХ9 приложения картата е по слаба от FX5200, днеска разбрах каква е разликата междо ДХ9 и ДХ8, хората със Ти 4200 и по стари карти който нямат ДХ9, не виждат графиката на ДООМ 3 :P Разликата е огромна. Скоро ще се купува нова видео карта :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Днеска си взех нова видео карта GeForce Ti 4200, да ви кажа неп равете такава грешка в ДХ9 приложения картата е по слаба от FX5200, днеска разбрах каква е разликата междо ДХ9 и ДХ8, хората със Ти 4200 и по стари карти който нямат ДХ9, не виждат графиката на ДООМ 3  :P  Разликата е огромна. Скоро ще се купува нова видео карта  :D

еми казаха ти хората ,че Dx8 подръжка е различно от тази на Dx9 ,ама ти не .. искам Ti 4200 ;) (без лоши чуства :punk )

Link to comment
Share on other sites

Днеска си взех нова видео карта GeForce Ti 4200, да ви кажа неп равете такава грешка в ДХ9 приложения картата е по слаба от FX5200, днеска разбрах каква е разликата междо ДХ9 и ДХ8, хората със Ти 4200 и по стари карти който нямат ДХ9, не виждат графиката на ДООМ 3  :P  Разликата е огромна. Скоро ще се купува нова видео карта  :D

 

Аз пък вчера си взех ФХ5900ХТ и разликата е още по-огромна :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Ti 4200 и ми е пределно ясно,че картата е слаба в DX9,но се държи доста добре в Doom III.А ако и сложиш най-добрите игрови драйвети 44.09 картата се държи още по-добре (най-добрите за тест са 40.72).Пробвах и с по-нови,но още преди да пусна играта ми стана ясно,че резултатите ще са слаби и познах - близо 2 пъти е по-бавна,а на Mark 2001 вади 3000 точки по-малко.Пък и не виждам що си направил тая тъпа покупка,DX8 карта когато DX9 вече се е наложил.Ti 4200 става за офис работа и за малко по-стари игри...

 

 

DOOM 3 Cooperative - за всички, които искат да играят DOOM 3 кооперативно в мултиплейър !!!НЕ РАБОТИ!!!

 

Цитат от 3D Zone.

Link to comment
Share on other sites

Oh shit! :blink: Naistina li e samo za Win2000 i XP? Mnogo gadno ... :( Az sym s 98.

и на 2003 тръгва има в hardwarebg.com някакъв туториал ;) ,но ти препоръчвам да си сложиш Хp иначе порови се из нет-а може да има патч за 98

Link to comment
Share on other sites

Oh shit! :blink: Naistina li e samo za Win2000 i XP? Mnogo gadno ... :( Az sym s 98.

 

 

Moda se kazva AnyOS i v readme-to pi6e , 4e tragva.Trqbva da sloji6 msi faila to zip faila , koito 6te svali6 ot linka na PiBaTA v cd1 na igrata.I da pusne6 instalaciqta.Trqbva da stane.

 

Namerih edin bag na nivoto bredi Monorail kato si pusnete orajieto deto e kato BFG deto strelq sas sin lazer ili ne6to takova.Ta kato si pusnete tova orajie i si pusnete fener4eto to neosvetqva ni6to.Tova e mnoo gadno , no dobre 4e go ima samo na tova nivo.

 

 

Kolkoto do MOD COOP kato se pusne PDA-to se bagva i nemoje da se mahne , za6toto kop4eto za Score i PDA e edino i sa6to za multi raboti kato Score Board a v single kato PDA i prosto e mnoo bagono.

Link to comment
Share on other sites

S risk da razgnevja zakletite DOOM-adjii spodeljam lichnoto si mnenie, che ochakvah ot igrata dosta poveche ;) Igrah okolo chas-dva na Hi(1024X768) s vsichko bez AA. Ami dori i prehvalenata grafika ne me vpechatli. Skoro igrah Thief 3 - i tam e naprejenie prez cjaloto vreme, no e drugo... Tuka edna stalba da izkachish nakrivo - ne mojesh da minesh zaradi perilata (vse edno, che ne moga da se izvartja na 20 sm). I toja skapan fener - sveti na ne poveche ot 2 m. :ph34r: Ne znam.....neshto ne mi dopada....moje natatak da stane po-interesno (nadjavam se). Predi cedmica izvartjah Painkiller - ej...goljama tapotia i barzo omrazva + 0% izkustven intelekt - obache e jaka pukalka, grafikata i muzikata & zvucite sa dobri i ima dosta action. A tuka s tova pistoletche....vse edno sas sachmi strelja :D Kakto i da e - tova e moe lichno mnenie, na drugi moje da im se struva super. A moje pretenciite mi da sa mnogo visoki, ama maj e po prichina, che dalgo chakahme igrata i imashe mnogo superlativi za neja predvaritelno ta se bjah nastroil, che shte vidja "neshto nevijdano"....ama mi se struva, che veche sam go vijdal njakade.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ti puk kakvo ne i haresva6 na grafikata kaji mi igra (osven moje bi far cry) koiato e s po dobra grafika.A kolkoto za Thief3 az ne sum go igral ama estestveno 4e 6te ti haresa pove4e ot doom3 ti kakvo o4akva6 ot edin first person shooter,thief sigurno e po dobra ot nego zaradi siujeta koito lipsva pri doom ama tva za trapkata ne sum saglasen pri doom postoianno si v naprejenie.I sum siguren 4e ti do sega si igral doom ama si se izpla6il i 6tot te e strax ama ti se igrae i iska6 da pravi6 ne6to ob6to s neia zatva si napravil tozi post :tongue :wir :P .

Link to comment
Share on other sites

Thief 3.........A we hora osuznaite se....Doom 3 e ni6to pred tazi igra.Ni6to.Nikoq igra ne struva pred thief.Grafikata na doom 3 e dobra no za neq chakahme godini,imashe 100 zakusneniq ,spekulazii i t.n.Thief 3 izleze po4ti navreme za 6tastie.

Basi vse oste ne moga da proumeq kak moje da si poigral malko na thief i da ne q minesh zqlata.Se edno 4etesh adski interesna kniga.

 

Pri Doom 3 me fana jal za PC-to.Ina4e sega kato se sdobiq s more ram ste e po dobre.A ina4e zvuka e ubiistven.....

Link to comment
Share on other sites

I sum siguren 4e ti do sega si igral doom ama si se izpla6il i 6tot te e strax ama ti se igrae i iska6 da pravi6 ne6to ob6to s neia zatva si napravil tozi post

 

Ti ne razpravjaj za strah sled kato ne si igral Thief - tam ima niva deto mojesh da se naseresh ot strah i naprejenie oshte poveche ako si s 21" i 6 koloni kato men. :wacko: I kade sam kazal, che grafikata e losha?? Kazah che ne me vpechatli sled dalgoto chakane i superlativite.....to ostavashe i da e losha s tia iziskvania kam systemata.....

 

A v zakljuchenie kam Thief(che ne e tova temata) - izigral sam originalnia Thief, Thief Gold, Thief II i polovinata ot T3 (njamam mnogo vreme naposledak, a tja iska baja mislene i razhojdane....zakasah v bibliotekata deto ne trjabva da ubivam nikoj) :P

Link to comment
Share on other sites

Emi kvo da vi kaja DOOM 3 si e super qka , i za da useti6 naprejenie i strah trqbva da si sas silni slu6alki a ne s tonkoloni i igrai sled 2 , kakto az napravih taq ve4er.I za grafikata mnoo se lajete , kogato mojete da q podkarate na Ultra togava mi govorete , 4e lo6a prosto vi se struva lo6a 6toto igraete na Med , High ili Low te nqmat ni6to ob6to s Ultra.Nqma kakvo pove4e da vi kaja.

 

 

 

 

Izlezna nov MOD za Doom3 , koito slaga fener4e na MachinGun-a Mojete da si go svalite ot TUK.

Link to comment
Share on other sites

Emi kvo da vi kaja DOOM 3 si e super qka , i za da useti6 naprejenie i strah trqbva da si sas silni slu6alki a ne s tonkoloni i igrai sled 2 , kakto az napravih taq ve4er.I za grafikata mnoo se lajete , kogato mojete da q podkarate na Ultra togava mi govorete , 4e lo6a prosto vi se struva lo6a 6toto igraete na Med , High ili Low te nqmat ni6to ob6to s Ultra.Nqma kakvo pove4e da vi kaja.

Izlezna nov MOD za Doom3 , koito slaga fener4e na MachinGun-a Mojete da si go svalite ot TUK.

е аз пък мога да ти кажа ,че разлика между High и Ultra High не успях да видя ... иначе графиката си е яка

Link to comment
Share on other sites

A kolkoto za Thief3 az ne sum go igral ama estestveno 4e 6te ti haresa pove4e ot doom3 ti kakvo o4akva6 ot edin first person shooter,thief sigurno e po dobra ot nego zaradi siujeta koito lipsva pri doom ama tva za trapkata ne sum saglasen pri doom postoianno si v naprejenie.

 

Хъх,как да няма сюжет при Дуум бре?Вземи изчети всичката информация по терминалите,всичките e-mails,прослушай всичките аудио записи и изгледай всичките видео записи, и после пак си кажи мнението.

Link to comment
Share on other sites

Имам един въпрос към тези който са я превъртели. Как да убея последния бос, който е при телепорта към ада, щтото аз стигнах до него и нямам идея какво трябва да направя. :(

Link to comment
Share on other sites

Mejdu ultra i high ima razlika az igrai na ultra i e 100 puti po dobre ot high.

A RIP ne iskam da sporim ama ako tva e siujet zdrave mu kaji,toia siujet mnogo mi prili4a na half-life osven zapisite i drugite gazarii :lol: .I kak 6te e siujet kato glavnia geroi izob6to ne govori prez tzialata igra,igrai metal gear1 i 6te vidi6 kakvo e siujet(ti sigurno ve4e si go igral ama..).

Link to comment
Share on other sites

Ами аз си играя на Low на 1024х768 без вертикална синхронизация, антиалайсинг и без сянки. И се радвам колко добре върви :) .

(вижте подписа ;) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...