Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Taka e be gotin ama izpuskame shouto

 

Kato gledam taka razlikite v rejimite sa golemi!

 

Vijdat se s prosto oko

 

Mnoo izpuskame

 

Az se pusnah na ULTRA - trgna ama kato otvarjash vrata daje kysa ta se ne trae

 

No pyk vse edno si vytre mama mu stara :)

 

Taka e kato njama cash za upgrade heheheh

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Tiho i stiskaite palci che ne se znae

 

Men i bez tova rafta mi e pylen s igri za pixel shaders

 

Dano da mojem da ja pusnem neja pone gore dolu

 

az daje mislja bez nova video card da ne ja puskam izobshto

Link to comment
Share on other sites

Dnes izvartjah njakolko niva...Abe k'vo tolkova vijdate v taja igra?? Super grafika...ubijstven zvuk....Ne izpadajte v roljata na tezi deto kato im reklamirat neshto 100 pati i se vkljuchvat vav vseobshtata psihoza da vijdat neshta deto ne sa chak tolkova hubavi.

I. Grafikata e mnogo dobra, no v nikakav sluchaj neshto izkljuchitelno.

Лично на мен играта ми даде някъкво неповторимо чуство за съпреживяване. Сякаш не толкова играя, колкото го преживявам. И невероятната "хорър" тръпка. А за графиката мога да кажа, че дори на моята скромана машина на най-ниски въжможни детайли досега не съм виждал подобно нещо. Не знам с какво би могъл да го сравниш.

Сега когато я превъртях мога да кажа, че може би няма да стана моята №1, но е опасно близо. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da vzema da se izkaja i az! :woot Ami chestno kazano se nadiavah na neshto poveche ot tazi igra,no moje bi zashtoto mnogo se izgovori....kakto i da e imashe mesta kudeto mi beshe dosta imteresno!Shto se otnasia do gladkoto vurvene na igrata az ia igrah taka:1024/768 MEDIUM VSICHKO:ON i videoto mi beshe na AA 2xQ i AF 2x vurveshe mi absolutno gladko,pri sushtite nastroiki samoche na HIGH mi nasichashe leko na vratite,koeto mnogo me drazneshe i zatova se primerih s MEDIUM! ;)

Link to comment
Share on other sites

JoroBoy,е ти не би трябвало да имаш проблеми с тези резолюции и AA+AF на 9600Pro,но доколкото си спомням вече си на 5900XT,така че още по-малко.

 

ТУК съм сложил нови 35 мода за Doom III,както и линк с информация за филма.

Link to comment
Share on other sites

И аз досега нито един мод не съм слагал,но все пак може някой да иска ;) .

Link to comment
Share on other sites

На ето този сайт http://www.linux-militia.net/howtos/doom3/doom3.html ще намерите подробно упътване за това как да подкарате наскоро излезлия хорор шутър DooM 3 под операционната система Linux с помощта на емулатора WINE. Пусковият процес определено не е от най-лесните, но крайният резултат ще си заслужава за всеки, който няма нервите и намерението да дочака официалната Linux версия на играта.

 

 

 

Източник PCMania.

Link to comment
Share on other sites

Тук съм пуснал новината,няколко часа преди PC Mania :P

А и от това горе ще намерите линк за звуците създадени от Трент Резнър,но не са били включени в играта!!

 

.:EDIT:. Game Guide на Gamespot.Изключително интересен, поне това което разгледах.

Може да го свалите от ТУК

Благодарности на veseo,че го издири!

Link to comment
Share on other sites

Na4i az predi nqkolko dena vratnax DooM 3 i spored men tva e mnoo qka igra koqto nqma da bada zabravena v bliskata edna godina :wir . Na taz igra si4ki i e prosto "6" grafikata i e unikalna ZA SEGA detailnosta i e perfektna tq e savar6enna no tova e samo prividno poradi red pri4ini koito 6te izbroq sega !

Iziskvaniqta za tezi perfektni linii i sqnki sa prekaleno GOLEMI ama PREKALENO :angry: tva parvo . Vtoro taq igra si ima si4ko za nqkolko dni perfektno prekarani pred Pc-to AMA ne6to ne se vrazva ako nqkoi ot vas sa igrali Unreal 2 The Awakening 6te razberat kva prilika ima ne e tp4no kopie nito tazi prilika e mnogo golqma ama za ceniteli na dobriqt ek6an kato men i sa6to taka kolekcioneri na straxotni igri tazi prilika 6te bade usetena sled parvite 6 do 7 4asa . Ta na4i urajiqta sa 50% zeti gore dolu (tva po moq precenka) ot Unreal 2

osobenno karte4nicata pod nomer 4 na klaviaturata kakto i mnogo drugi nqkoi detaili sa6to taka sa otkradnati (govorq za detailnosta na samata obstanovka (demek za enjina do nqkva stepen) i taka na tatak) . Do tuk s kritikite!

DooM 3 e idealen farst purson 3D shootar koito seki щe igraе s odovolstvie osobenno na xubava razdelitelnost i detailnost daje ima edno ne6to unikalno do sega STRAXA koito e postoqnen, naprejenieto. AZ li4no sam "умирал" ot strax

v nas 6tot po princip q igrax samo sled 12:00 s slu6alki i napravo ме хващаше параноя от tva mnoo mi xaresa mnogo xubav element v igrata !!!

Link to comment
Share on other sites

Някои ще ми каже ли, как да мина огнения минотавар на нивото HELL- ония с трите seekers и фенерите.Свършват ми всичките муниции и нищо.Играя по следния начин : убивам трите фенера и докато той ражда нови 3 - го помпя с ракети. И така около 15 пъти. В началото на битката някакъв глас казва: убий seekers и Той ще стане уязвим.

Моля, кажете ми как сте го минали това ниво!

P.S. Играя на Medium

Link to comment
Share on other sites

Абе искам да питам някой досега имал ли е проблем със софтуеара, демек хардуера е наред, ама се конфронтира със някви програми. Та вапроса ми е с какви може да е и по каква причина.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...