Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Инсталирах си играта, за мое голямо учудване тръгна и върви що годе добре. Но още в началото, след разговора с Кели играта забива в асансьора, до който ме води роботчето. Някой имал ли е такъв проблем и знае ли как се отстранява?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Стигнах до delta2b.Трябва да намеря някакъв артефакт,обаче се въртя втори ден вече,намерих едни дискове(3 бр.) избих всичко дето шава и нямам идеи повече :confused .Дайте някакъв жокер ,моля! :P

Link to comment
Share on other sites

Doom 3 nZ zakvo sa q izmisli li za nishto ne stava :)  :confused

"...за пари, всичко е за пари.." - обикновено който се постарае ги и получава , "случаят с DOOM не е такъв" ще кажеш "...производителите лежат на стара слава..." и ще си прав ДОНЯКЪДЕ , хората са се постарали и са създали прекрасен 3D action със смазваща атмосвера...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Днес Activision и id Software потвърдиха, че появата на Resurrection of Evil - първият официален експанжън на DooM 3, разработван със съдействието на Nerve Software - ще се появи на пазара между 4-ти и 10-ти април, заедно с Xbox версията на оригиналната игра. Действието в разширението ще се развива две години след събитията в третата част, а вие ще поемете управлението на друг пехотинец, изпратен, за да помогне на д-р Елизабет Макнийл при изследването на странни звукови сигнали на Марс. И когато откриете оръжието "Артефакта", Бетругер ще изпрати срещу вас три демонични създания, които ще трябва да ви заловят и убият.

Source : Pc Mania

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Колеги, айде някой да ми каже как да си кракна играта, защото след инсталацията като кликна на иконата ми иска да поставя някъф диск, който вече е поставен.Та предполагам, че иска някъф крак или нещо такова.Моля някой да помогне.Мерси предварително :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...