Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Оле, преди малко пробвах на 1024х768 и мидиъм детайли - играта върви средно с 45-50 кадъра, като на места пада максимум до 35. Пробвах и на хай детайли и въпреки, че промянта почти, ама почти не се забелязва, кадрите паднаха до 15-20...

 

Обаче мултито ми се струва, че ще е трепач. Влезте, разгледайте нивото и дайте да си определим един час, да влезем повече хора и да се размажем :) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Щото мойта видео карта е Върхът на сладоледа :P :P :P :P :P Картата ми е яко изпържена, ама то не е чак толквоа голямо значението.

Link to comment
Share on other sites

Кажете как стават тия магйй. Бях с драйвъри 52.16, сложих най-новите 61.76 и гледайте - 640 low 38.6 1024 high всичко както е на XeForce - 19.6, после може и картинка да сложа. Но как с една смяна на драйвъри да стане такова чудо

Link to comment
Share on other sites

Ами явно тия драйвери оптимизират видео картата за ДХ9, защото и при мен Counter Strike върви по лошо отколкото с 53.03 или 56.72

Link to comment
Share on other sites

айде на сървъра :) да се понацепим малко :D

 

А и само да попитам цялата игра ли се развива из некви стаи ... или има пo нататка малко по-открити терени !?

 

До там където съм в играта мога спокойно да заява ,че играта не е нещо революционно .. просто добра графика .. дедазнам когато играх примерно HL 1 се разцепвах 100 пъти повече .. вие как мислите играта става ли .. за нещо изобщо ?! като махнем рекламите .. и агитациите за нея ,като махнем и доброто и име

Link to comment
Share on other sites

айде на сървъра :) да се понацепим малко :D

 

А и само да попитам цялата игра ли се развива из некви стаи ... или има пo нататка малко по-открити терени !?

 

До там където съм в играта мога спокойно да заява ,че играта не е нещо революционно .. просто добра графика .. дедазнам когато играх примерно HL 1 се разцепвах 100 пъти повече .. вие как мислите играта става ли .. за нещо изобщо ?! като махнем рекламите .. и агитациите за нея ,като махнем и доброто и име

 

вчера не съм влизал във форума и гледам много сте дискутирали тука. като за начало конфигурацията на която играя.

 

Athlon 1600+

512MB DDR 266MHz

ATI Radeon 9800 Pro 256MB Catalyst 4.7

 

на High Detail 800x600 и е допустимо насичането.

 

снощи преди да легна към 2-3 поиграх малко играта. на загасена лампа.. звука беше съраунд. хубаво че беше намален да не събудя наще иначе сигурно нямаше да мога да си стигна до леглото (3 метра). Като отидох при ония учение в началото още.. първата мисия... и като ми стана на зомби.. и аз се шашнах. после като утрепак още двама.. и като тръгнах обратно към главната база... реших че ще играя днеска :) луда работа. ако бях поиграл още 2 минутки и щеше да ми е доста трудно да заспя. та играта на мен ми харесва. графиката е страхотна и като качество и като детайлност. много ми хареса там в началото... докато отиваш към професора.. минаваш през един мост... където отдолу има някаква светлина която се върти.. като фар. луда работа. а също и като излезнах вънка на самата планета.. също беше яко, но беше за кратко щото ми свършваше въздуха и не можах да се огледам хубаво. не го знам тва time demo дето го ползвате кво е ... ся ще прочета нагоре темата и ще видя да си го изтегля и аз да пробвам какво ще изкара.

 

П.П. мисля че с по-хубаво дъно и по-хубав процесор... играта ще лети.

П.П.С. в началото я пуснах на Ultra High ... еми от филмчето в началото видях 4-5 кадъра (от цялото филмче) и като ме пуснаха в началото още... не насичаше чак толкова, но все пак не бях вървял доста.

 

ЕДИТ:

Kakvo mu e strannoto sigurno izkarvam po dobri rezlutati zaradi rama?

Neznam za vas ama az si go igraia perfectno s ultra quality 1024:768 vski4ki setings s 2xaa

 

опаааааааааааааааа.... още един дето се изхвърля. и на каква конфигурация го правиш тва?

Link to comment
Share on other sites

За хората с видео карти на ATI излезна нов драйве (бета) 4.9 специален за игра на ДООМ 3, сега го качвам на warez.ru, някой куражлия може да си го изтегли след малко от тук и да сподели с нас дали има ралзика :rolleyes:

 

П.П. Да видите че и аз съм човек :P нищо че съм с nVIDIA.

Link to comment
Share on other sites

За хората с видео карти на ATI излезна нов драйве (бета) 4.9 специален за игра на ДООМ 3, сега го качвам на warez.ru, някой куражлия може да си го изтегли след малко от тук и да сподели с нас дали има ралзика  :rolleyes: 

 

П.П. Да видите че и аз съм човек  :P  нищо че съм с nVIDIA.

е по-добре да изчакаме докато станат не бет-а или .. ?! :)

иначе 10х за драйвърчето

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах ДООМ 3 на втората ми система (11х166, 256МБ РАМ ДДР 333, ВИДЕО карта GeForce2 MX 400 32МБ, 40ГБ ХДД) - та сега тествам на категория 3.1024х768 - hight 1-5 yes 6-off, доста добре се представя 4FPS на тимедемо демо1. На 320х240 ще се играе доста добре :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Botev niama zna4enie az otkakto ima draiveri si slagam samo english.Samo tia nai novite na nvidia sa mi international,no ako iskash da si international a ne s english niama da ima6 nikakvi problemi(samo deto international sa s 6mb otgore koite sa izlishni).

Edit:Are v evrocom servera ima 2ma 4oveka :)

Hora vije kakvo bezobidno jivotin4e:

Guardian.JPG

Link to comment
Share on other sites

nai posle svali si unzipna se i po4vam da e instalvam a sq i ako ne trygne i se maham i pove4e nqma da sqdam na PC-to :wacko:

 

E instalnah igrata i kato e pusna i mi dava nqkyv bql ekran i se bugva grafikata moje ot driverite za videoto da e sq svalqm novite da gi smena da vidim

Link to comment
Share on other sites

nai posle svali si unzipna se i po4vam da e instalvam a sq i ako ne trygne i se maham i pove4e nqma da sqdam na PC-to  :wacko:

 

E instalnah igrata i kato e pusna i mi dava nqkyv bql ekran i se bugva grafikata moje ot driverite za videoto da e sq svalqm novite da gi smena da vidim

Какви ти са видео картата, процесора и рама

Link to comment
Share on other sites

за всички притежатели на Ati видеота препоръчвам да не слагате тази бета на 4.9 catalyst когато се появи пълна (официална/крайна) версия ще я сложа на варез-а

 

( без друго и от Ати казват ,че те не отговарят ,ако се случи нещо с видеото ви ;) пък и до сега не съм видял никъде дали има прираст в фпс-то )

 

П.С. току що забелязах нещо което не ми хареса .. Ати казват ,че тези драивъри са предназначени за серията Х800 като приръста ще е от 5% до 30% ,за другите видеота ( от другите серии ) приръст почти няма да има ..

 

(това е само бета така ,че да се надяваме ,че от Ати ще помислят и за по-слабите си отрочета и съответно за нас ;) )

Link to comment
Share on other sites

Soul_Fly, препоръчвам ти да си намериш 44.03. Аз съм с Ти4200, днес пробвах тия 61.77 и кадрите в доом 3 ми паднаха с около 8-10. На 3ДМард2001 изкарах 2000 точки по-малко. Пълна боза са, може би единствените карти, които имат полза от тях са FX.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък шотнах нещо по-интересно.

 

shot00003.jpg

 

Тук съм писал пордобно ревю за играта и накрая на статията съм пльоснал разни интересни неща като горният шот.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък шотнах нещо по-интересно.

Тук съм писал пордобно ревю за играта и накрая на статията съм пльоснал разни интересни неща като горният шот.

прочетох ревю-то ти найстина е много добро поздравления ! :) препоръчвам на всички да го прочетат

Link to comment
Share on other sites

Тенкс ;) .От както качиха играта тук бързах да я врътна и да напиша колкото се може по-бързо ревю.Превъртането беше зор - 2 дена нон-стоп,а статията още по-трудна,но се радвам,че нашата "медия" Rivalry е една от първите (ако не и първата) в BG която се сдоби с ревю.

 

Бтв забравих да кажа,че със тестове не успях да се занимая,но си играех без проблем на 1024x768 на Medium детайли със всички ефекти на High.

Конфигурацията е 1700+,256MB RAM и Ti 4200 64MB.

Сега направих един тест и извади 19.3fps при тези настройки, но повече не съм барал.

Link to comment
Share on other sites

Ъъ това е тъпо аз исках поне 100 часа игрално време.По не Half Life 2 ша са играе повече , защото според Valve щяла да има най - малко 650 игрални часа.Да се надяваме , че няма да е толкова кратка като Doom 3. I Hope Hope.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...