Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Ъъ това е тъпо аз исках поне 100 часа игрално време.По не Half Life 2 ша са играе повече , защото според Valve щяла да има най - малко 650 игрални часа.Да се надяваме , че няма да е толкова кратка като Doom 3. I Hope Hope.

Пич, купи си очила. По-скоро е пишело 65часа(а даже и това е твърде оптимистично)

 

П.П абе що не пусне някой тема за Халф 2, че тука се пише повече за нея отколкото за Дум-а

Link to comment
Share on other sites

Тя играта трябва да е на минимум 100 дикса

 

хохохохоохохоо, Стига бе, чак пък 100 диска......

 

Ама верно, за кво говорим за ХЛ, като темата е за доом3

Link to comment
Share on other sites

Ave niakoi moje li da mi dade save ot nivoto monorial lil sled nego 4e moia bez da iskam go iztrix ei sia :sick .

thx predvaritelno

Az moga da ti pratq na e-maila ti auto save ot na4aloto na monorail skybridge.Ako iska6 prati mi edin PM s tvoq e-mail.

 

Offtopic:Za HL2 taka sa pisali sq do kolko e verno 6a vidim.

Link to comment
Share on other sites

e mn me kefi igrata prosto e mn zdrava zaribqvka. az poprincip ne sym po4itatel na 1st PSs no toq opredeleno me kefi opraih problema s beliq ekran smenih driverite ot 53.03 na 61.77 li kvi sa tam i ba4ka a btw Runner mn si prav za kadrite poprincip i na NFS Underground mi prai6e taka kolkoto po-novi driveri tolkova po lo6o mi vyrve6e igrata sekva6e ot vreme na vreme. A doom3 stignah do pyrviq butcher i me nasqka v gryb mnogo be6e lo6 s o6te 2 nqkvi kato jabi i 2 marinki s avtomati si4ko mi se izsipa navednyj i ostanah na 12 kryv. Ne sym mnogo napred to4no sega se vyrnah v bazata ot koqto startira6 igrata nali kato stava toq fail s 4udovi6tata i te karat da se vyrne6 i toku 6to pristignah i me iznenadaha priqtno. A btw nqma li dobronamereni hora we tiq poslednite s avtomatite na mi se vidqha zarazeni ama me strelqt namerih samo edin scientist deto mi pusna nqkva stylba ne toi ni6to ne mi naprai edinstveniq koito ne mi naprai ni6to :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък не виждам какво и краткото на Doom 3.Нека този който го твърди да седне и да я изиграе на последната степен на трудност и после да говори.

Link to comment
Share on other sites

значи сложих си "новите" драивъри хмм 2-3 фпс отгоре на тест-а !!! по време на игра това найстина се забелязва !!! аз съм с Радеон 9600 Про и играта върви много яко :woot обаче само 1 недъг видях значи менютата са малко замазани .. ама то не се забелязва :) дано когато излезне пълния драйвър играта да върви по-добре и да го няма този проблем ;) това е ! мое мнение : слагаите драивърите

Link to comment
Share on other sites

nqakoi vratnal li go e ve4e 6toto az sam na Delta labs 1 i neznam o6te kolko mi ustava

доста ти остава още спокойно наслаждавай се на играта .. аз за тази вечер спирам щото на всякъде ми се привиждат демони и паяци :blink: :D :punk :zzz

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Ne we prosto taka pisaha v PC Mania.Pisaha , 4e Geib Nual ili tam kakto mu se pi6e imeto kazal v foruma na saita na Half Life 2 , 4e igrata 6a sadarja 650 igralni 4asa.Ne e tolkova mnoo vijte edna igra kato WOW tq 6a ima nad 1000 4asa.

 

Kolkoto do Doom 3 kaje gore - dolu kolko sa nivata.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Ne we prosto taka pisaha v PC Mania.Pisaha , 4e Geib Nual ili tam kakto mu se pi6e imeto kazal v foruma na saita na Half Life 2 , 4e igrata 6a sadarja 650 igralni 4asa.Ne e tolkova mnoo vijte edna igra kato WOW tq 6a ima nad 1000 4asa.

 

Kolkoto do Doom 3 kaje gore - dolu kolko sa nivata.

 

Offtopic: Awe tva za WOW ne e taka igrata 6e e nqkvo podobie na bezkraina igra nonstop 6te se updeitvat questove to nqma single za da govori6 za igralni 4asove taka 4e...

moje da si obikalq6 iz svetovete kolkoto.

Link to comment
Share on other sites

A ve nali davat saitovete ot deto 4erpat infoto 6tom ne vqrvate tova deto go pi6a v saita vlizate v sarta ot , koito sa vzeli infoto i gotovo.I ne mi se spori sq i vse pka temata e za Doom 3.Pak i Runner kvo ob6to ima horata na kolko godini sa.

Link to comment
Share on other sites

I az nqmam tarpenie da q probvam taq igra, ama 6te si ostana samo s 4akaneto. Osven ako ne q igraq v nqkoia zala.:(

I vse pak btw moje li da zadam edin tap vapros:

Dali 6te zahape izobv6to na Duron 1500+ ; 256DDR Ram ; 32Mb video - vgradena sas slabi4ak 3D uskoritel (C&C Gennerals mi lagva!)?

Za6toto ako imam i malak 6ans da q podkaram na min iziskvaniq 6te si q svalq!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...